HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

6'lı masadan 'adaylık' açıklaması geldi! Muharrem İnce'nin yaptığı paylaşım gündem oldu

6'lı masanın toplantısı sonrasında 'adaylık' anlaşmazlığı yaşandığı iddia edildi. Toplantı sonrası İYİ Parti'den peş peşe gelen açıklamalar kafa karıştırırken Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım gündem oldu. İnce, dikkat çeken paylaşımlarına bu sabah bir yenisini daha ekledi.

6'lı masadan 'adaylık' açıklaması geldi! Muharrem İnce'nin yaptığı paylaşım gündem oldu

Türkiye adım adım seçimlere giderken Millet İttifakı'nın adayının kim olacağı merak ediliyordu. 6'lı masanın bugün yapılan 12'inci toplantısı sonrasında adayın pazartesi günü açıklanacağı belirtildi.

İYİ PARTİLİLERDEN PEŞ PEŞE AÇIKLAMALAR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığının gündeme geldiği toplantı sonrasında İYİ Parti'den peş peşe gelen açıklamalar kafa karıştırdı. İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, paylaştığı "Millet beşten büyüktür" tweetini kısa süre içinde sildi. İYİ Partili Öztürk ise yaptığı paylaşımda "Apoletlerini sök dedik sana…" ifadelerine yer verdi.

İNCE'NİN PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Yaşanan bu gelişmelerden sonra Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım gündem oldu. İnce paylaşımında "Bu iktidardan da, bu muhalefetten de kurtulacağız. Biraz sabır..." ifadelerini kullandı.

BU SABAH DEVAM ETTİ

Muharrem İnce dün gündem yaratan paylaşımının ardından bu sabah da bir tweet attı. Paylaşımında tek cümleye yer veren İnce, "Nerede kalmıştık?" ifadelerini kullandı.

thumbs_b_c_cc0c438403c2ecad6076f927dda3e891

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler