HABER

AKP'den BDP'ye: Gelmeyen taraf onlar

AKP Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, BDP'nin bayram ziyaretini tek taraflı iptal ettiğini belirterek, "Gelirlerse kapımız açık, gelmeyen taraf onlar" dedi.

ANKARA (ANKA) - AKP Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, BDP'nin bayram ziyaretini tek taraflı iptal ettiğini belirterek, "Gelirlerse kapımız açık, gelmeyen taraf onlar" dedi.

Kapusuz, AKP Genel Merkezi'nde gazetecilerin sorularını yanıtlarken, bayram ziyaretini BDP'nin yazılı bir açıklama ile iptal ettiğini söyledi.

Kapusuz, BDP Genel Merkezi'nden kendilerine yazılı bir açıklama ulaştığını belirterek, bu açıklamada "Hükümetin ve askerin operasyonlara hız vermesi

sonucu bölgeden peş peşe ölüm haberleri gelmeye başlaması, halkımızın barış ve kardeşlik içerisinde kutlamak istediği bayrama gölge düşürmüştür. Annelerin gözyaşının döküldüğü bir ortamda kutlama yapılmasının imkansız

hale gelmesi nedeniyle partimizdeki bayramlaşma programları iptal edilmiştir" ifadelerinin yer aldığını anlatarak, bunun tek taraflı bir açıklama olduğunu vurguladı.

Kapusuz, "Gelirlerse kapımız açık, gelmeyen taraf onlar" diye konuştu.(ANKA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön