HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

29 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI! Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? Bilet ve çekiliş ekranı

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları şans oyunu severler tarafından heyecanla bekleniyor. 29 Nisan 2023 Cumartesi akşamı Milli Piyango'da Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti. Haftanın ikinci çekilişiyle Çılgın Sayısal Loto çekilişi, Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Peki, Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? İşte Milli Piyango ile 29 Nisan 2023 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları ve bilet sorgulama...

29 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI! Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? Bilet ve çekiliş ekranı

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları şans oyunu severler tarafından heyecanla beklendi. Çılgın Sayısal Loto'da şansını deneyen vatandaşlar 29 Nisan Cumartesi akşamı çekiliş sonuçlarını Milli Piyango'nun resmi sitesinden öğrenebiliyorlar. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını aşağıdaki link üzerinden ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Haftanın son Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çekiliş MP canlı tv ve Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlandı.

29 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

29 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO KAZANDIRAN NUMARALAR

c5445346-4ea3-444e-943f-9e4f4fd04a27

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, www.Millipiyangoonline.com , Milli Piyango Şans Oyunları uygulamaları üzerinden ve tüm bayilerden oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Çılgın Sayısal Loto, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

  • Sen Seç modunda, 90 adet Çılgın Sayısal loto numarası içerisinden ister şanslı 6 numaranı sen seçebilir ister Rastgele Tek, Rastgele Çift seçenekleri ile sisteme seçtirerek kolonunu hızlı oluşturabilirsin.
  • Sistem Oyunu modunda, en az 7 en çok 19 adet Çılgın Sayısal Loto numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan tüm farklı kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin.

ezgif.com-gif-maker (56)

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 Joker numarası çekilir. Joker sayısı, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

26 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

En Çok Aranan Haberler