HABER

Bebeğiyle bekleyen aileyi almayan taksiciyle ilgili yeni gelişme

İstanbul Bakırköy'de mesafeyi beğenmediği için pusette bebeğiyle bekleyen aileyi almayan taksi şoförüne para cezası kesildi.

Alınan bilgiye göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Zuhuratbaba Mahallesi İncirli Caddesi'nde yol kenarında pusetteki bebeği ile taksi bekleyen bir aileyi kısa mesafe nedeniyle almayan taksi şoförü hakkında inceleme başlattı.

KALİTE PUANI DÜŞÜRÜLDÜ

İnceleme sonucunda, taksinin sürücüsü Ş.Ç.'nin kısa mesafe gerekçesiyle yolcu almayarak mağduriyete neden olduğu için 25 Hizmet Kalite Puanı düşürüldü.

Çağrılan taksinin yapılan genel denetiminde de zabıta ekipleri para cezası uyguladı.

"İSTEDİĞİN YERE ŞİKÂYET ET"

Bakırköy'de sabah saatlerinde kısa mesafe nedeniyle yolcuyu almayan taksi şoförü, kendisini şikayet edeceğini söyleyen aileye, "İstediğin yere şikâyet et" diyerek uzaklaşmıştı. Yolcuyla taksicinin tartışma anları kameralara yansımıştı.

Kaynak: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 62 yorum
Sn. Ekrem İmamoğlu bas bas bağırıyor taksi sayısının artması lazım diye. Ancak AKP'li UKOME ve taksiciler esnaf odası bunu engelliyor. Vatandaşın bu şekilde madur olmasından dolayı Ekrem İmamoğlu'nun puan kaybettiğini sanıyorlar ama çok fena ofsayta düştüler. Bu millet AKP'yi ve yandaşlarını indirmeye çoktan karar verdi.
taksici almıyor taksi yok demiyor. zaten heryer trafik bence fazla araca gerek yok insanlığa ihtiyaç var
@olcayozer82 immaoglu taksi plakasından rant peşinde ortaları HDP ve iyp sozleri var sıkıntı taksi sayısı değil taksi bulamamak diye bir sıkıntı yok. sıkıntı takip ve denetim cozum uberin sisteminin aynısını yapmak ...ukome ayrıca ibb nin ..
işiniz gücünüz boş yapmak...
Bu taksiciler tam bir mafya olmuşlar Ekrem Başkan bu konuda yalnız bırakılıyor. Çileyi İstanbul lu çekiyor.
Devletin bu taksicileri iyi denetlemeleri gerekir adam sabıkalı veya köyde çobanlık yapıp istanbula gelip taksicilik yapıyor yol yordam bilmez müşterilerle diyalog desen sıfır eşkiya gibi saç sakal birbirine karışmış bence enaz lise mezunu olması lazım sertifika alabilmesi için.
@olcayozer82 ortalık taksi kaynıyor hangi taksi zaten istanbul trafikden geçilmiyor şöyle çık caddeye bir bak bakalım her araçda bir kişi iki kişi var birde taksi sayısı artcakmış imamoğlunun derdi rant derdi yoksa vatandaşı düşünme derdi değil
Bu taksicilerin çoğu nankör açgözlü iş olmadığı zaman ağlarlar iş olduğu zaman iş beğenmezler bu pusetli aile sabiha gökçen havalimanı yolcusu olsaydı taksici hemen sağa çekip tatlı dil güler yüzle yalakalık yapıp yolcuyu alırdı kısa mesafe diye çirkeflik yapıyor bu tür şöförlerin bir yıl ehliyetine el koymak lazım
taksi sayısı çoook artırılmalı oy da vermedim ama imamoğlu yanlız kalıyor. sonuna kafar burada haklı tabi haksız olduğu sevilmediği çok şey var ayrıca?
insan desem insan değil, hayvan desem hayvan değilsiniz
Terörün farklı versiyonu.
Geri Dön