HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

AK Parti seçim beyannamesi maddeleri neler? AK Parti seçim beyannamesi ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Cumhur İttifakı seçim vaatleri!

AK Parti seçim beyannamesi Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için geri sayım devam ederken vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. AK Parti seçim beyannamesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacak. Bugün, milletvekili adaylarını tanıtılacak. Türkiye Yüzyılı hedefiyle yola çıkan AK Parti seçim beyannamesi belli oluyor. İşte AK Parti seçim beyannamesi ile ilgili detaylar...

AK Parti seçim beyannamesi maddeleri neler? AK Parti seçim beyannamesi ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Cumhur İttifakı seçim vaatleri!

AK Parti seçim beyannamesi belli oluyor. AK Parti seçim beyannamesi Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için geri sayım sürerken vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Tüm gözler yapılması beklenen açıklamaya çevrildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekili adaylarını tanıtacak. Peki, AK Parti seçim beyannamesi ne zaman, saat kaçta açıklanacak? AK Parti seçim beyannamesi maddeleri neler?

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

e2

AK PARTİ SEÇİM BEYANNAMESİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

AK Parti seçim beyannamesi bugün (10 Nisan 2023 Salı) açıklanacak.

e3

AK PARTİ SEÇİM BEYANNAMESİ NEREDE AÇIKLANACAK?

AK Parti seçim beyannamesi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek olan programda duyurulacak.

e4

AK PARTİ SEÇİM BEYANNAMESİ MADDELERİ NELER?

AK Parti'nin seçim beyannamesi detayları paylaşılırken programda partinin milletvekili adayları da tanıtılacak. Progeamda AK Parti iktidarlarının hizmet ve icraatları ile davunma sanayiinden enerjiye, sağlıktan tarıma kadar yapılanlar aktarılacak.

Gençlere ve kadınlara yönelik mesajların yanı sıra, ekonomi, çevre, aile, dış politika, adalet ve özgürlük alanları da beyannama de önemli başlıklar olarak yer alacak

11 ilde büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli depremlerden zarar görenlerin yaraların sarılmasına yönelik adımlar vurgulanacak. Tören sade bir şekilde düzenlenecek.

En Çok Aranan Haberler