HABER

Baskın sırasında çarşafın altında gizlenince polisler bile güldü

Kocaeli'nin Kartepe ilçesindeki kahvehaneye baskın düzenleyen polis, 18 kişiye koronavirüs tedbirlerine uymadıkları için ceza kesti. Yere oturup, üzerine çarşaf örterek saklanmaya çalışan kişi, polisleri güldürdü.

Baskın sırasında çarşafın altında gizlenince polisler bile güldü

Kartepe ilçesindeki kahvehanenin açık olduğu ve kumar oynandığı yönünde ihbar alan polis ekipleri, harekete geçti. Kahvehaneye baskın yapan polis, arama yaptı. Kahvehanenin çatı katına çıkan polisler, yere oturan ve önüne sandalyeyi koyup üzerine çarşaf çekerek kendini gizlemeye çalışan kişinin bacaklarını gördü. Polis çarşafı kaldırırken, "Gel Allah'ın seviyorsan, gel hadi gel" diyerek kişinin bulunduğu yerden kalkmasını istedi. Bu sırada hem saklanan kişi hem de polisler güldü. Polis kahvehanede bulunan 18 kişiye koronavirüs kurallarına uymadıkları için ceza kesti.

e4388411686c7c717e502165ce07ab8a

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
yasağa kimse uymuyor ki.yurume mesafesinde markete gidilebilir kuralı var ancak millet arabayla rahat rahat geziyor .hele bu dedeler hiç laftan anlamıyor adam yürüyüşe çıkmış eli arkasında boş camlara bakıyor .O yüzden bu salgın bitmez
Dedelerle ne zorun var birader neredeyse hepsi aşılı. Esas sorun aşısızlarla tıklım tıklım dolu toplu ulaşım araçları, herkesin maskesini indirdiği yemekhaneler vs...
hepimiz gülmeye o kadar çok ihtiyacı var ki
O küçücük yüreğine neler sığdırmışsın öyle, ne kadar da çok hasretsin gülmeye, neşelenmeye... Belki de birgün en mutlu sen olacaksın. Üzülme :))
millette akıl çok olunca nerelerde kullanacağını çok iyi biliyor
Geri Dön