Başsavcılık, Kılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Başsavcılık, Kılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili soruşturma başlattı

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çubuk'ta katıldığı, şehit Yener Kırıkcı'nın cenaze namazı sonrasında uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.

KOCAMAN: OLAY HER YÖNÜYLE ARAŞTIRILIYOR

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun uğradığı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını, olayın terör bağlantısı ya da provokatif bir eylem olup olmadığına ilişkin her yönüyle araştırıldığını söyledi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
bu olayın yaşanması bize ve bir parti liderine yakışmadı çok geçmiş olsun, ne yazık ki ancak şunuda unutmamak gerek kılıçtaroğlu geçmişte yaptığı hataların halk tarafından tepki görmesi olaandır birde yine söylemekte fayda var seçimlerden önce halkı tehdit eden sn. chp li yöneticiler karşılarında artık kimi göreceğini görmüş olmalılardır.
İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu Ne Demişti ? Hele bi kazansınlarda görelim..
yıllarca açılım yapan adamlarda oradaydı keşke onlarada aynı hareketi yapsaydınız aslında hiç bir kimseye olmaması lazım ama neyse memleket iyiye gitmiyor allah sonumuzu hayır etsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler