KADIN

8-14 Aralık 2014 haftalık burç yorumları

8-14 Aralık 2014 haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu?

[Nasıl TV - Koç burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOÇ

AŞK ve İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: İlişki konularında 10 Aralık Venüs-Oğlak geçişi önemlidir. İlişkinizin toplum içindeki yeri, konumu, ciddiyeti, taşıdığı misyonu değerlendirmeniz ve sorumluluklarınız konusunda daha ciddi hareket etmeniz şarttır. Aranızda sorun yaratan maddiyat, sorumluluk, saygınlık, toplumsal durumunuz, beraberliğin sağlamlığı gibi konular ciddi bir biçimde ele alınmalıdır.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık tarihinde Venüs-Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Ciddi ve sorumluluklarınızın farkında olarak otoritelerle ilişkinize dikkat ederek dönemi geçirmekte yarar var. İş yaptığınız kişilerle aranızda belli bir mesafe bulunması doğaldır. İş başvurularında giyiminizden konuşmanıza kadar duruşunuzla güven uyandırmayı unutmayınız. Dürüst olmak, net bir tavır koymak, isteklerinizi ve yeteneklerinizi öne sürmek yararlıdır.

PARA

8-14 Aralık haftası: Kazanç konularında da etkili olacak Venüs-Oğlak geçişi, bütçenizin sınırları çerçevesinde hareket etmenin, sorumluluklarınızın farkında olarak avucunuzdaki parayı idareli kullanmanın önemini göstermektedir. Bu süreçte, seçimlerinizi doğru bir biçimde yapmanız, karşınıza çıkabilecek engellerin üstesinden gelebilmek için güven duygunuzu ayakta tutmanız lazım.


[Nasıl TV - Boğa burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Boga-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

BOĞA

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: Venüs-Oğlak burcu geçişi, ciddi ilişkilerin temelini atmamızda yardımcı olacak. Romantik paylaşımlar için 14 Aralık tarihi gayet uygun.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık Venüs-Oğlak burcu geçişinde, işlerinizi ciddi biçimde organize edersiniz. Disiplin ve sorumluluk ister iş ister özel bütün ilişkilerinizde göze çarpar. Kendinizden kuşku duymadan, sabırlı bir şekilde çalışırsınız. İnsanların takdirini kazanmak ve güzellikleri onlarla paylaşmak arzunuz yoğun olacaktır.

PARA

8-14 Aralık haftası: Hafta boyunca mali açıdan güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 8, 12 ve 14 Aralık tarihleri bu anlamda olumludur.


[Nasıl TV - İkizler burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Ikizler-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

İKİZLER

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık Venüs-Oğlak burcu geçişinde biraz sıkılırsınız. Özgür olamadığınızı, bir şeyleri sürekli köşelemek zorunda kaldığınızı, aşkta aradığınızı bulamadığınızı hissedersiniz. Keyfiniz biraz kaçar. Bir yandan sosyal ilişkilerde aktif hareket ederken, diğer yandan özel hayatınızdaki durgunluk sizi yorsa da, bu hafta enerjiler gayet olumludur. Arkadaşlarınızla birlikte olmak, size iyi gelecektir.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: İş hayatıyla ilgili önemli bir görünüm bu hafta yok. Daha çok parasal konular ve sosyal ilişkiler ağırlıklı olacak.

PARA

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık Venüs-Oğlak burcu geçişi, ortaklaşa kazançlar, başkalarıyla bölüşülen miras, hisseli paralar veya boşanma nedeniyle oluşan durumların sizi biraz yoracağının göstergesidir.


[Nasıl TV - Yengeç burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yengec-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

YENGEÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık tarihinde Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Partnerinizin ilişkide mesafeli ve soğuk tavırları sizin hassas dünyanızda rahatsız edici olabilir. Bir yandan uyum diğer taraftan baskı altına alması sizi yorabilir.14 Aralık tarihinde hoş bir görünüm var. Arayı düzeltici olabilir.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihlerinde, iş hayatınızla ilgili konulardaki koşturma veya özel hayatınızdaki bir takım meseleler ev yerleşiminde veya evle ilgili konularda da uğraştırmanız gerekebilir. Bir yere yerleşmek, başka bir iş değişikliği, sağlıkla alakalı konular ön planda olacaktır.

PARA

8-14 Aralık haftası: Sağlık giderleri, ev masrafları, ev içinde yapılan değişiklikler, yolculuklar, derleme toparlama masrafları, bürokratik konularla ilgilenmek durumundayız.


[Nasıl TV - Aslan burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihleri olumludur. Sevgilinizle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Aşkta hoş etkileşimler, çiftleri birbirine yaklaştırıcı gelişmeler ön planda. Aklınıza takılan bir şeyler olmaz. Hayat kendi akışında ilerler.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık tarihinde Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatınızda ilişkilere önem vermek gerekiyor. Pek sevimli kişilerle karşılaşmazsınız. Çoğu mesafeli ve sadece iş münasebetiyle konuştuğunuz kişiler olacaktır.

PARA

8-14 Aralık haftası: Mali konularda 8 Aralık tarihi olumludur. 14 Aralık tarihinde tetkik için sağlık raporu alabilir veya sigorta, vergi gibi işlerle ilgilenebilirsiniz.


[Nasıl TV - Başak burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık tarihinde Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu sizin için, ciddiyetin aşk hayatınızdaki etkili olmasını sağlayacak. Size yaklaşan kişiler veya hayatınızdaki insan daha dikkatli davranmak zorunda kalacaktır.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 8 Aralık tarihinde biraz evde dinlenmek veya iş özel işlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

PARA

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihlerinde ev için masraflar artabilir. İhtiyaçlarınızı karşılarken fazla açılmayınız. Kiraya çıkmak, ev taşımak, ev satın almak gibi konular üzerinde duracaksınız.


[Nasıl TV - Terazi burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Terazi-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: Kısa seyirli bir yolculuğun planlanması, arkadaşlarınızla bir araya gelme, ailenizle düşündüğünüz bir program, evinizle ilgili konular ön planda olacaktır. Bir buluşma, görüşme için 8 ve 14 Aralık tarihleri olumludur.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 8 Aralık tarihinde enerjiniz gayet olumludur. İşlerinizi kolaylıkla halledersiniz. Bir başka yere taşınmak veya bir yere gitmeyi düşünüyorsanız planlamalarda bulunabilirsiniz. Ancak bu hafta ailevi ve evle ilgili konular bir hayli etkili olacaktır.

PARA

8-14 Aralık haftası: Ev borcu olanlar veya evini taşıyacaklar, satın alacaklar, yatırımda bulunacaklar, ofis kurmayı düşünenler lütfen her şeyi iyice hesaplayınız. 10 Aralık tarihindeki Venüs-Oğlak burcu geçişinde ekstradan paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Diyelim ki ev almayı düşünüyorsunuz. Kredi geri ödemelerine dikkat ediniz. Veraset veya miras davanız olabilir. Bir mülkün paylaşımı konuları gündeme gelebilir.


[Nasıl TV - Akrep burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

AKREP

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık Venüs-Oğlak geçişi sizden yaşça büyük kişilerle kurulacak ilişkileri veya mevcut ilişkinizde ciddiyetin simgesidir. 14 Aralık tarihi yeni bir buluşma için uygundur. Ayrıca eşler arasındaki bağı güçlendiricidir.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihlerinde iş konularında bir başvuruda bulunmanızı tavsiye etmiyorum. Çalışanların da, işlerini kontrol etmelerinden yanayım. Gözden kaçan bir şeyler sonradan sizi rahatsız edebilir. 10 Aralık Venüs-Oğlak geçişinde, çevrenizde bulunan kişilerle iş ilişkilerinizi güçlendirir. 14 Aralık tarihi de yine olumlu paylaşımları işaret ediyor. Motive edici enerjiniz var

PARA

8-14 Aralık haftası: Bu hafta 8 ve 14 Aralık tarihlerinde harcamalara lütfen dikkat edelim.


[Nasıl TV - Yay burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yay-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

YAY

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihleri sosyal ilişkilerde ve özel paylaşımlarda güçlendirici ve ışıklandırıcıdır. Çevrenizde birçok kişinin sizinle tanışmaktan, beraber olmaktan mutluluk duyduğuna şahit olacaksınız. Bu yeni birisini hayatınıza dahil edebilir. İlişkileri canlandırır, hayatı aktif hale getirir.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihlerini hedefinize uygun şekilde ilerleme yönünde olumlu buluyorum. Eğer birileriyle bir organize iş, ekip çalışması veya proje sunumu düşünüyorsanız, bu iki tarihi tavsiye ediyorum.

PARA

8-14 Aralık haftası: Venüs, 10 Aralık tarihinde Oğlak burcunda ilerleyecek. Kazanç evinizde etkili olacak. Ayrıca bu hafta 12 ve 14 Aralık tarihleri de yine parasal konularda önemlidir. Genel olarak tutumluluk ve tedbirlilik geçerli olacaktır. Bastığınız adıma dikkat edersiniz. Görüşmeler olumludur. Ancak mali konuları da göz ardı etmezsek haftayı güzel geçiririz.


[Nasıl TV - Oğlak burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Oglak-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

OĞLAK

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: 8 ve 12 Aralık tarihleri yine biraz sakıntılı geçebilir. İş konuları baskındır. Bitirilmesi gerekenler nedeniyle neşemiz yoktur. 10 Aralık tarihinde Venüs, burcunuzda ilerlediğinde yavaş yavaş toparlanırsınız. 14 Aralık tarihi olumludur.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: Haftanın başında iş hayatında uzlaşıya açık olmak, iş ilişkilerinde ortaklaşa düşünmek mecburiyetindesiniz. Ancak sağlığınıza da dikkat ediniz. Onu idare edeyim buna susayım derken sıkılırsınız. Çok büyük yüklerin altına girmeyiniz. 10 Aralık tarihinde Venüs-Oğlak burcunda seyrine başladığında, mesleki konularda sizi destekleyicidir. İş ilişkilerinde saygı ve takdir görmenizi sağlar.

PARA

8-14 Aralık haftası: 12 Aralık tarihinde mali açıdan sizin yararınıza olacak şekilde miras, hisseli para, ortaklaşa kazançlar yönünde şansınız artar. Eğer bir maddi sorununuz varsa, bir davanız veya ödenmesi gereken bir borç, bunları halledersiniz.


[Nasıl TV - Kova burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Kova-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: 8 Aralık tarihi keyifli paylaşımları işaret ediyor. Ancak 10 Aralık itibariyle Venüs-Oğlak burcunda seyrine başlayınca biraz keyfimizi kaçıracak. Ancak 14 Aralık günü moralimiz yerinde, pek bir şeyi kafamıza takmayacağız.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 8 Aralık tarihini olumlu buluyorum. İşlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca yenilik anlamındaki çalışmalara da başlayabilirsiniz. Bilginize, tecrübelerinize göre hangi konuda ve alanda öne çıkabileceğinizi, hangi insanla temasta bulunacağınızı da bilirsiniz. Bunlar faydalı gelişmelerdir. Aktif hareket edebilirsiniz. 10 Aralık itibariyle biraz ciddileşeceğiz. Kolay kolay her insanla anlaşmamız her ortamda rahat davranmamız kolay olmaz.

PARA

8-14 Aralık haftası: 8 Aralık tarihi maddi açıdan kolaylaştırıcı bir gün. 14 Aralık tarihinde biraz tutumlu olmakta yarar var. Parasal açıdan bu iki tarih bu hafta öne çıkıyor.


[Nasıl TV - Balık burcu 2014 Aralık ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Balik-burcu-2014-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir)
![](https://imgrosetta.mynet.com/file/22556/640xauto.jpg)

BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Aralık haftası: Bu haftanın olumlu görünümü, 14 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Ayrıca 10 Aralık Venüs-Oğlak burcu geçişiyle daha ciddi düşünecek ve gerçekçi olacaksınız. Bu enerji sizi rahatlatır. Dağılan tüm zihniniz toparlanır. Gerçek ile yalan arasındaki farkı net şekilde tespit edersiniz.

İŞ VE KARİYER

8-14 Aralık haftası: 10 ve 14 Aralık tarihlerini olumlu ve güçlendirici buluyorum. Hangi konularda? Toplumsal ilişkilerde, işiniz gereği yapılacak görüşmelerde, projelerde ve kurulacak bağlantılarda. İşleriniz bu tarihlerde sağlamlaşır ve başkaları tarafından da takdirle karşılanır.

PARA

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihlerinde iş ve projeler için alınabilecek miktar veya yapılacak işe göre bir fiyat belirleme şeklinde önem taşıyor. Ancak bu sizin belirleyeceğiniz bir şey değil. Karşı taraf, size sunmak için düşünüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön