Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de

Toplu Konut İdaresine yapılan atamalar ve Tarım ve Orman Bakanlığındaki görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, açık bulunan Toplu Konut İdaresi Başkan Yardımcılıklarına Mustafa Levent Sungur ve Ömer Faruk Karabayır atandı.

GÖREVDEN ALMALAR

Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Harun Kabaoğlu, Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Salih Söğüt, Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürü Ümit Ortan, Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Uşak İl Tarım ve Orman Müdürü Erkan Kahraman'ın görevlerinden alınmalarına karar verildi.

Söz konusu atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince yapılırken, görevden almalar, aynı kararnamenin 2'inci maddesine göre yapıldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
padişahım çok yaşa kılıncın değsin arşa ama millet ne yaparsa yapsın koyunlar oy versin yeter
MASONLARIN GETİRDİĞİ DEĞİL,,,ARTIK SAĞLAM KADROLAR GELMELİ TÜRKİYEDEKİ TÜM KURUMLARIN BAŞINA....ERDOĞANIN LEHİNE GİBİ GÖRÜNÜP ALEYHİNE ÇALIŞAN TÜM YETKİLİLERDEN HABERDARIM 10 YILDIR TÜRKİYEDE...SAĞLAM ADAM OLSUN YOLDAN SOKAKTAN CADDEDEN GELSİN MAKAMLARA KARDEŞİM.....MİLLET FAYDALIYIDA ZARARLIYIDA BİR HAMLEDE GÖRÜYOR ANINDA...ÇÖP ARABASINDAKİ İŞÇİ KARDEŞİME ZOR BELİDEY BAŞAKNI FAYDALIMI ZARARLI HEMEN CEVAP VERSİN TÜM TÜRKİYEYE...ENCÜMENLER ERDOĞANIN BABSININ OĞLU DEĞİL...SUÇ İŞLEYEN HEMEN YAKILMALDIR VESSELAM...ERDOĞAN GÜVENİ KAYBETMEYECEKSE DİKKAT.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler