KADIN

8-14 Haziran 2015 haftalık burç yorumları

8-14 Haziran 2015 haftalık burç yorumları

Bu hafta sizi neler bekliyor?

[Nasıl TV - Koç burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihinde, aşkta iletişimi kolaylaştıran, yeni tanışmaları işaret eden bir görünüm var. Bol bol telefonlaşırsınız, yazışırsınız, bağlantı kurmaya çalışırsınız. 12 Haziran tarihinde, aşk hayatınızla ilgili konularda uyum içinde ve ortaklaşa şekilde hareket etmeye çalışmakta yarar var. Keyifli paylaşımlarda bulunmak kadar, birbirinizi tamamlamak, gelişmek, biz olmak da o kadar kıymetli olacaktır.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 9 Hazirandaki görünüm sayesinde, kendinizi gayet başarılı ve ateşli bir şekilde ifade ederek hedefinize varabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkaran bu görünüm, en kısa yoldan amacınıza ulaşmanız için sizi destekleyicidir. İletişimde bir hayli etkili olursunuz. Değişim arzunuz bir hayli yüksektir. Ailemiz ve yakın çevremizle alakalı konularda iletişimde bulunma hevesliliğinin işareti. Belki bir ev, emlak veya yerleşim yeriyle ilgili konular üzerinde konuşabilirsiniz. Bir çevre değişimi düşünebilir. Yolculuklar, haberleşme, aktif hareket etme ihtiyacı duyabiliriz. Değişikliğe ihtiyacımız vardır. Bu değişimlerin özünde yarınların garanti altına alma arzusu belirgindir.

PARA

8-14 Haziran arası: Maddi konularda bu hafta dışarıdan destek bulmak, işlerimizi halletmek, yeteneklerimizi değerlendirmek, harekete geçmek, kazanç elde etmek yönünde, 9, 12 ve 14 Haziran tarihlerini olumlu buluyorum.


[Nasıl TV - Boğa burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Boga-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

BOĞA

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: Haftanın genelinde, aşk hayatınızla ilgili konularda belli bir durgunluk var. Genelde kafamızın içinde parasal konular, ailevi durumlar, taşınma, çalışma hayatıyla ilgili meseleler bir hayli yoğun. 14 Haziran tarihindeki görünüm, aşktan ziyade uzun süreli ilişkisi olanlar veya ne zamandır beraberlik anlamında zorlananlar için, güvence olgusunun kıymetini vurguluyor. Öyle gelir geçer bir ilişki yerine, maddi anlamda rahat hareket etme imkanı verecek bir beraberlik arzuluyoruz.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 11 Haziran tarihindeki görünüm, iş hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Ancak bizi yenilikte bulunmak isterken, engelleyen bazı koşulları işaret ediyor. Bu nedenle sıkılıyoruz. Bir şeyler yapmak isterken, yaşanan durgunluk yorucu oluyor. Ancak bu görünüm, yaratıcı tarzda düşünmeyi sağlıyor.

12 Haziran tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm görünümü ihtiyaçlarımızın karşılanması, aile birlik ve bütünlüğümüzün devamı ve geleceğimizin teminat altına alınması için, hem işimizi hem sağlığımızı önemseyeceğiz.

PARA

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, para konusunda iki yönlü düşünmenize neden olabilir. Bazen fazla gergin, kimi zaman da aşırı rahatsınızdır. Bunun nedeni, biraz da önünüzdeki seçeneklerin veya işlerin yoğunluğundandır. Çabucak plan yaparsınız, hemen uygulamaya geçmek istersiniz. Ancak ben derim ki, hesabınızı şaşırmadan, dikkatli bir şekilde yapınız.
11 Haziran tarihindeki, Güneş-Uranüs görünümü, maddi konularda hareketlenme, isteklerimizi ifade etmek adına harekete geçmek istiyoruz. Para kazanmak, kazandığımızla borcumuzu harcımızı ödemek veya iyi bir yatırım yapıp, geleceğimizi garanti altına almak. İşte bu görünüm bu yönde istekliliğin göstergesidir.

12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Geçtiğimiz 19 Mayıs tarihinden bu yana geri hareket sürecindeydik. Bunun bitişiyle birlikte, maddi kazanç elde etmek amaçlı işlerimizde dışa karşı uyumlu bir şekilde konuşacağız, yazışacağız, iletişimde bulunacağız. Tabii ki mantıklı düşünerek hesabımızı yapacağız. Huzursuzluk azalacak. Yeteneklerimizi değerlendirip, mali açıdan yeni girişimlerde bulunabileceğiz. Ben genelde, geri hareket sona erse de, bir hafta daha dikkat etmekten yanayım.


[Nasıl TV - İkizler burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Ikizler-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

İKİZLER

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 11 Haziran tarihindeki görünüm, değişik bir şeyler yapmak, yeni birisiyle tanışmak, gezmek isteriz. Eğer ilişkimizde sorunlar varsa, uyumlu davranarak çözmeye gayret edebiliriz. Ancak geri hareket ve gölgeli günleri hesaba katarsak, her ne kadar hevesli olsak da, düşünmeden etmeden bir adım atmayacağız.
12 Haziran tarihinde, yakın çevremizle olan ilişkimiz başta olmak üzere aşk hayatımız, çocuk meselelerinde, hem cömert tarzda, hem sevgi dolu hem de el birliği içinde hareket etmeye ve gelişime önem vereceğiz. Devam eden ilişkimizde güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkimiz yoksa karşımıza çıkacak kişi paylaşmayı bilen yapıda bir insan olabilir.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki enerjiniz, gayet akıllı ve aktif bir biçimde kendinizi dile getirişinizin işaretçisidir. Hedefinize uygun kişilerle görüşmelerde bulunabilir, orijinal buluşlarınızla ilgi odağı olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz kolaylaşır. Seyahat veya önemli bir değişimle ilgili konular üzerinde konuşabilirsiniz. Sürpriz bir haber alabilirsiniz.
12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle burcunuz üzerinde ilerlemesini sürdürecek. Geçtiğimiz 19 Mayıs tarihinden bu yana yöneticiniz Merkür bildiğiniz gibi gerilemekteydi. Şimdi rahatlıyoruz. Aile ilişkilerinde iletişim yönünde uyumlu ve birbirinizle konuşarak anlaşmaya çalışmak, huzursuzlukları geride bırakmak anlamında rahatlıyoruz. Ev taşıma, kiralama, satın alma gibi işlerimizi bitirebiliriz. Ofis açmayı düşünüyorsak bununla ilgili girişimlerde bulunabiliriz. Start vermek istediğimiz işlere ağırlık verebiliriz. Geri hareket süresince gözden geçirdiğimiz meseleleri yürürlüğe koyabiliriz. Ayrıca dış dünya ile olan iletişimimiz hızlanır, düşüncelerimizi kolayca ifade edebiliriz.

PARA

8-14 Haziran arası: Maddi konularda bu hafta etkin bir görünüm yok. Ancak ortaklaşa kazançlar, banka, kredi, miras, borçlarla ilgili yaşam evinin yöneticisi olan Satürn, geri hareketi zaten sınırlarımızı bilmemiz, geçirdiğimiz tecrübeleri unutmamamız yönünde içsel bir kontrol sağlıyor.


[Nasıl TV - Yengeç burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yengec-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

YENGEÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Geçtiğimiz 19 Mayıs tarihinden bu yana bir huzursuzluk, iletişimde bulunmaktan kaçınma, gerginlik hallerimiz vardı. Kararsızdık ve de söylemekten kaçındığımız gizli saklı sırlarımız, durumlarımız bizi bir hayli yormuştu. Geri hareketin bitimiyle tabii ki rahatlayacağız. En azından içimize atıp atıp bir şeyleri sonra birden bire tüm öfkemizi kendimize yöneltmek yerine, bir şeylerle oyalanıp, yarım kalan işlerimize daha fazla ağırlık vererek endişelerin beynimizi kurcalamasına izin vermeyeceğiz.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, kariyer anlamında iki ayrı hedef belirlemeniz ve bunlardan hangisini tam olarak seçmeniz gerektiğini tespit etmekte zorlanmanız olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, aşırı yorgunluk ve yoğunluktan kaçma arzunuzun göstergesidir. İşlerinizi farklı yöntemlerle çabucak bitirme ihtiyacınız fazlasıyla yüksektir. Beklenmedik sürprizler bazen yolunuza engel koyabilir.

PARA

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihinde, eviniz, ailenizle ilgili konularda verilecek kararların elbirliğiyle ele alınması ve maddi durumun gözden geçirilmesi gerekiyor. Sizin arzu ettikleriniz ile kazancınız arasında dengesizlik varsa bir daha gerçekçi bir şekilde duruma bakmakta yarar var.


[Nasıl TV - Aslan burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihindeki görünüm, yolculuklar, kişisel girişimler, haberleşme ve görüşmelerde gerçekçi bir şekilde ve gelişim yönünde hareket edebiliriz. Kimlerle ne gibi ilişkilerimiz var, yapmak istediğimiz, bir araya geldiğimiz, görüşeceğimiz insanlara daha dikkat ederiz.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, gayet hoş ve sürpriz gelişmelerin işaretçisidir. Sosyal platform veya birileri aracılığıyla tanışacağınız kişi sizin için gayet etkileyici olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, hedef olarak belirlediğiniz bir konuda yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisidir. Bu gelişme kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. 12 Haziran tarihinde Merkür geri hareketinin sona erecek olması tabii ki yavaş yavaş sosyal ilişkilerimiz, plan ve projelerin yerli yerine oturtulması, geri hareket sırasında yapılmış görüşmelerin sonuçlarının alınması ve sizin de 19 Mayıs tarihinden bu yana düşündüklerinizi önümüzdeki bir haftalık gölgeli günleri hesaba katarak tekrar düşünüp, yürürlüğe koymanız yönünde olumlu buluyorum.

PARA

8-14 Haziran arası: 12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında düz olarak seyrini sürdürecek Merkür, fikirlerinizi ifade edebilmeniz için size destektir. Geri hareket döneminde zorlanmıştınız. Şimdi amacımız ve hedeflerimize uygun kişilerle bir araya geliyoruz. Haberleşme, yolculuklar, maddi konular üzerinde duracak, yeni iş girişimlerinde bulunacak, dostlarla bir araya gelecek, yeni yerler görme arzunuz yükselecek. İletişim gücünüz yükseliyor. Arkadaşlıklar daha kolayca kurulabilir. Fikirlerinizi insanlarla paylaşarak, konuşarak, yazışarak, haberleşerek iletebilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz 19 Mayıs tarihinden bu yana üzerinde düşündüğünüz işleri yürürlüğe koyabilirsiniz.


[Nasıl TV - Başak burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm görünümü, sizi ilişki anlamında ve maddi konularda yoran, üzen, sıkan her türlü ilişkinin ele alınması yönünde önem taşıyor. İşinizi şansa bırakmayın. Her ayrıntıyı gözlemleyin. Her olasılığı iyice hesap edin lütfen.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında düz seyrini sürdürecek Merkür, kariyer yaşamınızda iletişimi, haberleşmeleri, bağlantıları yeniden aktif hale getiriyor. 19 Mayıs tarihinden bu yana olan durgunluk yerini hızlanmaya bırakıyor. Kısa süreli gelir geçer işler yerine, sağlam ve tutarlı işlere yöneleceğiz. İletişim yoğunlaşacak. Bugünlerde ayrıntılara fazla dalmadan asıl önemli işlere öncelik tanıyalım. Tabii ki gerektiğinde tedbirli davranalım. Elimizdeki donelere bakalım. Bir işi yaparken araştıralım, bilgilenelim ve ona göre sunumunu yapalım. Ancak şu var ki, bilgimizden emin olduğumuz konuları da başkalarına aktaralım, konuşalım, yazalım. Endişeli davranmayalım.

PARA

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, maddi konularda hem düzgün bir ilerlemeye hem de güzel haberler duymaya olan arzunuzun simgesidir. Bir an önce kendinizi öne çıkarmak ve liderliğinizi göstermek ihtiyacı duyarsınız. Başkalarının ayağınıza bir çalı gibi dolanmaması için çok güçlü olmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu görünüm, yüreği sıkılan ve bunu gidermek için çıkış yolları aramanın göstergesidir.

11 Haziran tarihindeki görünüm, mesleki hayatımız ve ilişkilerimizle alakalı konular üzerinde hem kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz hem de kazanç elde etmek amaçlı daha aktif olmanız yönünde uyarıyor. Çalışıyorsunuz, çabalıyorsunuz fakat bunun geri dönüşümü yetersiz ise, mutlaka bir şeylerin gözden geçirilmesi şart demektir. Bilginizi, tecrübelerinizi farklı sosyal çevrelerde, yenilikçi bir bakış açısıyla mutlaka ele almalısınız. Böylelikle farklı alanlarda da kendinizi ifade edebilir, ek kazanç sağlayabilir, mali yönden de rahatlayabilirsiniz. Bir de Merkür geri hareketi 12 Haziranda bittiğinde, bu bahsettiğim konularda aktif olmaya başlarsınız.


[Nasıl TV - Terazi burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Terazi-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, eğer ilişkiniz yoksa, karşınıza aniden birinin çıkmasını arzularsınız. İçinizden bir ses, - Maceraya açık ol, sonu var mı yok mu diye düşünmeyi boş ver diyerek sizi ateşleyebilir. Hatta bazılarınız ilginç ve oldukça hızlı bir biçimde biriyle tanışabilir. Eğer sevgiliniz başka şehirdeyse onu görmeye gidebilirsiniz.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihinde ilişkileriniz, hedefleriniz anlamında her şeyin geleceğe dönük şekilde ele alınmasını sağlayan enerjiler devrede olacak. Sizi tatmin etmeyen, ilerisi adına sağlamlık içermeyen durumlara yine de bir bakalım. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Projelerinizi ve düşündüklerinizi yavaş yavaş yürürlüğe koyabilirsiniz.

12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Yolculuklar, hareketlilik artmaya başlıyor. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, konuşmalar, yazışmalar etkili olacak. 19 Mayıs tarihinden bu yana durgunlaşan sözel iletişim şimdi yükselişe geçecek. Ancak şunu da ekleyeyim. İş girişimlerinde zihnimiz hızlı çalışacak. Ne istediğimizi gayet net ifade edebileceğiz. Yeni işler, çalışmalar, akademik ve mesleki konular üzerinde duracağız. Merkür sizi destekleyici bir pozisyonda olduğundan artık akıllıca tespitlerde bulanabileceksiniz.

PARA

8-14 Haziran arası: Bu haftanın maddi açıdan getirileri, hem eş, partner veya iş ortaklığı yoluyla olabilir hem de sizin bizzat girişimde bulunarak para kazanmanız yönünde etkilidir. Yolculuklar, haberleşmeler, yurtdışı işler, internet üzerinden yapılan işler anlamında da etkilidir. 12 Haziran tarihinde Merkür geri hareketi sona erdiğinde, bu saydığım konularda hareketlenmeler başlar.


[Nasıl TV - Akrep burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

AKREP

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: İlişki anlamında haftaya baktığımızda genel olarak, iletişim sorunları nedeniyle yaşanan problemleri görüyoruz. Bu problem doğal olarak çiftler arasındaki paylaşımı da etkisiz kılıyor. Eğer beraberlikte yüzeysellik, bazen iki yüzlülük, alaycılık, her şeyi çok biliyormuş gibi davranışlar söz konusu ise, zaten sorun bir hayli derin demektir. Bunda, Merkür geri hareketinin de etkisi tabii ki önemli. 19 Mayıs tarihinden bu yana, ilişki meselelerinde kararsızlık veya tutarsızlık zorluk yaratıyor. Gölgeli günleri de hesaba katarsak, 19 Haziran tarihine kadar da bazı çiftlerde bu durum daha da etkili olabilir. Bazen de, boşanma veya ayrılık nedenli yaşanan sıkıntılar da kişiyi etkileyebilir. Bir yanda geçmiş diğer yanda gelecek ve arada kalıp yönünü belirlemekte zorlanan kişinin yaşadığı zorluklar. Benim tavsiyem bu hafta kafanızın daha fazla karışmasına izin vermeyin. Güvendiğiniz kişilerle konuşun, rahatlamaya çalışın. Böylece o içinizdeki kaygıları, gerginliği bir parça olsun atmış olursunuz.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihindeki görünüm, mesleki konularda ve sizi rahatsız eden, üzen ilişkilerinizi gerçekçi ve ileriye dönük bir şekilde ele almanızda yardımcıdır. Geleceğiniz önemli ve siz kendi hayatınızın dümenindesiniz. Doğru bir şekilde olan bitene baktığınızda, bu yolda güvenli şekilde ilerlersiniz.

PARA

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, maddiyat ve iş ile alakalı mevzularda kötü sürprizlerden uzak durma arzunuzun bir ifadesidir. Kafanız karışıksa, benim tavsiyem ani kararlar vermemenizdir.

12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle yoluna devam edecek. Bildiğiniz gibi 19 Mayıs tarihinden bu yana geri hareketini sürdürüyordu. Böylece artık yenilikleri hayatımıza dahil edebilmek için gereksiz meseleleri geride bırakmayı, geçmişin yüklerini üzerimizden atmayı başarabiliriz. Evlenme, iş ortaklığı veya başkalarıyla alakalı finansal işlerimizi de halledebiliriz. Vergi, borçlar, kredi meselelerimizi bir daha gözden geçirmek iyi olacaktır. Yatırım konusunda ben yine uzmanlara danışmanızda yarar görüyorum. Piyasanın durumuna bakalım. Muhasebe işlerimizi kontrol edelim. Bir de, eğer eşimizden veya partnerimizden bir nedenle ayrılmışsak, şimdi kendimizi yeniden yaratma zamanımızdır.


[Nasıl TV - Yay burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yay-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

YAY

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, bazılarınız için yeni biriyle tanışmanın işaretçisi olduğu gibi, bir kısım Yaylar için ilişkisiyle alakalı sürpriz bir gelişmeyi simgeliyor. Ancak biraz dikkatlice bu gelişmeleri karşılayalım. Ne de olsa Merkür geri hareketi devam ediyor. Bunlar 12 Haziran hatta gölgeli günleri hesap edersek 19 Haziran tarihine kadar geleni de, geleni de dikkatle gözlemlemek lazım.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihinde, ileriye dönük hedeflerimiz, yeteneklerimiz, sosyal yaşantımız, planlarımız, geleceğe dair her türlü meselemizin gerçekçi bir şekilde ele alınması yönünde olumludur. Aynı gün Merkür geri hareketini sona erecek ve düz olarak seyrine devam edecek. Bu dönemde iş hayatında sağlam projeler içerisinde yer almak isteyeceksiniz. Geri hareket süresince gözden geçirdiklerinizi uygulayabileceksiniz. Harcamaların ve nakit sıkıntılarının çözümü yeni çıkış yolları bulabilirsiniz.

PARA

8-14 Haziran arası: Haftaya baktığımızda maddi konularda etkin bir geçiş veya görünüm yok. Ancak eğer bir iş ortaklığınız varsa tabii ki dengeli hareket etmek gerekiyor. En azından stratejik anlamda durumu idare ederek, maddi açıdan da risk alınmamış olursunuz.


[Nasıl TV - Oğlak burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Oglak-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

OĞLAK

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 11 Haziran tarihindeki görünüm, ilişkimizle ilgili konularda iletişim ve paylaşımın önemini vurguluyor. Merkür geri hareketinin de bunda tabii ki etkisi var. Bu ilişki sağlık yürüyor mu, fikirsel anlamda birbirimizle uyumumuz nedir, birbirimizden ayrı olan görüşlerimize saygı gösteriyor muyuz, bunları bir gözden geçirmek lazım. Venüs-Aslan burcunda ilerlediği için, partnerin ilişkideki baskın yönleri, kendini merkezde tutma arzusu bulunabilir. Cinselliğin önemli olduğu ilişkilerde bu geçiş, sorunlar olsa dahi beraberliğin sürmesini sağlayabilir.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, hızlı ve oldukça yoğun şekilde çalışmanın işaretçisidir. Hatta bazılarınız evini iş yeri gibi kullanabilir. Kimileriniz işinize yakın bir yerde bir ev tutmak isteyebilirsiniz. Ancak Merkür geri hareketinin gölgeli günleri dahil olmak üzere, yenilikleri 19 Haziran tarihine kadar dikkatli bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var.

12 Haziran-8 Temmuz arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Yeni girişimlerde bulunmak, iş ortamındaki değişimlere adapte olmak, birlikte çalıştığımız insanlarla iletişimin yoğunlaşması söz konusudur. Planlı bir şekilde ilerlersek hızlı şekilde görevlerimizi yerine getiririz. Çalışma hayatında bir yandan günlük programımıza uygun şekilde hareket etmek, işleri yoluna koymak durumundayız. Diğer yandan dağılmadan ne yapmamız gerektiğini bilerek yol almamız lazım. Bazen kafamız karışabilir, hangi işe yetişeceğimizi bilemeyiz. Hangi tercih daha doğru, hangisi yanlış diye analizde bulunuruz.

PARA

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihinde, mali ilişkilerimizin, durumumuzun, meslek hayatımızla ilgili konuların ileriye dönük şekilde ele alınmasında tabii ki yarar var. Kimlerle ilişkimiz, bağlantımız, ortaklığımız varsa, bunları daha dikkatli şekilde ele alabileceksiniz.


[Nasıl TV - Kova burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Kova-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki yöneticiniz Uranüs, Güneş ile olumlu bir görünüm yapacak. Bu görünüm sizleri keyiflendirici ve en azından ruhsal olarak rahat ettiricidir. Aşk hayatınızda olumlu bazı gelişmeler yaşanabilir. Değişimler ileriye dönük sizi özgür kılabilir. Umudunuzu yitirmeyiniz. Merkürün geri hareket döneminde olduğunu unutmayalım. Yenilikleri, gölgeli günleri dahil olmak üzere 19 Haziran sonrası netleşmeye başlar. 12 Haziran tarihinde, mevcut ilişkinizle ilgili meseleleri her ikinizin de ortaklaşa gözden geçirmenizi sağlayan olumlu bir tesir var. Yeni başlayacak ilişkilerde ise, birbirinizin hayata bakış açısı ve fikirleri uyuşabilir.

12 Haziran-8 Temmuz arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Yeniden aşk hayatınız aktif hale geliyor. Bildiğiniz gibi geri hareket döneminde temkinliydik, öyle hemen karar vermedik. Doğrusu da buydu zaten. Şimdi hem akılcı hareket edeceğiz hem de karşı cinsle iletişimimiz yoğun olacak. Aşk hızlı bir şekilde akmaktadır. Sizi aktif, hareketli ve aşkta enerjik kılacak. Konuşmak, bağlantılarda bulunmak, yaratıcı tarzda düşünmek mümkün. Aklımız, özel yanlarımız, farklı ve sıra dışı olmamız karşı cins üzerinde bir hayli etkili olacak. Sosyal yaşama önem vereceğiz. Bizim gibi düşünen kişilerle bir araya gelerek sohbet edeceğiz.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 11 Haziran tarihindeki görünüm, yeni fikirlerimizi her alanda ifade etme hevesimizin işaretçisidir. Değişimden yanayız. Sıradan bir yaşam yerine, arzu ettiğimiz güzelliklere kavuşacağımız bir hayatın özlemindeyiz.

PARA

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihinde Merkür geri hareketinin sona erişiyle, 8 Temmuz tarihine kadar, maddi konularda aktif davranacağız ve bol bol alışverişte bulunacağız. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerin alımı, bilgilenme, araştırma, deneyim sahibi olmak için yapılan yolculuklara bütçemizde yer verebiliriz.


[Nasıl TV - Balık burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Balik-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Aile ilişkileri, yuvanızla ilgili konular yine gündem maddemizde hızlı bir şekilde etkin oluyor. Yolculuklar yapılabilir, iş hayatıyla ilgili meseleler üzerinde düşünülebilir. Belki bir taşınma söz konusu olabilir. Hesapta olmayan ya da beklenmedik bir takım değişimler evden ayrılmamıza neden olabilir. Bunların yine bilinçli şekilde ele alınması gerekecektir. Merkür, ilişki evimizin yöneticisi olması nedeniyle beraberlik konularında fikirlerimizi paylaşacağımız, gerektiğinde yapıcı bir biçimde tartışarak sorunları çözmek isteyeceğimiz bir süreçtir. Bazılarımız ilişki anlamında, iki kişi arasında tercih yapmakta zorlanabilir. Merkür-İkizler geçişinde home ofis tarzı çalışmalar, elle yapılan işler, konuşmak, aktiviteler ön plandadır.

İŞ VE KARİYER

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihindeki görünüm, iş hayatımız, sağlığımız, mali ortaklıklar anlamında ilerisi adına düşünmek ve duruma gerçekçi bir şekilde ele almanızı sağlar. Ancak biz yine de, bu ilişkiler, bu bağlantılar veya mevcut durum ilerisi adına gelecek vaat ediyor mu diye bakmamız yararlı olur.
15-21 Haziran arası: 18 Şubat saat 19:02- 8 Temmuz saat 08:12 tarihleri arasında, Akrep burcuna gerileyecek Satürn, gelişim ve yenilik anlamındaki yolculuk, eğitim, ticari ve yerleşim yerinizle ilgili meseleleri ileriye dönük ve gerçekçi bir şekilde gözden geçirelim. Bu geri hareket dönemi boyunca bilginizi, deneyimlerinizi, tecrübelerinizi tespit ediniz. Eksikleriniz var mı, yeterli misiniz değil misiniz bunları ele alınız. Aceleye getirmeyelim. Her gözden geçirme ve kendinize kattığınız her bilgi, gördüğünüz her şey, karşınıza çıkan insanlar sizin hem dönüşümde bulunmanız hem yenilenmeniz yönünde önem taşıyor. Bunu unutmayalım. Bunlar çok işinize yarayacak.

PARA

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, bir yere taşınma, evinizle alakalı bir gelişme, kiralama, ev içinde yapılacak değişimler, yolculuklar anlamındaki harcamaların göstergesidir. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Hesapsız işlere de kalkışmayalım. Eğer acelesi yoksa, gölgeli günler dahil olmak üzere 19 Haziran tarihine kadar bir bekleyelim.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön