Canlı yayında dehşete düşüren öz amca itirafı!

Kayıp olan annesi Nurşen’i arayan 13 yaşındaki Safiye’nin hayatı herkesi dehşete düşürdü. Safiye, öz amcası tarafından 1 yıl boyunca tecavüze uğradığını açıkladı. Safiye, programda "10 yıl boyunca anneme, 1 yıl boyunca bana tecavüz eden öz amcam Osman Çolakoğlu idam edilsin!" ifadesini kullandı.

Canlı yayında dehşete düşüren öz amca itirafı!

Kayıp olan annesi Nurşen'i bulmak için Esra Erol'da programına başvuran Safiye'nin, hayat hikâyesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Öz amcası Osman Çolakoğlu'nun tecavüzüne uğradığını iddia eden Safiye'nin akılalmaz hikâyesini duyanlar büyük şok yaşadı. Hem kendi öz kızına hem de öz yeğenine tecavüz ettiği iddia edilen Osman Çolakoğlu, "Ben size her şeyi anlatmak zorunda değilim, mağdur olan benim" diyerek iddiaları yalanladı.

1

"İDAM EDİLMESİNİ İSTİYORUM"

Öz amcası Osman Çolakoğlu'nun tecavüzüne uğradığını iddia eden Safiye, şöyle konuştu:

"Öz amcam, anneme 10 yıl boyunca tecavüz etti. Annem hamileydi ve amcamla evlenmek zorunda kaldı. Evlendikten sonra da öz amcam bana 1 yıl boyunca tecavüz etti. Annemin akli dengesi yerinde olmadığı için, söyleyemedim. Adli tıpa gittik, rapor aldık, şikayet ettik. 1 gün ceza evinde kaldı. Kadın sığınma evinde kaldık. Öz amcam ilk evliliğinden olan öz kızına da tecavüz etti. Psikolojim çok bozuk. Yakalansın ve suçu cezasız kalmasın istiyorum, idam edilsin"

2

ESRA EROL'UN SORULARINI YANITLAMADI

"Aynı istismara maruz kalan, tüm çocukların sesi olmaya geldim" diyen Safiye, evli ve 8 aylık hamile olduğunu, eşinin kendisine sahip çıktığını ifade etti. Yayına bağlanan Osman Çolakoğlu ise "Yargı süreci devam ediyor. Safiye'nin ortaya attığı iftiralar, kendi özgür iradesiyle mi acaba? En son mahkeme de şikayetinde vazgeçti" ifadelerini kullandı.

Çolakoğlu, Esra Erol'un "10 yıl boyunca ağabeyiniz taksiye çıktığında yengeniz Nurşen'e tecavüz ettiğiniz doğru mu?", "Yengeniz ve çocuklara sahip çıkmak için evlendim diyorsunuz ama Nurşen hanımla evlendiğinizde zaten 2 aylık hamileymiş?" sorularını yanıtsız bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Adamın bakışları zaten garip. Maşallah tüm Aileyi sıradan geçirmiş. Sonra bize marjinal diyorlar :)
adaletin olmadığı toplumda ahlak böyle yerlerde sürünür. bu ülkede de aile ve sosyal politikalar bakanlığının sadece tabeladan ibaret olduğunu bir kez daha ne yazık ki çok vahim bir örnekle gördük. TAMAM.
he he adaletten bahset sen dini mübin islami adam gibi yasayamadigimizdan hep bunlar .
şu atv denen kanal nerenin bilmiyorum ama türk milletinin ahlakını tümüyle bozuyor kapatılsın reytink alma peşinde olan esra erol izin verilse burda yazamyorum ama her türlü pislıği yapar.sen anlat karadeniz adamın karısını alıp kacırır alkış alır.mavi ve ask dizisi emrahın sürekli karısının peşinde ne oluyor.okuyan bu haberleri daha cok benzeri çıkıyor.ahlak seviyemiz bana göre sıfıra iniyor.yeni yetişkinler dizilere özenti yapıyor.bana göre ülkemizde bu yaşanamaz olamaz olmaz.
Tayyibin sahsi kanalı kardes
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler