HABER

Bakan Soylu'dan İmamoğlu'nun sözlerine yanıt: Evet, ben dünyanın en kötü adamıyım

İçişleri Bakanlığı, İstanbul Vakfı'nın Kurban Bayramı yardımı toplama talebine izin verildiğini duyurdu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, bu konuda izin verilmediğini belirterek, "Bu yanlıştan bir an önce dönmelisiniz" demişti. Bakan Soylu'dan da konuyla ilgili açıklama geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Vakfı'nın Kurban Bayramı yardımı toplamasına izin verilmediğini belirterek, "132 bin aileye bu kötülüğü neden yapıyorsunuz? Aklını, vicdanını, insanlığını yitirmemiş devlet görevlilerine sesleniyorum; bu yanlıştan bir an önce dönmelisiniz" demişti.

Konuyla ilgili olarak İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Yapılan açıklamada, İstanbul Vakfı'nın Kurban Bayramı yardımı toplama talebine izin verildiği duyuruldu.

SOYLU

SOYLU: EVET, BEN DÜNYANIN EN KÖTÜ ADAMIYIM

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise, bir program çıkışında Ekrem İmamoğlu'nun sözlerinin sorulması üzerine, "Evet, ben dünyanın en kötü adamıyım" diyerek tepki gösterdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 77 yorum
laik chp kurban işine mi giriyor?
ve bu yorumu beğenenler de aynı cahil kitle. Önce sözlüğü alıp bir bakın laiklik ne demek diye. Bilmeden ahkam kesin hemen. Gerçi okuduğunuzu anlayamadığınız için fark etmez. Siz aynen böyle yaşamaya devam edin..
hayırdır İslamiyet sizin tekelinizde de bizim mi haberimiz yok
laikliği savunduğumuz için müslüman değilmiyiz,okadar ayrıştırıcısınız ki,belki ben sizden dahada fazla müslümanım ayıp be kardeşim
en azindan sizin dindar kesim gibi kizalaya kurban topluyoruz diye tolanan kesilmeyen kurbanlar gibi olmaz . turk hava yollarindada sizinkiler kurban paralarini hirtumlayip kurbanlari kesmemeislerdi dimi. hadi simdi git kumda oyna
sadece kurbanmi lgbt onursal koruyuculuğunada
@ibocompany ADALARIN KAYBOLAN ATLARININ ETLERİNİ NASIL TÜKETECEKLER Kİ? BU ARADA ATTAN KURBAN OLUR MUYDU?
sen ne oluyorsun burda inanmak tek sizemi sanami düşüyor
boş yapma
gecen sene gördük kestikleri kurbanları kesmeden kacıp gitdiler kurbanlar rezil oldu
sin sadece senin dinin mi belki de İslam'ın çoğu gereğini yerine getirmiyorsun
yav he he
soylu belgeyle,imamoğlu diliyle konuşuyor.
Geri Dön