HABER

Afrin şehidi Fatih Mehmethan'ın eşi düğün fotoğraflarının aynısını bu kez tek başına çekti

Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Fatih Mehmethan'ın eşi, Gamze Mehmethan şehit kocasıyla çektirdiği düğün fotoğraflarını tek başına tekrardan çektirdi. Gamze Mehmethan, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflara, ''Çekim yaptığımız bu evi tamamen kapatmışlardı. Duvarından atlayıp girdim içeri. Anılarımızı yaşamaya hiç bir şey engel değil. Bir yıl öncesi/ bir yıl sonrası.'' notunu düştü.

Afrin şehidi Fatih Mehmethan'ın eşi düğün fotoğraflarının aynısını bu kez tek başına çekti

TSK'nın Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Fatih Mehmethan'ın eşi Gamze Mehmethan, eşiyle çektirdiği düğün fotoğraflarını tekrardan tek başına çektirdi.

Eşinin şehit düştüğü dönemde henüz 4 aylık evli olan Gamze Mehmethan, aradan geçen sürenin ardından eşiyle çektirdiği düğün fotoğraflarının aynısını bu kez tek başına çektirdi.

Tek başına çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Mehmethan'ın boynunda eşinin künyesi ve alyansını taşıdığı dikkatlerden kaçmadı.

5b97af51c03c0d19dc6bc706

BİR YIL ÖNCESİ, BİR YIL SONRASI

Gamze Mehmethan, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflara şu notu düştü:

''Çekim yaptığımız bu evi tamamen kapatmışlardı. Duvarından atlayıp girdim içeri. Anılarımızı yaşamaya hiç bir şey engel değil. Bir yıl öncesi/ bir yıl sonrası.''

5b97af60c03c0d19dc6bc708

YENİ EVLİYDİ

Fatih Mehmethan, 27 Ocak 2018'de Afrin'de şehit düşmüştü. Şehit düştüğünde eşiyle evliliklerinin daha ilk aylarını yaşıyorlardı.

5b97af94c03c0d19dc6bc70a

ŞEHİT EŞİNİ ASKERİ ÜNİFORMAYLA KARŞILAMIŞTI

Konvoy eşliğinde Üsküdar Karacaahmet Mezarlığı'nın gasilhanesine getirilen şehidi, 4 aylık eşi Gamze Mehmethan giydiği askeri üniforma ile karşılamış ve "Kalk da bana gel." diye seslenmişti.

5b97afb4c03c0d19dc6bc70c

ŞEHİT HABERİ ASKER KINASINDA GELMİŞTİ

Gamze Mehmethan, TVNET'te katıldığı programda eşinin şehit haberinin geldiği gün kendi kardeşini askere göndermeye hazırlandıklarını dile getirmiş ve "İçimde bir sıkıntı vardı. Akşam kardeşimin eğlencesini yapmaya gittik. Herkes oynuyordu. O Afrin’de olduğu için oynamak içime sinmedi. Kardeşimin kınasını yoğurdum. Çay servisi yapıyorduk. Komutanlar gelmiş beni çağırttılar. Onları görünce hemen ağlamaya başladım ‘şehit mi oldu’ dedim, cevap vermediler. 8 gün sonra doğum günüydü” demişti.

afrin-sehidin-esi-dugun-fotograflarinin-aynisini-11222495_2711_m

afrin-sehidin-esi-dugun-fotograflarinin-aynisini-11222495_3694_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler