Evli kadına tecavüz edip kayda alan polis tutuklandı

Kayseri'nin Develi İlçesi'nde polis memuru İ.Ö., kendisini 'Kaan' adıyla tanıttığını S.A. adlı kadınla bir süre görüştükten sonra, onu otomobiliyle ıssız bir yere götürerek, zorla ilişkiye girdi. Bu ilişkiyi görüntüye çektiği belirtilen İ.Ö.'nün, kadından para istediği, aksi takdirde eşine göstermekle tehdit ettiği belirtildi. İ.Ö., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Evli kadına tecavüz edip kayda alan polis tutuklandı

Olay, 2 gün önce Develi İlçesine bağlı Harman Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre polis memuru İ.Ö., kendisini 'Kaan' adıyla tanıttığını S.A. adlı kadınla bir süre görüştükten sonra, onu otomobiliyle ıssız bir yere götürerek, zorla ilişkiye girdi. Bu ilişkiyi görüntüye çektiği belirtilen İ.Ö.'nün, kadından para istediği, aksi takdirde eşine göstermekle tehdit ettiği belirtildi.

Mağdur kadının şikayeti üzerine soruşturma başlatan polis, söz konusu kişinin polis memuru İ.Ö. olduğunu belirleyerek gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğünde ifadesi alınan, ancak tecavüz ve şantaj suçlamasını kabul etmeyen polis memuru İ.Ö., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Tebrik ediyorum. İçeri atan yetkiliyi. Serbest bırakılsaydı içim içimi yerdi
Bu polislerinde ne kadar çürükleri varmış
Yuh be ya bunu yapan bir de polis,,aşağılık şantajcı
Allah bunları kahreylesin
Vay anasını arkadaş
fuhuş serbest önüne gelene vermek serbest adamla evli kadın tanışır arkadas olur tenhalarda buluşur aştına yatar ama aptal adam kendini garantiye almak için (kendi rızası ile birlikte oldu) videosunu kullanarak para istemesi santaj yapması yasak bu kadının kocasıda karı diye yanında taşır kadınıda zinadan belkide fuhustan yargılamak lazım yoksa böle cook şeyler duyarız nede olsa kadınlar hep 2 -0 önde kanunda
Diğer Haberler