HABER

Bakanlıklarda kritik atamalar! Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü ile Yüksek Hakem Kurulu'na ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bakanlıklarda kritik atamalar! Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Müfettiş Abdulsamet Taş, Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan müfettişliğe yeterlilik sınavında başarı gösteren Müfettiş Yardımcısı Sefa Yapraklı, Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan vergi müfettişliğine Vergi Müfettişi Serdar Akın atandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Bilecik İl Müdürlüğüne Abdullah Ay getirilirken, Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Emek, Tarım ve Orman Bakanlığı Başmüfettişi Salih Hartavi ile Müfettişler Erdal Özkaya ve Emin Göksu bu görevlerinden alındı.

Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu'na gereğince Yüksek Hakem Kurulu asıl üyeliğine Uğur Kızılca, yedek üyeliklerine ise Mevlüt Sadi Su ve Alaaddin Coşkun seçildi.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Sanki oyuncu değişikliği yapıyor gelenlerin de pek hayrını göreceğimizi sanmıyorum
CHP lerden daha iyi olur lar emin olun
ülkemizde hiç bir şey yok tü adamlar geldi hastanler beş yıldızlı okullar yollar en başta savunma sanayi hainler kahroluyor Allah CC ülkemizi ve hizmet karlarimizi korusun
@uzun964 doğru diyorsun hastaneler 5 yıldızlı ama kapıda bahçede randevuyu 1-2 ay sonraya verdiği için evde ölen insanlarla dolu. BOŞ YAPMA TROL GİT BANKAMATİK SIRASINDA BEKLE
bol torpilli atamalar vatana hayırlı olsun!
cebini dolduran oyun dışarı diğerleri cebini doldursun birazda göz göre göre oy verenler yazık günah
Geri Dön