10 yılda satamadığını 2 günde tüketti! Almak için akın ettiler

Sosyal medyada bir vatandaşın korona virüse sumağın iyi geldiğini iddia etmesiyle Siirtli vatandaşlar sumağa yoğun talep gösterdi. Bir iş yeri, 10 yılda satamadığı sumağı 2 günde sattı.

10 yılda satamadığını 2 günde tüketti! Almak için akın ettiler

Tüm dünyayı ayağa kaldıran korona virüs salgınının Türkiye'de de görülmesiyle vatandaşlar tedbir için kolonya ve antibakteriyel jel ürünlere yoğun ilgi gösterdi. Tüm dünyayı ayağa kaldıran korona virüs salgınının Türkiye'de de görülmesiyle vatandaşlar tedbir için kolonya ve antibakteriyel jel ürünlere yoğun ilgi gösterdi.

Sumağa yoğun talep olduğunu belirten iş yeri sahibi Selami Özbilici, sosyal medyada bir vatandaşın korona virüse iyi geldiğini iddia etmesiyle 10 yılda satamadıkları sumağı 2 günde tükettiklerini söyledi.

Sumağa yoğun talep olduğunu belirten iş yeri sahibi Selami Özbilici, sosyal medyada bir vatandaşın koronavirüse iyi geldiğini iddia etmesiyle 10 yılda satamadıkları sumağı 2 günde tükettiklerini söyledi. "Şu anda son bir çuvalımız kalmış, o çuval bittikten sonra sumak kalmayacak. Kilogramı 65-70 lirayı buldu. Sumağın korona virüse iyi geldiğini iddia eden vatandaşlarımız ürüne baya bir rağbet ediyor" dedi.

Sosyal medyada sumağın korona virüse iyi geldiğini duyunca sumak almaya geldiğini belirten Mustafa Sürme adlı müşteri, kendisinin de 1 kilogram sumak aldığını söyledi.

Sürme, “Sosyal medyada korona virüsüne sumağın iyi geldiğini iddia ettiler. Biz de almaya geldik. İl dışında akrabalar da var, onlar da istiyor, onlara da göndereceğiz” diye konuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Elinizde kalan ne mal varsa sosyal medyada virüse iyi geliyor yazın bı günde satarsınız millette bu akıl oldukça
Allah akıl fikir versin.
@mehmetcitak60 Baharatin ne zarari olur. Önce faydalarini oku...
Harbi bizim milletimiz başı dara düşsün şu iyi gelir bu faydalı desinler. Bi de reklam yap bütün piyasayı satarsın.
@eren_sahbudak_1993 Hayatta kalmak icin baharat faydalidir Güneydoguda gripten ölen olmadi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler