HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bugün otobüsler ücretsiz mi? 20 Nisan 2023 arefe günü toplu taşıma bedava mı? Metro, metrobüs, marmaray, İETT...

Bugün otobüsler de dahil olmak üzere metro, metrobüs, Marmaray gibi toplu taşıma araçlarının ücretsiz olup olmayacağı konusunda bilgi edinmek isteyenler internette araştırma yapıyor. Bilindiği üzere, Toplamda 3 gün olan Ramazan Bayramı tatilini İstanbul'da geçirecek olan kişileri ilgilendiren Cumhurbaşkanı kararı geçtiğimiz hafta, Resmi Gazete'de yayımlanmıştı. Peki, bugün otobüsler ücretsiz mi? 20 Nisan 2023 arefe günü toplu taşıma bedava mı?

Bugün otobüsler ücretsiz mi? 20 Nisan 2023 arefe günü toplu taşıma bedava mı? Metro, metrobüs, marmaray, İETT...

Bugün yani arefe günü metro, metrobüs, marmaray ya da İETT otobüslerine ilişkin son durum vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. "arefe günü otobüsler ücretsiz mi?" sorusu internette araştırılıyor. İşte arefe günü otobüslerde son durum...

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

o2

AREFE GÜNÜ OTOBÜSLER ÜCRETSİZ Mİ?

Arefe günü otobüsler ücretsiz olacak.

RAMAZAN BAYRAMI’NDA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

Resmi Gazete'de yer alan karara göre Ramazan Bayramı ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla toplu taşıma 20 Nisan’dan 24 Nisan saat 07.00’ye kadar ücretsiz hizmet verecek.

o3

RAMAZAN BAYRAMI'NDA KÖPRÜ VE OTOYOLLAR ÜCRETSİZ OLACAK

Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla; yap-işlet-devret projeleri hariç otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 20 Nisan Perşembe saat 00.00'dan 24 Nisan pazartesi 07.00'ye kadar ücretsiz olacak.

En Çok Aranan Haberler