KADIN

1 dakikada makyaj yapmanın ipuçları…

1 dakikada makyaj yapmanın ipuçları…

1 dakikada kolay makyaj!

Stick formundaki kapatıcılar, gizlemek istediğiniz noktaları hızlı bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Koyu renk halkalarla ve kızarıklıklarla savaşan kapatıcıyı uygulamak uğruna bir dakikadan az bir süre, kapatıcı ve parmaklarınız yeterli…

kolay-makyajj-4

Kaşlarınızdaki boşlukları doldurduğunuzda, rengini hafifçe koyulttuğunuzda kaşlarınız hem daha sık hem de daha güzel görünecektir. Toplamda bir dakika dahi sürmeyecek şekilde, kaşınızda boşlukların ağırlıklı olduğu yerlere kaş kalemiyle ufak noktalar yapın. Daha sonra bir kaş maskarasıyla kaşlarınıza son şeklini verin.

kolay-makyajj-5

Allık, ruj, far… Hepsi uğruna ayrı ayrı uğraşmaya vaktiniz mi yok? O halde çok amaçlı makyaj ürünleri imdadınıza yetişecek.

kolay-makyajj-2

Tek bir ürünle bir dakikadan az bir sürede hem yanaklarınıza renk verebilir, hem gözlerinize aydınlık katabilir, hem de dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz.

kolay-makyajj-3

Bronz pudra, birçok amaç uğruna kullanılabileceğinden makyaj çantanızın vazgeçilmezleri arasında olmalı. Elmacık kemikleri, burnun yan tarafları, gözler ve alın bölgesine gölge katmak uğruna bronz pudra kullanabilirsiniz. Üstelik bu uygulama 1 dakikanızı dahi almayacaktır.

Günlük makyajda hangi makyaj ürünleri kullanılabilir?

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön