Askerin ailesi kalpten öldüğüne inanmayınca..

Tunceli'de kalp krizi geçirip ölen askerin ailesi buna inanmayınca bakın ne yaptı...

Askerin ailesi kalpten öldüğüne inanmayınca..

Tunceli'de kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Piyade Onbaşı 21 yaşındaki İbrahim Süğür'ün cenazesi Niğde'de kılınan cenaze namazının ardından ailesinin isteği üzerine tekrar hastane morguna kaldırıldı. Çocuklarının kalp krizi sonucu öldüğüne inanmayan ailenin morgda gördüğü cenaze daha sonra tekrar mezarlığa götürülerek toprağa verildi.

Tunceli 51'inci Motorlu Piyade Tugayı'nda kalp krizi sonucu ölen Onbaşı İbrahim Süğür için memleketi Niğde'de cenaze töreni düzenlendi. Dışarı Camii'ndeki törende askerin annesi Naciye Süğür, "Harcadınız yavrumu. Seni gömdürmem yavrum" diyerek feryat etti. Kız kardeşi Cansu Süğür ise "Seni nasıl toprağa koyacağım ağabeyim?" diye ağıt yaktı. Bu sırada, Süğür'ün yakınları cenazenin kendilerine gösterilmediğini, darbe ve kurşun izi olup olmadığını görmek için tabutunun tekrar açılmasını istedi.

Kılınan cenaze namazının ardından askerin annesi Naciye Süğür, cenaze aracına binip, "Oğlumu görmeden toprağa vermem" diyerek aracın gitmesine izin vermedi. Bunun üzerine askeri yetkililer, İbrahim Süğür'ün cenazesini Niğde Devlet Hastanesi morguna getirdi. Morgda tabut tekrar açılarak askerin cenazesi amcası ile dayısına gösterildi.
Kurşun ve darbe izine rastlanmadığı belirtilen Piyade Onbaşı İbrahim Süğür'ün cenazesi tekrar cenaze aracına konularak götürüldüğü Derbent Mezarlığında dualarla toprağa verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
NOLACAKTI ASKERİ YERİN DİBİNE SOKTULAR. SAVAŞ ÇIKSA KİMSE GİTMEZ ARTIK.
BU TOPRAKLAR İÇİN SİZİN ASKERİNİZE İHTİYACI YOK BU MİLLET BU VATANI KARŞILIKSIZ SEVİYOR VE KARŞILIKSIZ OLARAK SAVAŞTA ÇIKSA GENE VERİR
kahrolsun askerlik yaşasın israil
sana hiçbirsey demiyorum sadece ALLAHINDAN BUL...
İŞTE ÜLKEMİZİN SON YILLARDA DÜŞTÜĞÜ VE GÖREN GÖZLERİN YANİ AYDIN KESİMİN İNANAMADIĞI İCRAATLARIN OLDUĞU BU ORTAMA NEDEN OLAN ORDUMUZUN SON DURUMU. RAHMETLİ ECEVİT HÜKÜMETİNİN SON DÖNEMİNİ HATIRLAYIN. CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ DENİZ BAYKALIN MARİFETİYLE CURCUNAYA DÖNMÜŞ, VE ECEVİT HİÇ İSTEMEDİĞİ VE SİYASETE KAFASI YETMEYEN BİRİNİ SEÇMEK ZORUNDA KALMASI, ONUNDA SON MARİFETİ İLE İKTİDARIN DÜŞMESİ, AMA DÜŞERKEN BİLE RADİKAL KARARLAR ALARAK ÜLKEYİ CIA NIN ALIN BUNU SEÇİN DEDİĞİ İKTİDARA TESLİM ETTİĞİNİ BİLİRİZ. İŞTE GELDİĞİMİZ SON DURUM BU
Diğer Haberler