KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  54 yaşındaki kadın bikinisiyle vücudunu cesurca paylaşarak gençlere meydan okudu! "Erkekler yaşımı öğrenince hayal kırıklığına uğruyor"

  Olgun kadınların vücutlarını cesurca paylaşması birçok kişi tarafından yargılanıyor. Bu sebeple kadınlar yaşları ilerledikçe daha resmi ve sıkıcı giyinmeye başlıyor. Ancak 54 yaşındaki Gina, TikTok hesabında yaptığı bikinili paylaşımıyla vücut hatlarını gizlemeden gençlere meydan okudu. Kıvrımlı fiziğiyle dikkat çeken Gina, çok sayıda övgü aldı.

  Kadınların bedenleri üzerine yapılan baskılar oldukça rahatsız edici olabiliyor. Kadınlar her yaşlarında farklı bir güzellik standartı baskısı görüyor. Yaşı ilerlemiş kişilerin bikini, şort, dekolte giyemeyeceği düşüncesi zaman geçtikçe aşılıyor. 54 yaşındaki Gina son zamanlardaki paylaşımıyla internette yıldız haline geldi. Videoyu izleyen sosyal medya kullanıcıları Gina'nın yaşına inanamadıklarını paylaştı.

  Ekran görüntüsü 2023-03-09 094300

  Bir videoda Gina vücudunu havluyla örttü ve şöyle yazdı: "54 yaşındaki bir üvey anne bikinisiyle nasıl görünür?" Shen daha sonra havluyu düşürerek iki parçalı sarı bir bikini giydiğini gösterdi.

  ONU EVLAT EDİNMESİNİ İSTEDİLER

  Birkaç yorumcu Gina'nın "muhteşem" ve "güzel" olduğunu söylerken, birçok kişi kalp ve çiçek emojileriyle yanıt verdi. Başka bir kullanıcı, Gina'dan onları evlat edinmesini isterken, diğer yorumlar onun görünümüne iltifat etti.

  Ekran görüntüsü 2023-03-09 094251

  ERKEKLER HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRUYOR

  Gina, sosyal medyasında görünüşü hakkında düzenli olarak paylaşımlar yapıyor ve bir videoda şaka yapıyor: "Erkekler, büyükanneleri olabileceğimi öğrendiklerinde beni hayal kırıklığına uğruyorlar." Ayrıca vücuduyla gurur duyduğunu gösteren, kendisini "kalın" ve "kıvrımlı" bir kadın olarak tanımlayan videolar yayınladı.

  Ekran görüntüsü 2023-03-09 094412

  "ZARAFETLE YAŞLANMAYI ÖĞRETİYORUM"

  Gina, her yaşta eğlenebileceğinizi göstermek için sosyal medyayı kullanan birçok yaşlı kadından sadece biri. TikTok'ta Katrina adlı başka bir kullanıcı, kendisini "kişisel bakım" ve "sağlık" yaratıcısı olarak tanımlıyor ve elli yaşın üzerindeki kişilerin ne giyerlerse giysinler kendilerini iyi hissetmelerinin önemli olduğunu söylüyor. Sosyal medya hesabına şunları yazdı; "Başkalarına nasıl zarafetle yaşlanacağını ve kahkaha ve kendini sevme yoluyla nasıl iyileşeceğini gösteriyorum."

  Ekran görüntüsü 2023-03-09 094443

  Katrina, sabah rutinini ve kullandığı cilt ürünlerini paylaşmak gibi kişisel bakım ipuçları yayınlıyor. Ayrıca tarzını ve kıyafetlerini sergilemekten hoşlanıyor ve daha fazla kadın, yaşlandıkça zevk aldıkları şeyleri giymeye devam etmeleri için onlara ilham verdiğini söyledi.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler