Adana'da kanlı soygun

Adana'da kuyumcu soyguncuların pompalı tüfek ve tibancayla yaraladığı 5 kişiden 2'si tedavi gördükleri hastanede kurtarılamadı.

ADANA (İHA) - Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi, Dumlupınar Mahallesi, Kıbrıs Caddesi'nde meydana gelen olayda, bir otomobille Baygın Kuyumculuk adlı iş yerinin önüne otomobil ile gelen 3 kişiden 2'si araçtan inerek, iş yeri sahibi Hakkı Baygın'ı pompalı tüfekle yaraladıktan sonra kendilerine müdahale etmek isteyen bitişikteki berber dükkanı sahibi Ali Can Aytaç'a da ateş açtı.

Soyguncular kaçarken rastgele pompalı tüfek ve tabancayla ateş ederek berberin 16 yaşındaki oğlu Mahir Aytaç ile olay yerinde bulunan İrem A. ve Sultan A. adlı kişileri de yaraladı. Yaralılar, kaldırıldıkları çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Ali Can Aytaç ile oğlu Mahir Aytaç, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Baba oğulun cenazeleri otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na kaldırılacak. Kuyumcu dükkanından 4 kilo altın çaldıkları belirlenen soyguncuların yakalanması için başlatılan çalışmanın sürdüğü bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Nerede bir pislik var Adana'da oluyor
Adanalı seni yatırsın gör bakalım adanalı kimmiş
millett ekmege muhtaç kaldı vatandaşı aç brakma devlet uyuma....
Süper bi yorum. Pompalı tüfeğe para veren adam ekmek alacak para bulamıyor. Başkalarının alınterini ele geçirip karnını doyuracak. Aç adam kuyumcu değil fırını soyar.
yazık günah ya adamların ailesi barkı çoluğu çocuğu offf mucize gerçekten oldu gördüklerinizi duyduklarınızı unutun arkadaşlar bayankupon diye bir site buldum kadınların açtığı iddaapaylaşım sitesi kadınlar 2 haftada altıyüzelli milyar kazandırmış. hemen siteyi bakın derim zengin olun. BAYANKUPON diye aratın ilk siteye girin.
senin ne kadar şerefsiz olduğun bellii... kandırın bakalım safları nereye kadar....
kesin başbakanın işleridir :))
bunu doğru soylemıssın lavuk sosyal patlamaya doğru gıdıyoruz ac tavuk anbar yıkar
Her ota, boka yasa çıkarıp yandaşını koruma altına alan boşbakan isteseydi eğer hırsızlığın bu kadar arttığı ortamda bir yasa ile bunun önüne geçebilirdi. Tam üstüne bastın birader, elbette başbakanınız yaptırdı. Ama hırsızlıkla ilgili yasa çıkarırsa kendilerine de dokunacağı için o yasa asla çıkmayacak.
kesin kesin :))
BU SOYGUNCULARI İNFAZ EDECEKSİN Kİ BU İŞ SONLANACAK.
TORBA YASA LARLA SAL BAŞIN BELA AL BİRİDE ÇIKIP YAPRAMA İNDİRMİYO ANASINI OLİMPİK HAVUZA BABASINI AYRI OLİMPİK HAVUZA VAYBE DÜNÜR BU İŞİN SIRRI NEDİR
Ben o anneyi kutluyorum böyle delikanlı çocuk yetiştirmiş komşusunu canı bahsına korumuş.Biz bize emanet edilen cumhuriyeti layıkliği koruyamıdık.Bazıları çok zengin oldu din ticereti yapıp bazılarıda ekmeğe muhtaç oldu denge kaldmı adalet kalmadı yoksa hukuk olsa bu insanlar bunu yapa bilirmi.Ne olacak şimdi adam yakalnsa takım elbis e kravat takacak hakim karşsında iyi hal diyecek hakim verecek 18 yıl infaz dan yatacak 6 sene yine dişarıda bumu adelet bumu hukuk düzeni.20 sabıkası var diyor gazetede sonra yine aynı suçu işliyor.Kapkaç nasıl bitti bu ülkede cesur bir hakim kararıyla.
helal olsun olayı yine siyasete bağladınız ya gezizekalıler !
soyguncular polis sorgusunun ardından savcının talimatıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır, bizim ülkede sokak kanunları adalet getirir.
T.C.KANUNLARINI GÖZDEN GEÇİRMESİ ŞART.HIRSIZLIĞIN SUÇU NEDİR
ben akp nin mah sorumluluğunuda yaptım amaboşuna şak şakcılık yapmışım arkanda bakan olmadımıydı boşsun sürünmeye mahkumsun gider asgarı ücretle çalşır gözün aç karnın aç yaşarsın konuşmayada hakkın yok yaşamayada 4 sınıf vatandaş olarak hayatına devam edersin ne yazıkkı bu ulkedi insanların kaderi bu onun için sayın başbakana burdan tek isteyim az bişey insalığı imanı varsa beni bi dinlesin ona açıklıyacağım çok şey vararkasından dönen fırıldakların kendi bilgisi olduğunu zannetmiyorum ama toki de of cumhuriyetin yaptığı çok filimler var
idam gelecek idamm.. Boyle serefsizler icin idam lazim.. Teror icin idam lazim..
memlekette bu kadar af bu kadar paket çıkarsa bunların önüne geçemezsiniz.ölen iki masumun vebalini bu kararları çıkaran siyasetciler asla ödeyemez.ilahi adalet bu kanunların hesabını, mazlumun ahını mutlaka sorar.
Diğer Haberler