HABER

‘Dayak yedim’ diyen kadın dayakçı çıktı

İstanbul Ataşehir'de manken Esra Türkmenler'in oturduğu bir sitenin otoparkında 6 ay önce kendisini dövdüğü iddiasıyla hakkında suç duyurusunda bulunduğu komşusu Dilek K., güvenlik kamerası görüntüleriyle savcılığa başvurdu.

‘Dayak yedim’ diyen kadın dayakçı çıktı

Esra Türkmenler, medya çalışanı Dilek K.'nın aracından inip kendisine saldırarak bacağından ve burnundan yaralandığını iddia etmişti. Ancak kavga anını saniye saniye kaydeden kameralara, Dilek K.'nın aracından inmediği ve saldırıyı Türkmenler'in gerçekleştirdiği yansıdı.

SAVCI KARISIYIM SENİ BURADA YAŞATMAM

Türkmenler'in kendisinden para koparmak için böyle bir şey yaptığını belirten Dilek K., "Otoparkta aracının kapıları açıktı, kornaya bastım. Asabiyetle aracıma yaklaşıp kapıyı açtı ve 'Ben savcı karısıyım, seni burada yaşatmam' diyerek bana saldırdı" dedi.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Dilek K., Türkmenler ile avukatı ve sitenin güvenlik görevlisi hakkında "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, kasten yaralama ve hakaret"ten suç duyurusunda bulundu. (Sabah)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
arkadaş bu savcı ve hakimlerde yetki fazla biriyle tartışmaya girdikleri anda yandın
atın içeri kurtarsın bakalım savcı kocan kendinle övün dangalak başkalarıyla değil
pardon ama savcı yada hakim karısı oldunmu ne oluyor ?? böylesi iğrenç insanlarada güzel cezalar vererek ilk olarak insan oldukları kendilerine hatirlatilmali
Geri Dön