KADIN

25 -31 Ocak 2016 haftalık burç yorumları

25 -31 Ocak  2016 haftalık burç yorumları

25-31 Ocak 2016 haftalık burç yorumlarınızı Mynet Astroloji Danışmanı iremSU hazırladı.

/

KOÇ

Sevgili Koçlar, Merkür, Oğlak burcunda geri hareketini tamamladı ve düz seyre geçiyor. Ancak önümüzdeki bir haftalık süreci gölgeli günler olup, mesleki konularda disiplinli düşünmemizi sağlayıcıdır. İşlerimize, sorumluluklarımıza odaklanmamızda yardımcı, kurallara uygun şekilde görevlerimizi yerine getirme anlamında destekleyici bir süreçtir. Bu dönemde patron konumundaki insanlarla iletişimde bulunurken, saygılı olmamız beklenir. Belli bir mesafeyi korumamız, zamanında işlerimizi yapmamız, bunları yerine ulaştırmamız gerekir. Ay, Kuzey düğüm görünümü maddi şartlarımızı iyileştirmek için, öncelikle işimize gücümüze ve sağlığımıza önem vermenin gerekli olduğunu işaret ediyor. Umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda gelişmeler olumlu yönde gerçekleşebilir. Negatif düşünürseniz, bu enerjiyi boş yere engellemiş olursunuz. Bu konuda dikkatli olalım. Her şey gönlünüzce olsun.

BOĞA

/

Sevgili Boğalar, Oğlak burcunda düz seyirde ilerleyecek Merkür, ciddi bilgi edinme ve gerçekçi düşünme sürecidir. Bu dönemde iş, eğitim, para, aşk veya çocuklarınızla ilgili meseleler üzerinde odaklanmayı tercih edebilirsiniz. Zihniniz disiplinli düşünmeye açık olduğundan, hiçbir işi yarım bırakmaz, mutlaka bir sağlam temel üzerine oturtmayı tercih edersiniz. Dürüstlük, netlik ve sağlamlık sözlerinize yansır. Sizin için değerleriniz, aşkınız, çocuklarınız, ekmeğiniz, inandığınız olgular çok kıymetli. Geleceğe taşınmayan hiçbir şeyi hayatınızda istemezsiniz. Güven vermiyorsa, uzun ömürlü değil ise istemezsiniz. Bir hedefinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Birileri size destek olmaya çalışacaktır. İnandığınız bir yolda gücünüz yükselir. Uzak akrabalarınızla ciddi anlamda bağlantılar kuracağınız bir dönem. Bir alanda, işi en doğru biçimde öğrenmeye, kendinizi geliştirmeye çalışırsınız. Amacınıza yönelik hareket edersiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

İKİZLER

/

Sevgili İkizler, Merkür, Oğlak burcunda düz seyriyle ilerleyecek. Ancak gölgeli günleri unutmayalım. 1 Şubat tarihine kadar aşağıdaki konularda temkinli olalım. Kişisel ve ailevi meseleler üzerinde ve ortaklaşa yürütülen işlerde sorumluluklarımız önemlidir. Gelir elde etmek veya desteklenmek konusunda zorlanabiliriz. Yükümüz artar. Hızlı bir şekilde düşünen ve çabucak işleri halletmekten yana bir kişi olmamıza rağmen, belirsizlikler yüzünden beklemede kalabiliriz. Ailemiz, evimiz, güvencemiz, geleceğimizle alakalı konularda ciddi düşünmek zorundayızdır. Geri hareket döneminde düşünülen işler, gelişmeler tekrar karşımıza çıkabilir. Ancak iyi bir incelemede bulunup karar verdiysek, bunları artık uygulamak vaktidir. Gönlümüzde her şeyin sağlam, huzur verici ve zorluklardan uzak olmasını istiyoruz. Kendimizi güvende hissetmemizin nedeni, ailemiz, geçmişimiz ve yaşadıklarımız. İşte bütün bunlar bizi yoruyor ve hüzünlendiriyor. Bunları geride bırakıp, geleceğimizi çizmek için bir mucizeye ihtiyacımız olduğunu düşünebiliriz. Her şey gönlünüzce olsun.

YENGEÇ

/

Sevgili Yengeçler, karşıt burcunuz Oğlak’ta düz seyirde ilerleyecek Merkür süresince ilişkiniz, iş ortaklığınız veya genel anlamıyla insanlarla bağlantılarda bulunurken konuşmalarınıza, yazdıklarınıza dikkat etmek gereği duyabilirsiniz veya buna mecbur kalırsınız. Kimseyi kırmaktan hoşlanmazsınız. Ancak bu geçiş, iki misli tedbir gerektirir. Bu tarihlerde partnerleriniz veya birileriyle problemleriniz varsa, bunların dürüstçe konuşulmasını istersiniz. Partneriniz de bu süreçte fikirlerini açıklamaktan veya duyarlı konuşmaktan uzak davranışlar sergileyebilir. Geleceğimizi artık sağlam ve kendi istediğimiz bir temelde oturtmak isteğimizi işaret eden bu görünüm, her durumu titizlikle gözden geçirmemizi de sağlıyor. Duygusal konularda, bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

ASLAN

/

Sevgili Aslanlar, Oğlak burcunda düz seyredecek Merkür, disiplinli düşünmenin, işlerinize odaklanmanın, genelde başarıya endeksli düşünmenin, kurallara uyarak yaşamanın işaretçisi olan Aslanları bir miktar zorlayıcı olabilir. Merkür, kazanç sağlayan işlere yönelmenin, hedeflerinizi gerçekleştirmek üzere sıkı çalışmanın gerektiğini gösteriyor. Tabii ki ciddi bir şekilde planlamada bulunmanız lazım. Çünkü eğer işlerinizi üstünkörü yaparsanız başarıya ulaşmanız kolay olmayabilir. Eksiklerinizi tamamlamanızda yarar var. İş hayatımız, maddi konular ve tüm değerlerimizi sağlam ve güvence altına almaktan yanayız. Bizi tedirgin eden bir şeyler var. Bunları artık geride bırakmaktan yanayız. Gölgeli günleri hesaba katarak, 1 Şubat tarihine kadar yine dikkatimizi elden bırakmayalım. Benim bu zaman diliminde size tavsiyem ne olursa olsun sağduyulu davranmanız, olayları kendi akışına bırakarak zorlamamanızdır. Her şey gönlünüzce olsun.

BAŞAK

/

Sevgili Başaklar, Oğlak burcunda düz seyirde ilerleyecek yöneticiniz Merkür, aşk hayatınızla ilgili konularda geri hareket süresince tespit ettiklerinize göre karar vermenizde önem taşıyor. Ciddi düşünmenin, her meseleyi gerçekçi bir şekilde ele almanın işaretçisi olduğu için, her durumu kritik etmeye, “sağlam mı değil mi?” diye kontrol etmeye çalışarak ilerlemeyi sürdüreceğiz. Bu tarih sonrası, karşımıza birisi çıktığında, niyetini bilmek isteriz. Güvenilir bir insan mı, daha önce başından bir ilişki geçmiş mi, işi gücü var mı öğrenmeye çalışırız. Bizim için, önemli olan ilişkiye bakış açısı ve hayatı ele alış biçimidir. Kendimizi hem iş hem özel hayatımızla ilgili konularda geleceğe taşımaktan yanayız. Bize artık geçmiş değil, yarınlar gerekiyor. Eğer beraberliğinizi devam ettirmek niyetindeyseniz lütfen şu yanlış anlaşılmaları konuşarak halledin. Kendi kendinize düşünüp, kafanızda kurarak kendinizi üzmeyin. Direkt olarak sorun ve öğrenmeye çalışın. Bu enerji, pürüzlerin düzelebileceğini gösteriyor. Her şey gönlünüzce olsun.

TERAZİ

/

Sevgili Teraziler, Merkür, Oğlak burcunda düz seyirle ilerleyecek. Ailenizi, iş hayatınızı ve kişisel meselelerinizi geri hareket döneminde iyice düşünüp kafanızın içinde oturttuysanız, gölgeli günlerin bitimi olan 1 Şubat itibariyle yürürlüğe koyabilirsiniz. Ancak genel olarak Merkür, Oğlak süreçlerinde, pek kimseyle konuşmak istemezsiniz. Sizi birebir ilgilendiren meselelere ağırlık verirsiniz. Eğer yenilik anlamında bir şeyler yapmak istiyorsanız bunun gerçekleşme ihtimali var mı? Diye hesaplamalar yaparsınız. Size tavsiyem önceliklerinizi, planlarınızı ve isteklerinizi gerçekçi bir şekilde ele almanız ve emin olduğunuz konularda uygulamada bulunmanızdır. Bir yanıyla sıkıntılarımızı her anlamda geride bırakmaktan yanayız diğer yanıyla bizi endişelendiren meseleleri irdeliyoruz, kafamızda bir yere oturtturmaya çalışıyoruz. Sizden ricam, içinizi ferah tutun. Her şey gönlünüzce olsun.

AKREP

/

Sevgili Akrepler, Merkür, düz seyirde Oğlak burcunda ilerleyecek. Geri hareket esnasında düşündüğünüz, gözden geçirerek karara bağladığınız işleri gölgeli günleri de hesaba katarsak 1 Şubat itibariyle yürürlüğe koymanız iyi olur. Genel olarak Merkür, Oğlak’ta ister geri ister ileri olsun, hem hedeflerinizi hem mali konuları, hem de aşk hayatınızla ilgili meseleleri ciddiyetle ele almanızı sağlayıcıdır. İlişki anlamında bir şeyler bizi şu aralar heyecanlandırıyor gibi. Ancak bu duygular geleceğe dönük mü, yoksa sadece gelir geçer mi diye anlamak gerekiyor. Eğer hala tam olarak, ailevi meseleler veya bazı konularda kafanızın içinde sorular varsa bunları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Genellikle sağlamlık, kalıcılık gerektiren doğru kararlar almak güç olabilir. Onun içindir ki, sert çıkışlarda bulunmamalı, kendinize yüklenmemelisiniz.Çevre ilişkilerinde öyle herkesle pek sıkı fıkı olmak istemezsiniz. Genelde güvendiğiniz insanlarla konuşmayı tercih edersiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

YAY

/

Sevgili Yaylar, Oğlak burcunda düz seyirde ilerleyecek Merkür, geri hareket sırasında düşündüğünüz, karara vardığımız her meseleyi, gölgeli günleri hesaba katarak 1 Şubat tarihine kadar tekrar inceleyerek yürürlüğe koymanız gerekir. Merkür beden, zihin ve ruh arasındaki duyuları bir uydu anteni vazifesi görerek algılamamızı sağlayan astrolojik simgedir. Oğlak burcunda ilerlediğinde, zihnimiz otomatik olarak disiplin altına girer. Her durumu ciddi, kararlı, bazen çok yavaş, kimi zaman hırslı şekilde ele alabilir, düşünebiliriz. Bu sağlama alma işi, karşımıza çıkabilecek fırsatları doğru değerlendirmemizi sağlayacaktır. Kişisel bakımınız, sağlığınız, iç huzurunuz için gerekli olan aktivitelere yönelmekte yarar var. Pozitif düşünmenizi, rahatlamanızı, kendinizle barışmanızı sağlayan ne varsa ona yönelin. Dünyanın tasası bitmez. Ancak insan kendine özen göstermeyi de bilmelidir. Her şey gönlünüzce olsun.

OĞLAK

/

Sevgili Oğlaklar, burcunuz üzerinde düz seyre geçecek Merkür, yaşamdan beklediklerinizi, umut ettiklerinizi, hayallerinizi, uygulanabilir düşüncelerinizi hayata sunma ve hedefler belirleme anlamında sizi destekleyicidir. Burcunuzun üzerinde ilerleyen Merkür, disiplinli düşünmenin işaretçisidir. Hakikatleri ve doğruları ilke edinmenizi sağlar. Zaten bir Oğlak, yaşamı boyunca prensiplerine sadık ve sorumluluklarının bilincinde bir burçtur. Sizi hırslı, ciddi, gerçekçi ve sadık düşünmeye sevk eden Merkür sayesinde planlamalarda bulunabilir, kendinizden emin bir şekilde isteklerinizi ifade edebilir, geri hareket sırasında düşündüklerinizi 1 Şubat itibariyle yürürlüğe koyabilirsiniz. Yaşamda edindiğimiz tecrübeler ışığında bugüne baktığımızda, gelecek konusunda biraz endişeliyiz. Ancak şunu da iyi biliyoruz ki, ayaklarımızın üzerinde durmamız gerekiyor. Huzurunuzu önemseyin. Moralinizi yükseltecek olan ne varsa ona yönelin. Her şey gönlünüzce olsun.

KOVA

/

Sevgili Kovalar, Oğlak burcunda düz seyirde ilerleyecek Merkür, geri hareket süresince gözden geçirilip uygun görülenlerin 1 Şubat itibariyle yürürlüğe konulması yönünde olumludur. Ailevi ve finansal konular üzerinde bilhassa durmamızı sağlayan bu görünüm, geçmişte yaşadığımız sorunları zaman zaman hatırlatsa da, bizim geleceğimiz önemli. Ne yaşanmışsa yaşansın. Önemli olan hayatımızı garanti altına almaktır. Bu nedenle titiz bir incelemede bulunmalıyız. Genel olarak Merkür, Oğlak geçişlerinde ister ileri ister geri hareket olsun, kişinin toplumsal tavrının da göstergesidir. Kimi disiplinden yana, bazıları içinde biriktirdiklerini, yapmak istediklerini ortaya koymaktan yanadır. Bu dönemde hazırlanır, kararını verdikten sonra, yolunda ilerler. O nedenle geri hareket sessizlik gibi dursa da, neler yapabileceğimizi tespit etme yönünde kendimizle bir istişare anlamına gelir. İşte şimdi Merkür düzeliyor. Sizler geri hareketi nasıl değerlendirdiniz, neler yapmıştınız, nelere karar vermiştiniz? Şimdi bunları dışa yansıtacaksınız. Her şey gönlünüzce olsun.

BALIK

/

Sevgili Balıklar, Merkür, Oğlak burcunda düz seyredecek. Geri hareket döneminde gözden geçirdiklerinizi yavaş yavaş toparlayarak, gölgeli günlerin bitimi olan 1 Şubat tarihinde yürürlüğe koyabilirsiniz. Bu geçiş, kendinize yeni hedefler belirlemenizde yardımcıdır. İş hayatınızla ilgili konular üzerinde gayet ciddi bir şekilde durabilirsiniz. Size destek veren, yanınızda olan dostlarınızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Üretmek, kazanmak, verimli hale getirmek, başarılı olmak, kazanmak, çoğaltmak, disiplinli çalışmak adına kendinize söz verebilirsiniz. Etrafımızda olan bitene ve içinde bulunduğumuz duruma bir bakalım. İnatçı davranmayalım. Güvencemizi önemseyelim. Bir şeyleri kafamıza takıp, altında bir şey aramayalım. Ancak bastığımız yeri de bilelim. İçimizdeki enerji ruhumuzun derinliklerindeki farklı yanlarımızı ortaya koyma hevesimizi canlandırıyor. Bir şeyler olmalı, bir şeyler hayatımda artık değişmeli diyen iç sesimiz bize rehberlik ediyor. Dilediğimiz şekilde kendimizi ifade edeceğiz. Özellikle ev sınırları içinde yapılan konuşmalar bir hayli etkili olacaktır.Her şey gönlünüzce olsun.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön