KADIN

5 Haziran Cuma - Günlük burç yorumları

5 Haziran Cuma - Günlük burç yorumları

Haftanın son iş gününe tüm burçlar Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. bu sürecin etkilerini görmek için haber detayında yer alan ''günlük burç yorumları'' linkine tıklamalısınız. İşte 5 haziran Cuma günlük burç yorumları...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları Cuma gününe Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. Her konuda, harekete geçmeden önce, kararlarınızın sonuçlarının nereye varacağını hesap etmenizde yarar var. Ay-Pluto kavuşum etkisi altında duygularınızı gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Boğa burçları Ay-Oğlak burcu geçişiyle güne başlıyor. Gerçekçi ve sorumluluk sahibi birey olarak, problemleri veya günlük hayatta karşılaştığınız durumları lehinize çevirebilecek güce sahipsiniz. İkizler burçları Ay-Oğlak burcu geçişiyle güne başlıyor. Her konuda belli bir ciddiyet üzerinizde hakim olabilir. Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz. Olur olmaz yere korkular, kaygılar duyabilirsiniz. Yengeç burçları ilişkilerinizde ciddiyet ve sorumluluk duygusunu önemsemeniz gereken bir gündesiniz. Ay-Pluto kavuşum etkisi altında sağlığınıza özen göstermelisiniz. Kendinizi korumayı bilmelisiniz. Aslan burçları Cuma gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Günlük aktivitede sorumluluklar, aileyle temas, ciddiyet gibi olgular ön planda olacaktır. Başak burçları Oğlak burcunda ilerleyen Ay, Cuma günü süresince etkilidir. Aşk hayatınızı ilgilendiren konulara ciddiyetle yaklaşacaksınız. Duygularınızın rotasında hep bu olgu baş planda yer alacak. Terazi burçları Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliği altında Cuma gününe başlıyor. Duygularınız ciddileşiyor. Sağlamlık, dürüstlük, sorumluluk çerçevesi içinde durumları ele alacaksınız. Akrep burçları Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Cuma gününüz başlayacak. Çevrenizde bulunan kişilerle ciddi konular üzerinde konuşabilir, bağlantılar kurabilirsiniz. Ailenizle olan temasınız da bir hayli yoğunlaşır. Yay burçları Cuma gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Maddi konularda daha dikkatli, sorumluluk çerçevesinde hareket edeceksiniz. İhtiyaçlarınızı alırken, bütçenizin şartlarını gözetebilirsiniz. Oğlak burçları burcunuzun üzerinde ilerlemekte olan Ay, prensiplerinize verdiğiniz önemin işaretçisi. Ciddiyet ve sorumluluk duygusu bir hayli yoğun. Etrafınızdaki insanların size karşı saygılı davranmasını bekleyebilirsiniz. Kova burçları Ay-Oğlak burcu geçişiyle Cuma gününe başlıyor. İç dünyanızın derinliklerinde belli bir mesafe duygusu hakim olabilir. Kendinizle yalnız kaldığınızda bir hayli ciddileşirsiniz. Balık burçları Ay-Oğlak burcu geçişi, Cuma günü boyunca etkilidir. Ailenizde bulunan büyükleriniz, yaşça büyük kişiler, tecrübelerini önemsediğiniz insanlarla temasınız daha yoğundur. Etrafınızda aklı başında, hoşgörülü insanlar olsun istersiniz.

İremSu kimdir?

5 Ocak 1962 tarihinde doğdu. 1990 yılında Astrolojiyle ilgilenmeye başladı. O yıllarda ülkemizde astroloji alanında başvurabilecek kaynaklar, danışılacak kişiler sınırlıydı. 1997 yılına kadar kendi çabasıyla ilerledi ve astrolojinin özünü idrak etmeye çalıştı. 1997-2002 tarihleri arasında özel ders aldı. 2002-2005 döneminde çeşitli internet sitelerinde yazılar yazdı ve paylaşımlarda bulundu. Bu dönem hem gelişim hem deneyim sahibi olma hem de bir çok kişiyle tanışma fırsatı bulmasını sağladı. 2005 yılı itibariyle Mynet.com sitesinde Astroloji Danışmanı olarak göreve başladı. O tarihten bu yana hem kişisel danışmanlık hizmeti vermekte hem de köşesinin sorumluluğu gereği olan tüm bilgileri günlük, aylık ve yıllık yorumlar şeklinde takipçileriyle paylaşmaktadır.

Astroloji nedir?

Astroloji, doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında kestirimlerde bulunulabileceği düşünülen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili iddialarda bulunan kişilere astrolog denir. Astrologlar kimi zaman tüzel kişilerin (örneğin, bir ülkenin) geçmişi hakkında açıklamalar ya da geleceği hakkında tahminlerde de bulunabilirler.Astroloji, bir bilim dalı değildir. Gökcisimlerinin davranışını ve diğer gök olaylarını inceleyen bilim dalları astronomi ve astrofiziktir. Astroloji, gökcisimlerinin konumlarını belirlemek için bilimsel verileri kullanır, ancak bu verilerden yapılan çıkarımlar bilimsel yönteme dayanmaz. Bu çıkarımların yapılmasında, bilim dallarında olduğu gibi kontrollü deneyler sonucunda elde edilmiş kurallar kullanılmaz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön