'1 Eylül'de CHP'deyim'

Sarıgül, uzun zamandır merak edilen sorunun yanıtını Erzincan'da verdi.

'1 Eylül'de CHP'deyim'

Erzincan Bayram Şenlikleri’nde değerlendirmelerde bulunan Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, Refahiye Çukurçimen Köyü Haydardede Cemevi açılışında ‘Artık nazlanmak yok, 1 Eylül’de Cumhuriyet Halk Partisi saflarında yerimi alacağım. Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek törende CHP’li olacağım’ diye konuştu.

Dün havaalanında Sarıgül ile karşılaşan Kılıçdaroğlu, “Hayır netleşen bir durum yok. Havaalanında sadece karşılaştık. Sayın Sarıgül başka bir yere gidiyordu. Ben Ankara'ya gidiyordum orada karşılaştık. İki sosyal demokrat kişi olarak tokalaştık, birbirimize başarılar diledik” diye konuşmuştu.

Doğu Anadolu ziyaretleri kapsamında Erzincan’da bulunan Kılıçdaroğlu, Sivas’a geçecek. Sarıgül ile yarın Zara’da festivale katılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 59 yorum
chp nın oyu bellı kım gelırse gelsın alacagı oy yuzde 15-20 arası
naptıki sarıgül.alevileri cem evine sünnileri cami gezmelerine getirmekten başka.şişli nin yarısı onun.mal varlığı bi araştırılsın.kendinin ve oğlunun.çok güzel oyuncu harıka rol yapıyor
TÜRKİYE artık aydınlık gelecegine kavuşacak.
EĞER SARIGÜL İSTANBULA ADAY OLURSA HER TÜRLÜ ALIR ÇÜNKÜ HER KESİMLER TARAFINDAN SEVİLEN VE ÇOK GÜÇLÜ BİR ADAY...
CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN BAŞINA EN AZ SARIGÜL GİBİ BİRİSİNİN GEÇMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM KILIÇDAROĞLU BU İŞİ YAPAMIYOR VE VE PASİF KALIYOR ONUN İÇİN SARIGÜL GENEL BAŞKANLIK İÇİN EN İYİ BİR TERCİH OLUR.
sürekli şişliyi kazanması şişlide iyi şeyler yaptığın değil şişlinin sol kesim insanı fazla olduğu içnidir.. tıpkı izmirin 10 yıldır bir metroyu bitiremeyen vhpli belediyesine oy verdikleri mantıkla oy vermeleri gibi.. chp'nin başına gelicekse Eskişehir belediye başkanı gibi delikanlı hizmet vermeyi tek amaç edinen insanlar gelmeli..
HAYIRLI OLUR İNŞALLAH.KEMAL BULGAN
şu anki partilerin sistemine göre genel başkan istifa etmedikçe hiçbir adam elini kolunu sallaya sallaya parti başkanı olamaz.Nasıl olur,işte Deniz Baykal örneği.O yüzden sizin müthiş kemaliniz yüzde 25 alır,ak parti çok rahat iktidar olur.Siz de burda boş hayaller peşinde koşarsınız.Lider diye partinizin başına gelen adam çapsız ve vizyonsuz.Sarıgül'e görünce solun en önemli lideri,takdir ettiğim insanlardan fakat Erdoğan'ın karşısında onun da hiçbir şansı yok.Ha pardon Erdoğan kömür ve makarna dağtıyor sebebi o ne saçmalıorum ben?
Fatih ürek tahtını Sarıgül'e kaptırdı.buladarda dönek olunmalı be birader.dansözgibi bi o masadan bu masaya
tokatlıyım oy zamanı oyumu istanbulda kullanmak için sarıgül için değiştirecem
KİM GELİRSE GELSİN CHP BU ÜLKEDE MUHALEFETTEN ÖTEYE ÇIKAMAZ
kardeşim her halukarda chpye vericez de Sarıgül gelirse iyi olur yenilik olur hem millet daha bi olumlu sarıgüle karşı.
sarıgül ün chp genel baskanı olması sart
sen chp li olursan,oy da vermeyiz olur biter
Sarıgül de ölüyordu zaten sen oy ver diye
Beğenirsiniz Beğenmessiniz Ama Şu Bir Gerçektirki CHP'nin İstanbulu Kazanabilmesi İçin Tek Şansıdır Sarıgül
evet aynen sarıgül chp genel başkanı olsun herkez oy verir chpye
Melih gökçek büyük adammış harbiden. Daha 15-20 gün önce demişti Kılıçdaroğlunu harcama operasyonu başladı.. sarıgülü sürecekler patronlar sahneye diye.Adam çok konuşuyor ama boş konuşmuyormuş demekki
Sarıgül chp genel başkanı olsun oyum chp hemde arkama bakmada verırım oyy....
Bu demektir ki abd tayyibi sildi
Ben şahsen inanın ki çok aman aman bir fark yaratacağını kesinlikle kabul etmiyorum. Ak parti açısından da bir etki yapacağını hiç mi hiç düşünmüyorum. Çünkü Kadir Topbaş'ın İstanbul'da yaptıkları ortadadır. İstanbul tamamen devlet içinde bir devlet edasıyla son 10-15 yılda uçmuştur her şeyiyle. Diğer ilçe belediyeleride az da olsa K.Topbaş'a ayak uydurmuşlardır. Ama bir İstanbul'lu olarak Sarıgül ve Şişli Belediyesinin Şişli için cazip ve ilginç olan hiç bir projesini,Şişli'ye değer katacak hiç bir işini ne duydum ne gördüm. Bilen gören varsa söylesin. Bunun için K.Topbaş'a rakip bile olamaz.
C.H.P SÜTATÜKOCU VE VESAETCİ ANLAYISINI DEGİŞTİRMEDİGİ SÜRECE C.H.P NİN BAŞINA DEGİL SARIGÜL MOR GÜL GELSE HAVASINI ALIR O PARTİDE ADI HALK PARTİSİ OLDUGU HALDE HALKI TANIMIYAN ZÜMRELER HÜKÜM SÜRDÜGÜ SÜRECE C.H.P NİN İKTİDAR OLMA OLANAGI SIFIRDIR HALKI TANIMIYAN ZİHNİYETİN HALKTAN OY İSTEME GİBİ BİR HAKKI YOKTUR SEN YAKANI YIKANI ALNINDAN ÖPECEN GENÇLERİ KIŞKIRTICANSUÇLULARIN AVUKATIYIM DİYE FİKİR BEYAN ETCEN TAŞLA SOPAYLA MOLOTOFLA SALDIRANI MASUM POLİSE FAŞİST DİCEN SEN KİMİN BORAZANINI ÖTTÜRÜYONKİ HALK SENİ İKTİDAR YAPSIN
PEH PEH PEH OYUNCAKLIK OLDU GİR ÇIK ÇOKTA ÖNEMLİYDİİİİİİİİİİİİ
Sarıgül chp gnl başkanı olmalı faydasını göreceklerdir.
Yazıklar olsun,tekme yediğin yerlere bu kadar inatla hizmet etmeye çalışabileceğin başka partimi kalmadı?Seni hangi kongre veya seçim olsa bir şekilde devre dışı ettiler,sen yinede CHP dedin.Hayırlı olsun...Kendini bitirdin.
hiç sevmem bu adamı. her hareketi yapmacık. biraz yanar döner biri. chp' ye zarar verir bence.
Kılıçdaroğlu nda biraz kafa varsa partiye sarıgül ü alır yoksa sürünmeye devam eder aygünlerle tanrıkullarıyla
Sarıgül chp nin başına geçerse chp ye oy veririm diyen kurnazlar.. siz zaten chp lisiniz..çünkü chp nin başındakiler değişsede fikirleri değişmez alacağı oy sarıgül faktörü ile birlikte %26-28 bantıdır.çatlasada patlasada 29 olmaz. bukadar net konuşuyorum yaşım 49 şimdiye kadar politik konularda hiç yanılmadım..yanılırsam bu ilk olur.ama mümkün değil.
artık oyum CHP'ye değişim başladı demek ki şükürler olsun..
İSTANBUL U AKP DEN ALIP, AKP YE İLK GERİ ADIMI ATTIRIP, BİTİŞİN BAŞLANGICINI YAPACAK ADAM .. SARIGÜL !!!!!!!!!!!! AKP- MHP- CHP FARK ETMEZ ONUN İÇİN.HERKES VERİR OY.
umarım harcanmassın.
tayyip varken size hava gazı
kılıçtaroğlunun sonu geldi anlaşılan. demekki içerde yine hesaplaşmalar olacak. kılıçtaroğlu ya istifa edecek yada ettirilecek. yerine sarıgül gelecek. şimdiye kadar sarıgül gelseydi belki daha fazla oy toplardı cehepe. belki birazcık adam olurdu parti. ama yine oyverenleri mal olunca sonuç aşikar. ne olursa olsun cehepe muhalefet kalacaksınız o kafayla gidersniz:))
Al birisini Vur ötekine
chp genel müdüründen 5 oy fazla alırsın
YAŞASIN TEİZM KAHROLSUN ATEİZM(İÇİMİZDE ALLAH!A HAKARET EDENLER VARDA)!
nah alır oyları bu adam kılıctar ogılundna daha tehlıkelı
Adam gibi adam gelmeyecek bu ülkenin başına.!
sarı gül chp yi adam gibi yönetir genel başkan olması gerekir ozaman akp korksun
SAYİN SARİGÜL NEDEDİGİNİ BİLMEYEN CHPYE G BAŞKAN OL SANA ŞEREF SÖZÜ AYLEMDE KAC OY VARSA SANA VERECEGİM ÜLKEM İCİN SENDEN COKŞEYLER BEKLİYORUM ONURLU BİR CHP ONURLU BİR SOSYAL DEMOKRATİK BİR PARTİ OLSUN MAZLUMUN YANİNDA YER ALAN BU ZİHNİYET MAZLUMU KARİBANİ SEVMİYOR SADECE GÜCLERİ GARİBANA YETİYOR BENİM GİBİ BİNLERCE SSK EMEKLİSİN ÜNÜVERSİTEDE OKUYAN COCUGUNUN BURSUNU KESTİRMEYE GÜCLERİ YETİYOR ONLARİ ZİHNİYETİNDE GARİBANA YER YOK YOK
eh hadi hayırlısı desenize 0/85 chp alır istanbulu kandıracağınız başka adamlar kaldımı bu numara küçük olur bence dimiiiiiiiiii
Diğer Haberler