KADIN

1-5 Temmuz 2015 haftalık burç yorumları

1-5 Temmuz 2015 haftalık burç yorumları

Bu hafta sizi neler bekliyor?

[Nasıl TV - Koç burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu, aşk hayatınızı canlandırıcı, yaşam hevesinizi yükseltici, doping değerinde bir enerjidir. Yeni bir aşkın ilk kıvılcımı, devam eden ilişkinin güçlenmesi, hayatın canlanması, moralinizin yükselmesi bu enerjinin güçlü desteğiyle yükselir. Maddi konularda kendinizi mutlu edecek alışverişler yapabilirsiniz. Yeni bir şeyler yapmak, aktif şekilde hareket etmek, aşkta aradığınızı bulmak gayet kolaydır. Ben bu enerjiyi, hayatı güzelleştiren yaşam desteği olarak görüyorum.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunayın yansımalarını, tüm görünümler çerçevesinde size izah etmek isterim. Günün ilk işaretçisi Güneş-Neptün görünümü, ailevi ilişkileriniz, eviniz, yerleşim yerimiz kısaca güven duygunuz üzerinde hassasiyetin işaretçisidir. Sahip olduğunuz her şeyi korumak taraflısı olursunuz. Moralinizi bozacak, sizi sinirlendirecek hiç bir şeye tahammülünüz yoktur. Bu duygu halleriyle güne adım atarsınız. Saat 05:20 itibariyle oluşacak Oğlak burcundaki Dolunay, iş hayatınız ve ailenizi yakından ilgilendiren konularda yaşanması muhtemel bir gelişmenin göstergesidir. İşe girmek, işten ayrılmak, başka bir yere taşınmak gibi. Bu sizin için zorlayıcı gibi dursa da, aslında gelişiminiz yönünde önemli bir mihenk taşının atlanması halidir. Çünkü Mars-Kuzey düğüm görünümü, yaşanan değişikliklerin sadece iş ve ev arasında değil, ilişkinizle de ilgili olduğunu gösteriyor. Demek ki, bu Dolunay sizi, ister istemez bir şeyleri kabullenmeye, önünüzde yeni beliren gelişimlere ayak uydurmaya çağırıyor. Dolunayın Merkür-Uranüs görünümüyle örtüşmesi ise, bütün bu gelişmelerin akıllı bir şekilde ele alınması halinde sizin hayatınızda yepyeni bir yolun açıldığını gösteriyor. Zor bir yol, mücadele ister, sabır ister.

PARA

1-5 Temmuz arası: Dolunayın tesiri bu hafta parasal konularda da bir hayli etkisini hissettiriyor. Bu nedenle 2 Temmuz tarihi önemli. Ailemiz, evimiz, ihtiyaçlarımız doğrultusunda kazanç elde etme anlamında işlere yönelmek gerekiyor. 5 Temmuz tarihi bu anlamda fırsatlar getirici gözüküyor.


[Nasıl TV - Boğa burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Boga-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

BOĞA

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu, aile içinde gücünüzün artışı, evinizi genişletmek, büyütmek anlamında kısmetlilik, konforlu bir yaşam, iç huzurunuzun yükselişi gibi olumlu gelişmelerin işaretçisidir. Kendinizi evin kral ve kraliçesi hissedersiniz. Tüm iyi niyetiniz, sevginiz, dayanışma duygunuz aileye yönelik konularda yükselir. Evinize bir şeyler almak, güzelleştirmek arzunuz büyür. Ailede bir canlanma görülür. Moraliniz güçlenir. Evinize daha fazla düşkün olursunuz. Ödenmesi gereken borçlarınızı kolaylıkla halledersiniz. Çalışıyorsanız, farklı ve yaratıcı tarzda yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz işlere yönelirsiniz. Harcamaların ölçüsünü kaçırmazsak iyi olur.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayın bir hayli önem taşıyan görünümleri var. Bu görünümler çerçevesinde ele alacağım ki, onun bize neyi işaret ettiğini anlayalım, ona göre değerlendirelim. İlk işaret, Güneş-Neptün arasında oluşuyor. Bu da gösteriyor ki, Çevremiz, kardeşlerimiz, ileriye yönelik hedeflerimiz ve bunları gerçeğe dönüştürme arzumuz bu Dolunayda bir hayli ön planda. Saat 05:20 itibariyle oluşan Dolunay, iş, eğitim, girişim, uzak-yakın akraba, çevre değişikliği gibi konularda yaşanması muhtemel gelişmelerin işaretçisi. Bunların tümü bize sorumluluk yüklüyor. Bir yere taşınabiliriz, iş bulup başka bir yere gidebiliriz, alıştığımız çevreden ayrılabiliriz, eğitim hayatımız nedeniyle ailemizden uzaklara gidebiliriz. Dolunayın Mars-Kuzey düğümle olan görünümü, bu değişimlerin çalışma hayatımız, iş ortamımız, sağlığımızla yakından ilgisi olduğunu işaret ediyor. Mevcut gelişmelere göre kendini ayarlamalısın diyor. Dolunayın Merkür-Uranüs ile olan görünümü, parasal harcamaların, hareketliliğin, hesaplamaların göstergesi oluyor.

PARA

1-5 Temmuz arası: Parasal konularda mevcut durumun çok dikkatlice gözden geçirilmesinde yarar var. Yolculuklar, evin ihtiyaçları, yapılacaklar derken koşturmamız mümkündür. 3, 4, 5 Temmuz tarihlerindeki enerjiler hareketlendirici gözüküyor. Harcamalar olduğu gibi, gelir anlamında da bir canlanma yaşanabilir.


[Nasıl TV - İkizler burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Ikizler-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

İKİZLER

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu eğitimden, ilişkilere, yakın çevrenizle olan temaslarınızdan, yeni girişimlere kadar geniş bir alanda moralinizi yükseltiyor. Motivasyon gücünüzü yükseltiyor. Bildiklerinizi kendinize güvenli ve başkalarını etkileyici tarzda dışa yansıtmanız gayet kolay. Yaşam sevincinizi arttıran, öğrenmeyi, büyümeyi teşvik eden bu enerji, ilişkilerin güçlenmesinde de, karşılıklı paylaşımların artmasında size ışık oluyor. Yolculuk düşünenler için, bu enerji gayet olumludur. Yaz tatili için harika günler diyebiliriz. Keyifli paylaşımlar, yeni insanlarla tanışmak yönünde de bu kavuşumun size olumlu yönde katkıları vardır. Eğitim konularında karar vermenizde, doğru bir tercihte bulunmanızda bu enerji size yardımcıdır. Yeni bir çevreye taşınma, haberleşme, görüşmeler açısından da ben bu görünümü sizler için doping olarak görmekteyim.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: Bu hafta Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, iş ve kazanç konularında bir hayli etkilidir. Onu en altta PARA bölümünde geniş şekilde ele aldım. Sizin için, güven dolu bir gelecek ve iş hayatı şu sıralarda çok önemli. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edeceğiniz, yeteneklerinizi değerlendireceğiniz bir meslek seçiminde bulunmamız gerekiyor. Şu andaki iş durumunuz, sizi ne kadar tatmin ediyor veya durumunuz nedir buna gerçekçi şekilde bakmanız lazım.

PARA

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayın neyi işaret ettiğini anlamak için, gün içindeki tüm görünümler çerçevesinde ele almak gerekir. Günün ilk girişinde yer alan Güneş-Neptün görünümü, kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacak kazanca ve huzurlu, mutlu, severek yaptığımızı bir işe olan ihtiyacımızı vurguluyor. Sıkılmak, bunalmak istemiyoruz. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, mali açıdan yaşanabilecek sıkıntıyı, sıkışıklığı işaret edebilir. Paraya ihtiyacınız olabilir. İş ortağınız, eşiniz veya başka biri sizi zor durumda bırakabilir. Vergi borcunuzu ödemeniz gerekebilir. Kredi başvurunuz geri çevrilebilir. Bunlar olasılıklar. Ancak bu Dolunayda önemli olan, sizin mali işlerinizi sağlamlaştırmanız, işlerinizi iyi takip etmeniz, kimseye kefil olmamanız, ödemeyeceğiniz bir borcun altına girmemenizdir. Mars-Kuzey düğümünün Dolunayla örtüşmesi, mali açıdan dikkatli olmak, tutumlu yaşamak, bütçeniz çerçevesinde hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. Merkür-Uranüs görünümü ise, akıllıca bir düzenleme ve hesaplamayla yaşanan bu sıkışıklığın sürpriz bir şekilde aşılabileceğinizin işaretçisidir.


[Nasıl TV - Yengeç burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yengec-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

YENGEÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayın tüm görünümleri çerçevesinde analiz ederek size izah etmek isterim. Günün ilk işaretçisi Güneş-Neptün görünümü, hayata inançla, sevgiyle, ılımlı bir şekilde, hayalleriniz çerçevesinde bakmaktan yana olduğunuzu işaret ediyor. Kırılmak, üzülmek, pişman olmak istemiyorsunuz. Bu Dolunayın ilk cümlesi, hayatta en kıymetli zenginlik, insanın sevdiğiyle huzur içinde yaşamasıdır diyeceksiniz. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, ilişkinizle ilgili konularda yaşanması muhtemel bir sıkıntının, anlaşmazlığın, sizin ilkelerinize, beklentilerinize uymayan bir gelişmenin işaretçisi oluyor. Partnerin baskın tavırları bu beraberliğin devamını güçleştiriyor. Bu Dolunay, bir ayrılığın, bir mesafenin, bir anlaşmazlığın, karşı karşıya gelişin de göstergesi olduğundan sizi zorluyor, baskı altına alıyor. Mars-Kuzey düğüm zorlu görünüm ise, kişisel anlamda bir hayli gerilmenize, sevdiğiniz, değer verdiğiniz her şeyi korumak istemenize rağmen şartların sizi yormasına neden olabilir. Bu durum eviniz ve ailevi konularda bozulan bir dengenin göstergesi olarak yorucudur. Merkür-Uranüs görünümü, bu huzursuzluğun iş hayatınızla ilgili konularda da etkili olabileceğinin işaretçisidir. Kısaca olan biten her ne ise, bizim duruma sakin bir şekilde başlamamız gerektiğini gösteriyor.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: Bu hafta, iş konularında biraz zorlanacağız. Bizi sıkıştıran belli bir sınırda hapseden ve de hassaslaştıran konular verimli, tatminkar şekilde çalışmamızın önüne geçiyor. Dolunay etkisi bu anlamda önemli. Bedensel ve ruhsal sağlığımıza önem vermeliyiz. Kazanmak için var gücümüzle çabalarken, kendimizi ihmal etmemeliyiz.

PARA

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu, mali konulardaki harcamaların artışı olduğu kadar, parasal gelirinizin yükselişi anlamında önemli bir tesirdir. İleriye dönük düşünmenizi ve buna göre yeni planlamalarda bulunmanızı sağlar. Eğer yatırım düşünüyorsanız, bu enerji, piyasa şartlarına göre doğru bir karar vermenizde yardımcı olur. Eviniz, ailenizle ilgili yeni gelir kaynakları ve desteklerin göstergesidir. Gelişmeleri işaret eden bu kavuşum ailenin büyümesi ve ihtiyaçların artacak oluşu da işaret eder. Gereksinimlerinizi karşılarken, fazla açılmamak, dikkatli davranmak tabii ki faydalıdır. Sağlık, sosyal ilişkiler, evinizle ilgili ihtiyaçlar için para harcanabilir. Belli bir canlanma finansal konularda görülür. Kazançlı işlere yönelmenizde yardımcınızdır.


[Nasıl TV - Aslan burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu burcunuz üzerinde gerçekleşecek. Tabii ki bu olumlu gelişmeleri, moral duygunuzun artışını, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir yansımadır. Ben bunu sizin için bir doping olarak görüyorum. Şu Satürn-Akrep geçişi nedeniyle yaşanan sıkıntıları kaç kez ifade ettik. Eviniz, aileniz, mali konularda nasıl yoruyor sizi. İşte bu Venüs-Jüpiter kavuşumu moralinizi yükseltiyor ve baskıları hafifletiyor. İşinizle ilgili yeni girişimleri, planları, görüşmeleri işaret eden bu kavuşum sayesinde aşk hayatınız da canlanıyor. O kadar kıymetli ki bu kavuşum, hani Hızır yetişti derler ya. Aynen öyle. Buna ne kadar ihtiyacınız olduğunu tahmin ediyorum. Dikkatleri kolaylıkla çekeceğiniz bir gündesiniz. Sizden birçok kişinin olumlu yönde bahsettiğini, size yöneldiğini fark edebilirsiniz. Dışarıdan da yardımlar ve destekler görürsünüz.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayı, gün boyunca etkili tüm görünümler çerçevesinde ele almakta yarar var. Böylece ne gibi etkileri olduğunu, nelere dikkat etmemiz gerektiğini daha iyi anlamış oluruz. Dolunayın oluşacağı günün ilk işareti, Güneş-Neptün arasında oluşan görünüm, sizin gerek başkalarıyla olan maddi ve manevi anlamdaki paylaşımınız gerekse bir kayıp, ayrılık veya farklı bir nedenle yaşadığınız hassasiyetin işaretçisi olarak dikkat çekiyor. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, sağlık, çalışma hayatı veya farklı bir nedenle, sizi baskı altına alan, disiplin eden ve kendinizi yorgun, bitkin hissetmenize yol açabilecek zorlukları işaret ediyor ve doğal olarak bunalıyoruz, yoruluyoruz, bıkkınlık hissediyoruz. Mars-Kuzey düğüm görünümü, şu her şeyi kendinize dert etmenin, geçmişi artık düşünmekten vazgeçmemenin, sizi ne kadar yorduğunu, üzdüğünü anlamanızı işaret eden bir uyarı gibi. Diyor ki, gelişmek istiyorsan, huzur bulmak geleceğini düşün, kendine özen göster, iletişimde bulun, araştır, uyumlu, nazik, dengeli insanlarla bir arada ol, çalış, öğren ve kendini toparla. İşte bu sese kulak vermek lazım dostlarım. Merkür-Uranüs görünümü, Dolunay ile örtüşen bir enerji ve sizin şu anda yaşadığınız sıkıntıları aşabileceğinizi, yeni bir sayfa açabileceğinizi, yenilikleri hayatınıza çekebileceğinizi gösteriyor.

PARA

1-5 Temmuz arası: Dolunayın tesiriyle maddi konularda zorlanmalar olsa da, bunları halledebilmemiz yönünde fırsatlar da karşımıza çıkacaktır. 3, 4, 5 Temmuz tarihleri bu anlamda gayet olumludur. Kazançlı çıkacağımız işler, para getirileri anlamında faydalı buluyorum.


[Nasıl TV - Başak burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayı, gün boyunca etkili olacak tüm görünümleriyle size izah etmeye çalışacağım. Dolunayın gerçekleşeceği güne, Güneş-Neptün görünümüyle adım atacağız. Bu da gösteriyor ki, kendimizi güvende hissettirecek dostluklara, gelişmelere ve bize gerçekten arzu ettiğimiz uyumu, huzuru, mutluluğu verecek bir insana, ilişkiye ihtiyacımız var. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde ciddiyetle durmanın ve yaşça sizden büyük birine aşık olmanın göstergesidir. Bu kişinin size verdiği değer ve bu ilişkiyi ileriye taşıma arzusu bir hayli yoğundur. Bu Dolunay ayrıca, yetenekli olduğunuz bir alanda kendinizi geliştirme, sorumluluk alma ve güvenle bu yol üzerinde yürüme arzunuzu da belirleyicidir. Aşk hayatında sorunları olanlar açısından bu Dolunay, ilişkinin devamı konusunda yaşadığınız iç ve dış baskıların işaretçisi olabilir. Aşk sizi olgunlaştıran zorlu bir ders gibidir. Kimi Başaklar için anlamı, evladınızın sorumluluğu ve geleceğiyle ilgili kararın göstergesidir. Mars-Kuzey düğüm görünümü, maddi anlamda gelir-gider dengemizin ahenkli bir şekilde düzenlenmesi ve buna göre bir tercihte bulunulması yönünde önem taşıyor. Ardından Merkür-Uranüs görünümü, iş hayatımızdan, başkalarıyla alakalı her türlü paylaşıma kadar her meselenin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu, moral gücünüzün içsel anlamda yükselişinde yardımcıdır. Böyle bir yükseliş hem aile hayatınız hem finansal hem de eğitimden girişimlere kadar geniş bir alanda moral gücü sağlar. İnsan dış dünyadan gelen olumsuz tesirlerle çoğu zaman zorlanıyor. İşte böyle bir kavuşumla, hayatın tersine değil, akışına göre ilerliyoruz. Daha az kuvvet harcayarak, kendimize yatırım yapıyoruz. Birilerini memnun edeyim demek yerine, ben ne ile mutlu olurum diyoruz. Tabii ki, manevi zenginlik kazanıyoruz. Bunların tümü gayet olumludur. İllaki dışarıdan onay beklemek, alkışlanmak isteriz. Fakat biz, kendi içimizde huzurlu değilsek ne işe yarayacak ki. İşte bu enerji, kendi kendinizi alkışlamanız yönünde faydalıdır. Ailenizin büyümesini, genişlemesini de sağlar. Hayata olumlu yönde bakmanızda, umutlanmanızda yardımcıdır.

PARA

1-5 Temmuz arası: Maddi konularda bazı burçlarda olduğu gibi haftanın en önemli etkisi, Dolunay. Bu Dolunay, kazançlı çıkacağımız işlere yönelmemizi, güvence sağlayan faaliyetleri işaret ediyor. Azimli, kararlı olmalıyız. İlişkilerimizi güçlü tutmalıyız. Yetenekli olduğumuz alanlarda sesimizi duyurmaktan kaçınmamalıyız.


[Nasıl TV - Terazi burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Terazi-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu günlük aktivitenizde sizi taçlandırıcı, ışıklandırıcı, moral gücünüzü yükseltici yeni işleri, girişimleri, görüşmeleri işaret ediyor. Gayet olumlu bir tesir. Bilgi ve tecrübelerinizi insanların dikkate aldıkları bir gündür. Adım attığınız işlerde hem mali anlamda moraliniz yüksek hem de güven duygunuz gayet sağlam. Bu kavuşum gündeminizde bugün yer alan tüm işlerde başarı şansınızı yükseltiyor. Size cesaret kazandırıyor ve sosyal yönden de karizma ve cazibe yönünde ışık kazandırıyor. Başkalarından destek görmenizi, ileriye yönelik hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerjiyle, kişisel ilişkilerinizde başarı, keyif ve mutluluk sizden yana olacaktır. Çevrenizde bulunan kişiler, sizin varlığınızdan büyük keyif alırlar. Bugün projeler, planlar istediğiniz şekilde yürür ve başarılı sonuçlanır. Farkınız her yönüyle hissedilir.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayı, tüm göstergeleriyle size izah etmek isterim. Çünkü hakikaten önemli. Günün ilk girişindeki Güneş-Neptün görünümü, sevdiğimiz bir işi yapmak, kendimizi garanti altına almak, hayallerimize uygun şekilde yaşamımızı düzenlemek, güven içinde, huzurlu bir hayat sürmek arzumuzu işaret ediyor. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, ailevi durumumuz, evimizle alakalı konularda yaşanan bir gelişmenin, sorumluluk almamıza, ciddi bir şekilde düşünmemize neden olabileceğini bilmeliyiz. Tabii ki zorlayıcı yanları olabilir, ancak bütün bunlar bizi büyüten, olgunlaştıran, gücümüzü test etmemizi sağlayan tesirlerdir. Evimizden ayrılabiliriz, başka bir yere taşınabiliriz, ailemizle alakalı iç meselelerimizi halletmek için mücadele edebiliriz. Mars-Kuzey düğüm görünümü, mesleki alanda, toplum içinde ve kişisel hedeflerimiz yönünde gerginlikten uzak durmak, özgüven duygumuzu yüksek tutmak gerektiğini, çünkü bunların kişisel anlamda bizi geliştireceğini işaret ediyor. Merkür-Uranüs görünümü ise, akıllı, mantıklı ve zekice düşünerek, bütün bu yaşanması muhtemel gelişmeleri yönetebileceğimizin göstergesi. Zaten bu Dolunay, aynı zamanda evlilik, ilişki, iş ortaklığı gibi konularda da sürpriz yenilikleri, değişimleri işaret ettiği için hakikaten çok önemli.

PARA

1-5 Temmuz arası: Dolunay, 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. Onunla ilgili paragrafı bu haftanın iş ve kariyer bölümünde geniş bir şekilde açıkladım. Evet, biraz zorlanıyoruz. Ancak 5 Temmuz tarihindeki enerjiniz güzel fırsatları işaret ediyor.


[Nasıl TV - Akrep burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

AKREP

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayın yansımalarını tüm göstergeleriyle birlikte sizlere izah etmeye çalışacağım. Böylece geniş anlamıyla gözden geçirmiş olacağız. Dolunayın gerçekleşeceği günün ilk işaretçisi, Güneş-Neptün görünümüdür. Uzaklarda bulunan ailemiz, sevdiklerimiz, değerli bulduğumuz, korumaya çalıştığımız her şeye duyulan özlemin, hassasiyetin işaretçisidir. Hayallerimizde mutlu bir dünya, problemden uzak bir ilişki, dünyayı güzellikleriyle kucaklama arzumuz bir hayli yüksek. Buna şaşırmamak gerek. Ne de olsa Dolunay, insanı duyarlı yapar. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, yaşadığımız yer, çevremiz, sorumluluklar, iş veya parasal nedenli olarak sevdiklerimizden uzakta olmanın üstümüzdeki baskısını işaret ediyor. Kolay değil, ancak mecburuz. Bu mecburiyet bizi büyütecek, geliştirecek, yoracak ancak hayat devam edecek ve biz zorlukların üstesinden gelerek başarılı olmanın kıymetini daha çok bileceğiz. Mars-Kuzey düğüm görünümü, biraz önce bahsettiğim hassasiyeti vurgulayıcı ancak kişisel gelişimimiz için bu deneyimin önemli olduğunu vurguluyor. Merkür-Uranüs görünümü, başkalarıyla ilişkimizde ve günlük hayatta hızlı bazen huzursuz olan biteni anlamaya çalışacağımızı işaret ediyor.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu, iş hayatı, toplumsal hayat, maddi konular ve ilişki anlamında fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayıcıdır. Daha fazla öne çıkmak istersiniz. Kendinizi gösterme, beğendirme, kabul ettirme çabanız yükselir. Bu da mücadelenizde yardımcıdır. Biraz ihtiraslı davranmanıza yol açabilir. Birileri sizi görmezden geldiğinde, ben buradayım diyerek kendinizi ifade etmek istersiniz. Çok çalışmak, sorumluluk almak ve yılmadan canla başla görevlerinizi yapmak doğru olacaktır. Öyle bir şeyler üretin, ortaya getirin ve gayret gösterin ki, sizin ne kadar farklı olduğunuzu anlasınlar. Bu kavuşum, çabalayan, mücadele eden kişiler için gayet olumludur. Ancak kendini Kaf dağında gören, her şeyde ben önemliyim diyerek çaba sarf etmeyen kişilerin egosunu yükselticidir. Fakat bu pek işe yaramaz. Ben derim ki, kariyer hayatınızla ilgili konularda mutlaka seçenekleri iyice gözden geçirin ve doğru tercihlerde bulunun.

PARA

1-5 Temmuz arası: Bu hafta gerek Dolunayın işaret ettiği gelişmeler gerekse mali konularda mutlaka dikkat etmek lazım. Özellikle borçlanma, iş ortaklıkları, başkalarıyla alakalı parasal ilişkimize önem verelim. Yanlış işe, yanlış insanlara, risklere karşı gözümüz açık olsun.


[Nasıl TV - Yay burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yay-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

YAY

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu, iç dünyasında işten, ilişkiden, bir çok sorundan bunalan Yaylar için moral yükselten, kuvvetlendiren, heveslendiren, fırsatlar kazandıran bir enerjidir. Çalışma hayatınızla ilgili konularda gelişimin, işlerinizi başarılı bir şekilde yapabilmenin işaretçisidir. Bir çok alanda zorlandığınız meseleleri, yükselen moral gücünüzle halledebilmeniz mümkündür. Yaşama gücü, ilişkide bulunma, insanları etkileme yönünde de güçlü bir tesirdir. Manevi açıdan sizi ışıklandırır. Hayata inanmanızı, güvenle ilerlemenizi sağlar. Dağılmanızın önüne geçer. Bir şeye karar verdiyseniz, kendinizden emin bir şekilde ilerlemenizde yardımcı olur. Yeni bir aşkı, devam eden ilişkinizde coşkunluğu işaret eden bu enerji, gün boyu gayet güzel haberler alarak, görüşmelerde bulunarak ilerisi adına umutlanmanızı sağlayacaktır. Yolculuklar, yeni tanışmalar açısından da olumludur.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: Haftanın hemen başındaki Venüs-Jüpiter kavuşumu gayet olumlu. Fırsatları işaret ediyor. En azından haftanın kıymetli bir görünümü olarak moralimizi yükseltiyor. Ancak genel olarak baktığımızda bazı arzu edilmeyen, mücadele edilmesi gereken durumlar var. Çok akıllıca bu sıkışıklığı aşmak lazım. Başkalarıyla olan ilişkimiz veya iş anlamındaki temaslarımız ilerisi adına garanti içermeli. Yoksa gereksiz yere zaman kaybetmiş oluruz.

PARA

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayın yansımaları ve işaret ettiği durumları daha geniş manada anlamak için, tüm görünümlerini gözden geçirmekte yarar var. Ben de yorumunuzu bu çerçevede hazırladım. Günün ilk etkisi, Güneş-Neptün görünümüdür. Sizin bu Dolunayda, mali yöndeki tüm işlerinizi, eşiniz, iş ortağınızla olan bölüşümleri, ideallerinizi, eviniz ve ailenizle ilgili düşündüklerinizi gerçekleştirme rüyanızın işaretçisidir. Ancak bunların doğru anlamda ve düzgün şekilde yapılması, sonradan bir problem çıkarmaması gerekiyor. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, gelir-gider dengemizin mutlaka ciddiyetle gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Öyle fazla açılamayız. Eğer dışarıdan bir destek varsa, bu destek hakikaten güçlü ise sorun yok. Fakat borcumuz varsa, zaten sıkışık bir durumda isek risk alamayız. Ona buna güvenip, borcu borçla kapatmaya çalışanlar, bütçesi dengesiz olanlar, kazancı düşük olduğu halde gereğinden fazla harcama yapanlar için bu Dolunay zorlayıcıdır. Zaten bu zorlanmanın işaretleri de üzerimizde bir hayli etkilidir. Mars-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, ilerisi adına düşünmenin, ideallerimizi yeniden gözden geçirmenin, ilişkilerimize dikkat etmenin önemini vurguluyor. Merkür-Uranüs arasındaki görünüm, ilişkimiz, iş ortaklığımızla alakalı konulardaki görüşmelerin işaretçisi olarak önem taşıyor.


[Nasıl TV - Oğlak burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Oglak-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

OĞLAK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde burcunuz üzerinde oluşacak Dolunay, tüm görünümleriyle hakikaten çok önemli bir yansımanın, durumların göstergesidir. Nelere işaret ettiğini, hangi konuların önem taşıdığını anlamak için, gün içindeki gelişmeler çerçevesinde ele almakta yarar var. Günün ilk etkili görünümü, Güneş-Neptün arasında gerçekleşiyor. İlişkinizle alakalı konular üzerinde konuşmanın, partnerinizle önemli meseleleri ele almanın işaretçisi oluyor. Saat 05:20 itibariyle burcunuzda oluşan Dolunay, sizin kriterleriniz, yapmak istedikleriniz, hayatı ele alış biçiminiz, duygularınız, merkezde tuttuğunuz değerlerin mevcut ilişkinizle örtüşmeyen, tatmin edici olmayan yanları sorun yaratabilir. Siz yolunuzu belirlemek, arzularınıza göre seçim yapmaktan yanasınızdır fakat partneriniz farklı düşünüyor olabilir. Bir başka husus, sizin sorumluluklarınız bir hayli ağırdır. Bunu bölüşebilecek, size güven verecek bir eş arayışı içindesinizdir. Ancak karşınıza çıkan kişi bu denli güçlü olmayabilir. Bütün bunlar, bu Dolunayın beklentileriniz anlamında zorlayıcı yanlarını işaret etmektedir. Mars-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, ilişki ve kariyer hayatınızla ilgili konulardaki mücadelenin göstergesi oluyor. Gelişim dersiniz, adil düşünmek, tarafsız bir bakış açısıyla hedeflerinizi gözden geçirmektir. Merkür-Uranüs arasındaki görünüm, çalışma hayatınız ve aileniz, evinizle ilgili konulardaki değişimleri akıllıca ele almanız gerektiğinin göstergesidir.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: Bu hafta iş hayatımızla ilişkili görünümler bir hayli etkili. Dolunayla ilgili bölümde de bundan söz etmiştim. Hafta boyunca öncelikle hızlı bir şekilde ve bir hayli yoğunluk söz konusu olacak. Görüşmeler, toplantılar, yapılması gerekenler, bir an önce bitirilecekler derken yorulabiliriz. Sağlığımıza dikkat etmeyi unutmayalım. Planlı çalışmaya da gayret edelim.

PARA

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu, başkalarıyla olan ilişki-finansal-iş bağlantılarımızda desteklenmek arzumuz bir hayli yükseliyor. Aşkta tutkularımız, heveslerimiz, yeni bir şeyler yaşama ihtiyacımız bir hayli yoğun. Gerginlikten, saçma sapan bir ilişkide sürekli üzülmekten, huzursuzluktan yılmış durumdayız. İstiyoruz ki, hem kendimizi kral veya kraliçe gibi hissedelim hem de artık rahat edelim. Bu kavuşumu çok da olumsuz görmüyorum. Daha önce kurulmuş iş ortaklıklarında gelir getirici işleri işaret ediyor olabilir. İlişkide eş veya sevgilinin size karşı yönelmesinde yardımcı olur. Ancak sadece kendine dönük düşünen bir kişiyle berabersek onun nazına niyazına katlanmakta zorlanmamıza da yol açabilir. Krediyle borçlanma anlamında bu kavuşum heveslendiricidir. Fakat ben hesabınızı bilmenizden yanayım. Eğer başkaları güçlü bir destek sunmuşsa, bu paraları da doğru bir alanda değerlendirin.


[Nasıl TV - Kova burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Kova-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu, ilişki anlamında yeni bir gelişmenin, büyüme ve serpilmenin işaretçisi. Her iki kişinin de birbirine karşı yönelişi anlamında gayet olumludur. Bekar Kovalar için, bir hayli etkileyici bir başlangıcı, aşk kıvılcımını çaktırıcıdır. Size destek olan kişilerle iş anlamında kurulacak önemli bir ortaklığın işaretçisi olabilir. Ailenin büyümesi, gelişimi yönünde faydalıdır. Yetenekli olduğunuz konularda yapılacak işlerin başarıyla sonuçlanmasını sağlar. Dış ülkelere yolculuk, seyahat kararlara açısından da olumlu, heveslendirici bir yansımadır. Sosyal gruplar, güçlü kişilerle kurulan bağlantılar sizi destekleyici kişilerle karşılaşmanız yönünde gelen fırsatların göstergesidir.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayı, gün içindeki tüm görünümleri de göz önüne alarak izah etmek, geniş bir açıdan yansımaları anlamamızda bize rehberlik eder. Güne başlarken, Güneş-Neptün görünümü bizi karşılayacak. Çalışma hayatımız ve maddi kazancımızla ilgili her konuda güvence ve sevdiğimiz işi yapıyor olmanın hazzı, bizim için çok önemli. Yaptığımız işin insanlara faydası, bize kattığı değer, ruh ve beden sağlığımız kadar yarınımızı garanti altına alacak bir getirisi de olması tabii ki arzu ettiğimiz bir durum. Bu Dolunayın bu istek üzerinde şekillendiğini söyleyebiliriz. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşan Dolunay, hayatın tüm gerekçeleri, zorunlulukları, ağırlığı, yükü, sorumlulukları kısaca bize aitmiş gibi duran ancak bizi rahatsız ettiğini düşündüğümüz her şeyiyle yüzleşmemizi sağlayacak. Bize kendi içimizde saklı duran, mecburiyetler nedeniyle unuttuğumuz, gizlediğimiz özümüzle temas ettirecek. Buna hazır mıyız? İşte bu temas kendinizle barışmak, toparlanmak demektir. Bunu yapamayan kişiler için, kaygı ve korkular, fiziksel ve ruhsal anlamda esir edicidir. Bu esaretten kurtulmalıyız, toparlanmalıyız yeniden. Mars-Kuzey düğüm görünümü de, aynen bunu işaret ediyor. Bize hayatla el sıkışmayı, kendimizi keşfetmeyi, bu keşfedişi sağlayacak aydınlanmayı sağlayacak yolları, yöntemleri sunuyor. Mecbur olduğun için değil, gerçekten bunu istediğin için yaptığın her şey senindir, sensindir diyor.

PARA

1-5 Temmuz arası: Çalışma hayatınızla ilgili konularda Dolunayın tesirli olduğunu söylemeliyim. Bizi zorlayan etkenler yeni tercihlerimizi belirlememizde, durumumuzu akıllıca gözden geçirmemizde önem taşıyor. Fakat haftanın son üç günü olumlu fırsatları, destekleri işaret ediyor.


[Nasıl TV - Balık burcu 2015 Temmuz ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Balik-burcu-2015-Temmuz-ayi-yorumlari-nelerdir)

BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayın güçlü yansımalarını, işaret ettiklerini, dikkate değer noktalarını gün boyu onunla örtüşen görünümleri de göz önüne alarak sizlere izah etmek isterim. Günün ilk etkin enerjisi, Güneş-Neptün arasındaki olumlu akıştır. Bu sizin, aşkı, hayatı, güzellikleri hissetme, güvende yaşama, sevdiklerinizle kucaklaşma, koruma ve kollama ve sizin olana kavuşma özleminizdir. Bu Dolunayın özünde de işte bu özlem yatmaktadır. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, ciddiyetle ve kendinizden emin bir şekilde hedefinize varma, bir grup, bir oluşum içinde kendinizi ifade edebilme, sosyal ilişkilerinizi güçlendirme, amaca yönelik şekilde engelleri güce dönüştürme mücadelenizi işaret ediyor. Kolay olmadığını ancak pes etmememiz gerektiğini de vurguluyor. Güven içinde yaşamak istiyorsan, gerçekten kendinle yeniden buluşmak istiyorsan, yapman gerekenler var diyerek bizi uyarıyor. Ancak gönlümüz, sakinlik, aşk, huzur, mutluluk arayışında. Bu mecburiyetler yoruyor bedenimizi, ruhumuzu. Mars-Kuzey düğüm görünümü, gerçekten özgür olmanın, öncelikle bizi bağlayan, zorlayanlardan kurtulmak gerektiğini söylüyor. Gelişimin yolu budur diyor. Merkür-Uranüs görünümü, ailemiz, evimiz, ihtiyaçlarımızı düşünmemizi, bunları karşılamak adına planlar yapmamızı sağlıyor.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu çalışma ortamınızdaki iletişimin güçlenmesini sağladığı gibi, işlerinizi yaratıcı zekanızla düzenlemenizde de destek bir kuvvettir. Özgüven duygunuz kariyerinize odaklanmanızı, işlerinizi başarılı şekilde yapmanızı sağlar. İnsanlara hizmet sektöründe yardımcı olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara yaşam koçluğu, danışmanlık, sanatsal anlamda kuvvet verirsiniz. Bu kavuşum, birlikte çalıştığınız kişilerle anlaşma yolu aramanın da simgesidir. Eğer sorunlar varsa, bunları karşılıklı diyalogla çözümleyebilirsiniz. Sadece gurur yapmayın. Siz ilerlemek istiyorsanız, bazen insanların suyuna gitmek gerekir. Bunu denemekte yarar var.

PARA

1-5 Temmuz arası: Bu haftaki Dolunay mali konularda da bir hayli önemli. İhtiyaçlarımızın karşılanmasında zorlandığımızı, bu nedenle kendimizi biraz keyifsiz hissettiğimizi söylemeliyim. Ancak şu var ki, bu sıkışıkların ardında yatan nedenler önemli. Elimize geçenle, harcamalar arasındaki dengenin mutlaka ayarlı olması lazım. Kiralama, satın alma, sağlık gibi giderlerimizin uygun bir bütçe çerçevesinde düzenlemesi gerekiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön