KADIN

Değişmeyen Tek Şey Annelerin Sevgisidir!

Değişmeyen Tek Şey Annelerin Sevgisidir!

"Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir." dese de Heraklitos, zamanın değiştiremediği, her dönemde aynı olan bir şey daha var: Annelerin, çocuklarına olan sevgisi.

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

Heraklitos

Dese de Heraklitos, zamanın değiştiremediği, her dönemde aynı olan bir şey daha var: Annelerin, çocuklarına olan sevgisi.

Dünya var olduğundan, insanlar, dünya üzerinde yaşamaya başladığından beri, DNA'mıza işlenmiş bu genetik kod, içgüdü ya da siz her ne derseniz adına, binlerce yıldır değişmeden nesilden nesile aktarılıyor. Her anne, çocuğunu kendi varlığının önüne koyarak, onların iyiliği için gece gündüz demeden çabalıyor.

Bu ilgi, sevgi ve korumacı tutum, zaman zaman çocuklara gereğinden fazlaymış gibi gelse de, annelerin tüm o fedakarlıkları ve sevgisi karşısında sadece küçük birer sitemden öteye gidemiyor. Yine de itiraz eden olursa da sevgili annelerden cevap gecikmiyor:

Anne/baba olunca anlarsınız :)

Her an, büyük bir hızla değişen dünyada, hala değişmeden kalabilen dünyanın bu en saf ve en içten sevgisinin kaynağı olan tüm annelerimizin anneler gününü kutlarız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön