Bazen komik bazen acı veren annelik anları

Ebeveynlik iniş ve çıkışlarla dolu.

Bazen komik bazen acı veren annelik anları

Doğum sonrası depresyonu


Weiner, geçtiğimiz bir yıl boyunca, özellikle doğum sonrası depresyonuyla boğuşurken, Fransızca karikatürler çizmeye başladı. Bunun bu kadar büyük bir iş olacağını tahmin etmeyen Weiner, arkadaşının tavsiyesiyle Fransızca olan karikatürleri İngilizce yayınlamaya karar verdiğini ve işlerin daha da büyüdüğünü ifade ediyor.

Onu besliyor musun? Hayır, onu aç bırakmayı tercih ediyorum...

annelik-anlari 2


Tatlı, zorlu, komik birçok anısından yola çıkarak anneliğin nasıl bir şey olduğunu samimiyetle karikatürlerine döken Héloïse, çizgileriyle annleri güldürmeyi umuyor. Weiner anneliğin iniş ve çıkışlarını, bazen yorucu ve zor yanlarını ama çokça komik taraflarını göstermek istediğini ifade ediyor.

Herkesin anneliğiniz hakkında bir fikri var!

Çok sıcak oldu tişörtünü çıkar. -Ağlamasına izin verme, iyi bir şey değil. -Üşüdü, bir hırka giydir. -Ağlamasına izin vermelisin, yoksa şımarık olacak. -Askın çok sıkı gibi duruyor. -Nefes alıyor mu? -Yatak odanda uyumasına izin verme yoksa seks hayatına veda edersin. - Emziriyor musun? Memelerine takıntılı hale gelecek. -Düşecek diye korkmuyor musun? -Dengesiz olmasını istemiyorsan, onu taşımaman gerek. -Ona bi emzik ver, emmek istiyor. -Odasına bırakma onu, henüz buna hazır değil./ O şalın çok gevşek gibi görünüyor. -Uzun süre emzirme Ninja Kaplumbağa olur. -Eğer onu mamayla beslersen senden nefret edecek. -Doğru mu yapıyorsun sen bunu? -Emzik verme, dişleri zarar görür. -Neden böyle annelik yapıyorsun? Benim istediğim gibi annelik yap.annelik-anlari 3


Çocuklar hangileriyle ne kadar süre oynuyor?

Bebek yürüteci: 5 dakika. - Kullanılmış mendil: 20 dakika. -Pahalı ve hassas telefon: 1 saat. -Oyun küpleri: 8 dakika. Tren: 2 dakika

annelik-anlari 4


Emzirme...

-George bakma. Bu iğrenç. - Kendinizden utanmalısınız.

annelik-anlari 5


Emzirmenin iyi yanları...

Hayır, oturmadan önce bir şeyler içmeyi unuttum ve çok susadım! Şimdi de hareket edemiyorum. Bana bir bardak limonata getirir misin? Biraz limon ve naneyle lütfen… Bir de pipet… Ve kağıttan güzel bir şemsiyesi de olsun.

annelik-anlari 7


Doğum hakkındaki gerçekler

Epidural olmadan doğurmak nasıl? - Gerçekten inanılmaz. Hayatımdaki en iyi deneyim. Bebeğe olan bağını ve gücünü hissediyorsun. +Gerçekten mi? -Hayır. Acıtıyor. Ölecekmişsin gibi hissediyorsun. Bu konuda iyi şanslar.

annelik-anlari 8


O bir erkek!

Bak William bir kardeşin daha olacak! ?? - Ezra'yı nereye koyacağız? Depoya (çöp kutusu) mı?

annelik-anlari 10


Şekerleme vakti

Saat 2 civarında kahve için bize katılır mısın? -Gelemem, uyku vakti. Benim yani, çocukların değil.

annelik-anlari 11


Halın çok temiz görünüyor. Elektrik süpürgesinin markası nedir? Ezra 2015. Benzersiz bir ürün, daha iyisini bulamazsınız.

annelik-anlari 12


Bebeği taşımak...

1 saat sonra. evet!!! Açım süt istiyorum

annelik-anlari 13


Emzirme

Doğumda: Emziriyor musun? Bravo!/ 3 ay sonra: Yakında mama vermeye başlayacaksın değil mi?/ 6 ay sonra: Ne? Hala emziriyor musun?

annelik-anlari 14


Doğum sonrası karın

Karnında şişlik mi var? Yoksa yine mi hamilesin? Hayır.

annelik-anlari 15


annelik-anlari-17

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler