Annesini yakarak öldürdü!

Miras yüzünden tartıştığı annesinin elini bağladıktan sonra evi ateşe vererek ölümüne sebep olduğu iddia edilen kişi gözaltına alındı.

Annesini yakarak öldürdü!

Tokat'ın Zile ilçesinde miras yüzünden tartıştığı annesinin elini bağladıktan sonra evi ateşe vererek ölümüne sebep olduğu iddia edilen kişi, Erzurum'da tartıştığı damadı tarafından bıçaklandıktan sonra gözaltına alındı.

Gölbaşı semtinde Ö.L.G.'nin evine gelen kayınpederi Mustafa A., kahvaltı yaptıktan sonra damadıyla evden ayrıldı. Bir kıraathaneye giden Mustafa A., damadı Ö.L.G.'ye başından bazı olaylar geçtiğini anlatarak, birkaç gün evinde kalmak istediğini söyledi.

Babasından kalan borçlardan dolayı maaşına haciz geldiğini, bu sorunu aile bireyleriyle görüşmek üzere 23 Ağustos Cuma günü annesi Ayşe A. (65) ve kardeşi Mehmet A.'nın yaşadığı Zile ilçesi Orta Mahalle Kabutlu Sokaktaki evlerine gittiğini anlatan Mustafa A., annesiyle söz konusu sorunu görüştükleri sırada aralarında tartışma yaşandığını, yanında bulunan ve üzerinde "cennetin anahtarı" yazılı sopayla annesinin başına vurduğunu, ardından ellerini ve kollarını bağladıktan sonra evi benzin dökerek ateşe verdiğini anlattı.

Yangın sırasında annesinin öldüğünü ifade eden Mustafa A., olaya ilişkin damadı Ö.L.G.'ye, "Ben bir süre senin evinde kalmak istiyorum" dedi.

Bunun üzerine Ö.L.G., kayınpederi Mustafa A.'ya polise teslim olması gerektiğini, aksi takdirde kendisini evine kabul etmeyeceğini söyledi. Ö.L.G., Mustafa A.'yı polise teslim olmaya ikna etmeye çalıştığı sırada tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda Ö.L.G., üzerindeki bıçakla Mustafa A.'yı karnından yaraladı. Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Mustafa A.'nın, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Olayın ardından gözaltına alınan Ö.L.G.'nin ifadesi üzerine yaralı Mustafa A. hakkında da cumhuriyet savcısı tarafından gözaltı kararı verildi. Emniyetteki işlemlerin ardından Ö.L.G. ise adliyeye sevk edildi. Mustafa A.'nın Zile'deki yangının ardından polislerce gözaltına alındığı ancak daha sonra serbest bırakıldığı öğrenildi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
ALLAH Her Şeyin HAYIRLISINI Versin,EVLADIN DAHİ......
KİM DEMİŞ TÜRKİYE OLİMPİYATLARDA BAŞARISIZ DİYE.CİNNETTE BİR NUMARAYIZ
Evlat.... Nice umutlarla,nice guzel duygularla yetistirilen,uykusuz geceleri gulerek karsilatan evlat.... Annesinin ellerini baglayan MAHLUK... Sana ne denir ???
Annesini bağlayıp evi ateşe veren adam serbest, teslim ol diye ikna etmeye çalışan adam adliyeye sevkediliyor. Adalete bak hizaya gel.
vicdansız herif cehennemde cayır cayır yanarsın inşallah.
Bosuna demiyoruz kapitalizm oldurur para hirsi mal hirsi insanlara bilincli olarak empoze ediliyor ulkemiz yozlastiriliyor sirf mal sahibi olabilmek icin insan annesini oldure biliyor kahrolsun kapitalizm
insan mal olmaya görsün.hala komünizmi savunan yaratık
g.zekalı
pek inandırıcı gelmedi bu haber yalan bence..
Diğer Haberler