Resmi Gazete'de yayımlandı! Sabah saatlerinde kritik atamalar! Kim hangi göreve getirildi?

Ticaret Bakan Yardımcılığına Gonca Işık Yılmaz Batur atandı. İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığına Doç. Dr. Salim Atay, Yatırım Ofisi Başkanlığına Salim Arda Ermut getirildi.

 Resmi Gazete'de yayımlandı! Sabah saatlerinde kritik atamalar! Kim hangi göreve getirildi?

Ticaret Bakanlığı ile İnsan Kaynakları ve Yatırım Ofisleri Başkanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Ticaret Bakan Yardımcılığına Gonca Işık Yılmaz Batur atandı.

İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığına Doç. Dr. Salim Atay, Yatırım Ofisi Başkanlığına ise Salim Arda Ermut getirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Eskiden bütün devlet kadrolarını ele geçiren FETÖCÜ brokratlar da böyle atanmıştı. Kendi damat ve akrabalarını atadıkları gibi, sonra her tarafı işkal eden fetöcüler devleti ele geçirdi sonra ülke zor kurtuldu. Ama hiç günahları yokmuşçasına hala bazı cemaatlerle dirsek temasındalar.Biz Hayırlı olsun Memlekete diyelim onlar da İnşallah Kandırıldık AFFEDİN DEMEZLER.
bu atanan şahısları ben tanımıyorum sen tanıyormusun. ilk okul mezunu işsiz güç adamlar mi onuda bilmiyorum sen biliyormusun? Her öküzün altın da buzağı aramaktan vazgeçin geçin biraz da olumlu yönden görün 14 sene Feto kadrolanmista ondan önce ki 24 yılda bunlar hiç bir kadroda değiller miydi? Eğer ki öğle ise 1 general 35 sene de o göreve geliyor demek ki 20 sene AKP den önce kendini iyi saklamışlar.
EKONOMİMİZ DE DÜZELECEK Mİ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler