KADIN

16 haziran salı - Günlük burç yorumları

16 haziran salı - Günlük burç yorumları

16 haziran salı gününe tüm burçlar Yeniay etkisi altında başlıyor. Bu etkilerin yansımalarını görebilmek için haber detayında yer alan ''günlük burç yorumları''linkine tıklayabilirsiniz. İşte 16 haziran günlük burç yorumları...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları salı gününü İkizler burcunda oluşacak Yeniayın güçlü etkileri altında karşılıyor. Bu Yeniay, zihin faaliyetlerinizi aktif bir şekilde hızlandırıcı, çevreniz üzerinde hareketlerinizle, sözel ve yazı yoluyla ifadenizi yükseltici ve etkili olmanızı sağlayıcıdır. Boğa burçları İkizler burcunda oluşacak Yeniayın güçlü etkileri altında Salı gününe merhaba diyor. Kazanç elde etme anlamında oldukça hızlandırıcıdır. Yeni alanlar, yeni yöntemler, yeni bilgiler edinerek tüm becerilerinizi ortaya koyabilecek aktif bir enerjiye sahipsiniz. İkizler burçları güne Yeniay etkisi altında başlıyor. Sizler açısından oldukça heyecan verici, aktif yansımaları işaret etmektedir. Merak ettiğiniz konularda bilgilenmeniz, girişimde bulunmanız, öğrenmek istediğiniz alanlarda en kısa yoldan sonuca ulaşmanız, her yeniliğin peşinden aktif bir şekilde gitmeniz, her türlü ortamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz yönünde hızlılık kazandırıcıdır. Yengeç burçları
Yeniayın Uranüs ile görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda trendleri takip etmek, farklı bir şeyler tasarlamak, eskimiş olanları atıp, yeniye yer açmak anlamında size hız kazandırıcıdır. Ancak ne istediğinizi bilmeniz önemlidir. Aslan burçları güne İkizler burcunda doğacak Yeniay olumlu tesirleri altında başlıyor. Bu oldukça aktif bir Yeniaydır ve görünümleri de bir hayli yüksek enerjinin göstergesidir. İnsanları kolaylıkla ikna edebilmenizde yardımcı olduğu için, önümüzdeki iki haftalık süreçte hedefinize ulaşacak şekilde bilgilenmenizde, araştırmanızda, aktif bir şekilde ilerlemenizde size hız kazandırır. Başak burçları Yeniay etkisi altında günü karşılıyor. Bu aktif Yeniay, iş hayatında yeni bilgiler edinme, kendinizi geliştirme anlamında olumludur. Eğer amacınız hızlıca yükselmek, iyi bir iş bulmak, aktif olmak, bulunduğunuz yerde adınızdan söz ettirmek, başkalarının dikkati çekmek, atağa geçmek ise, bu Yeniay biçilmiş İş ortamına çabucak alışırsınız. Terazi burçları güne İkizler burcunda oluşacak Yeniayın olumlu etkileriyle uyanıyor. Bu Yeniay, hevesli kılacak sizleri, bu Yeniay en çocuk yanlarınızı öne çıkartacak, bu Yeniay her ne olursa olsun beklemeye tahammülünüz olmadığını hissettirecek. Akrep burçları güne İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında başlayacak. Bu Yeniayın tüm görünümleri başkalarıyla alakalı iş veya maddi anlamdaki bölüşümlerde çıkarlarınızı zekice kollamanızı sağlayacak. Yay burçları İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında Salı gününe başlıyor. Karşı cinsle olan ilişkiniz merkeziniz haline gelecek. Yeniayın görünümlerine baktığınızda heveslendirici, çok yönlü hareket etmeyi sağlayıcı, hayatı en keyifli yanlarıyla hissetmenizde etkileyici olduğunu söylenebilir. Oğlak burçları İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkileriyle güne başlıyor. Çalışma hayatınız, aileniz, eviniz, başkalarıyla olan bölüşümleriniz yönünde önem taşıyor. Kova burçları günü İkizler burcunda oluşacak Yeniayın olumlu tesirleriyle karşılıyor. Bu Yeniay, siz Kovaların, gerek aşkta, gerek ciddi ilişkilerde ve gerekse hayatın eğlenceli yanlarında aktif kılacaktır. Bu Yeniayın tüm enerjisini olumlu şekilde değerlendirecek burçlardan biri olarak, öyle durup beklemek, olur mu olmaz mı diye düşünmek size göre değil. Birini beğendiniz mi, iletişime geçip yan yana gelmeniz uzun sürmez. Diyelim ilişkiniz var, birlikte hoşça vakit geçirmek için gerekli ne varsa onu değerlendirirsiniz. Tatile çıkmak gibi. Can sıkıntısı diye bir şey bu Yeniayda yok. Balık burçları güne İkizler burcunda oluşacak Yeniay etkisiyle başlıyor. Balık için yeni bir yere taşınma, ailenizle alakalı konular, haberleşme, yolculuk, iletişim yönünde hareketlenmeyi sağlayacak. Kimileri için tayin, bazıları için kiralama, ofis açma, evinizi kiraya verme, satın almak için girişimde bulunma gibi yansımaları da mevcuttur. Evdeki değişim bir kısmınız için bir hayli yorucu olabilir. Uygun şartlarda olmasına, daha sonra sorun çıkarmamasına dikkat etmek gerekir.

İremSu kimdir?

5 Ocak 1962 tarihinde doğdu. 1990 yılında Astrolojiyle ilgilenmeye başladı. O yıllarda ülkemizde astroloji alanında başvurabilecek kaynaklar, danışılacak kişiler sınırlıydı. 1997 yılına kadar kendi çabasıyla ilerledi ve astrolojinin özünü idrak etmeye çalıştı. 1997-2002 tarihleri arasında özel ders aldı. 2002-2005 döneminde çeşitli internet sitelerinde yazılar yazdı ve paylaşımlarda bulundu. Bu dönem hem gelişim hem deneyim sahibi olma hem de bir çok kişiyle tanışma fırsatı bulmasını sağladı. 2005 yılı itibariyle Mynet.com sitesinde Astroloji Danışmanı olarak göreve başladı. O tarihten bu yana hem kişisel danışmanlık hizmeti vermekte hem de köşesinin sorumluluğu gereği olan tüm bilgileri günlük, aylık ve yıllık yorumlar şeklinde takipçileriyle paylaşmaktadır.

Astroloji nedir?

Astroloji, doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında kestirimlerde bulunulabileceği düşünülen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili iddialarda bulunan kişilere astrolog denir. Astrologlar kimi zaman tüzel kişilerin (örneğin, bir ülkenin) geçmişi hakkında açıklamalar ya da geleceği hakkında tahminlerde de bulunabilirler.Astroloji, bir bilim dalı değildir. Gökcisimlerinin davranışını ve diğer gök olaylarını inceleyen bilim dalları astronomi ve astrofiziktir. Astroloji, gökcisimlerinin konumlarını belirlemek için bilimsel verileri kullanır, ancak bu verilerden yapılan çıkarımlar bilimsel yönteme dayanmaz. Bu çıkarımların yapılmasında, bilim dallarında olduğu gibi kontrollü deneyler sonucunda elde edilmiş kurallar kullanılmaz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön