Devlet Bahçeli, Genel Merkez'de

Yaşadığı üst solunum yolu rahatsızlığının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 22 gün sonra parti genel merkezine geldi. MHP'den de Bahçeli'nin sağlık durumu ve hakkında çıkan iddialarla ilgili olarak açıklama yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, rahatsızlığının ardından mesaisine yeniden başlayan MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi arayarak geçmiş olsun temennisini iletti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaşadığı üst solunum yolu rahatsızlığının ardından, 22 gün sonra MHP Genel Merkezi'ne gelerek mesaisine başladı.

Bahçeli, girişte kendisini bekleyen partilileri selamladı, partililer Bahçeli'yi sloganlarla karşıladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, rahatsızlığının ardından mesaisine yeniden başlayan MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi arayarak geçmiş olsun temennisini iletti.

SEMİH YALÇIN'DAN AÇIKLAMA

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili E. Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı. Yalçın, "Üst solunum yolu rahatsızlığı geçiren ve tedavisi tamamlanan sayın Genel Başkanımız, an itibarıyla Genel Merkezimizde mesaisine başlamıştır” dedi.

Yalçın yaptığı yazılı açıklamada, Devlet Bahçeli’nin geçen ay ortalarında Ankara’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmasının ardından, FETÖ’den ilham alan entrika tiryakilerinin durumdan yararlanmak üzere sinsi planlarını devreye soktuğunu belirtti.

Yalçın, FETÖ’nün kaçak militanları vasıtasıyla sosyal medyadan Türkiye aleyhinde sürdürülen algı operasyonlarının, MHP’ye ve Bahçeli’nin varlığına yöneltildiğini vurguladığı açıklamada, “Sayın Devlet Bahçeli’nin hastalığı iyileşmeye yüz tutmuş ve bu hususta partimizce defalarca açıklama yapılmış olmasına rağmen malum çevreler, FETÖ fitnesinin ateşini sürekli harlayarak medya ve siyaset kurumlarının gündemini kaynatmayı sürdürmüşlerdir. Hastalık, hayat döngüsü içinde her insanın yaşayabileceği olağan bir imtihanken; neden MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin hastalığı 40 derecelik ateş gibi gündemin hararetini yükseltmek için kullanılmak istenmektedir? MHP liderinin ismi etrafında koparılan ve bir türlü dindirilmek istenmeyen ahlak ve edep dışı dedikodu fırtınasının arka planında, Devlet Bahçeli olmaksızın siyaset umutları yatmaktadır.

Çünkü FETÖ akrebinin başının ezilmesi için milletçe dayanışmayı teşvik eden Sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği celadet, herkese örnek olmuştur.Çünkü Devlet Bahçeli ve Milliyetçi Hareket’in; varlığımıza mukaddesatımıza ve birliğimize yönelen bedhahların önünde en aşılmaz engel olduğu anlaşılmıştır” dedi.

Açıklamasında, MHP’nin, egemenlik azim ve iradesinin sembolü, toplumda direniş azminin kalesi olduğunu aktaran Yalçın, “Milletimize has yüksek insani değerler siyaset kurumunda MHP ve onun saygın lideri eliyle yaşadığı sürece, bütünlüğümüze ve bekamıza dönük bütün saldırıların püskürtüleceği tecrübe edilmiştir. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli; siyasette kültürel ve geleneksel değerlerimizin mümtaz bir temsilcisi; yüksek ahlak, fazilet ve metanet timsalidir. Türk milliyetçiliği davasının aynı zamanda yüksek ahlak ve karakterli nesiller yetiştirme mücadelesi olduğunu, devletimizin ancak bu sayede ayakta kalabileceğini, milletimizin bekasının bu sayede korunabileceğini unutanlarsa aramızda tutunamayıp sapır sapır dökülmüşlerdir” ifadelerini kullandı.

“Devlet Bahçeli’nin temposuna ayak uyduramayan gevşekler ve onun liderliğinde düşük karakterleri yüzünden kuru fasulye kabuğu gibi su yüzüne çıkan edep düşkünleri, birer birer hareketimizden ayıklanmıştır” diyen Yalçın, açıklamasında şu ifadeleri kaydetti:

“Fısk, fücur ve tefrika erbabının Sayın Devlet Bahçeli’nin hastalığı meselesini alçakça deşelemekten muratları, MHP kalesini komutansız bırakarak düşürmektir. Bu sebepledir ki FETÖ’cü akreplerle fırsatçı politika sırtlanları sırt sırta vermiş, Türk milletini büyük kılan ne kadar değer varsa unutturarak ülkemizi menfaatçılık ve makyavelizmin hâkim olduğu bir kargaşa iklimine sürükleme derdine düşmüşlerdir.Akreplerle sırtlanlar iki temel noktadan hareket ederek yeniden yıkım peşinde koşmaya başlamıştır:

  • Birincisi; Devlet Bahçelisiz bir MHP ve siyaset inşası,
  • İkincisi; ailevi değerlerimizi siyaset kurumunda yaşatan, ‘baba, ata ve reis hükmündeki lidere sadakat, saygı ve itibar’ gibi güzide geleneklerin yerle bir edilmesi suretiyle Devlet Bahçeli’nin toplumda ve milliyetçi camiadaki saygınlığının bitirilmesi.

MHP’nin diğer siyasi muarızları ve rakipleri de algı operasyonlarıyla Sayın Genel Başkanımız ve partimiz aleyhinde kamuoyunda soru işaretleri bırakmaya çalışan sırtlanlara iğrenç bir çıkarcılıkla malzeme vermekte, rezil dedikodulardan yararlanmayı kâr bellemektedir.

"ÜZÜLECEKLERİ, KAHROLACAKLARI BİR HABER VERMEK İSTİYORUZ"

Politika kulvarına ve medyaya FETÖ militanları tarafından serpilmiş entrika yemlerinin ardından giden bilumum MHP muarızı sırtlanlara; üzülecekleri, kahrolacakları bir haber vermek istiyoruz:

Üst solunum yolu rahatsızlığı geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin tedavisi tamamlanmış ve an itibarıyla Genel Merkezimizde mesaisine başlamıştır.”

resized_24f27-7d1c61cfclipboard14ekim201910_47

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 145 yorum
Bırak artık o koltuğu toprak çağırıyor yüzünden belli işte..
@maslan_1980_giphi seni önden alalım maslan, onun bu ülke için yapacağı çok işler var
Sanki seni başka bişey çağıracak
@samil_dogan_1980 --onun bu ülke yapacak birşeyi kalmadı zarardan başka o ve ağa babası def olduğu da b ülke rahatkıcak ferahlıcak huzur barış gelcek
@maslan_1980_giphi turşusunumu kuracaksınız. yapmayın arkadaşlar dinç, dinamik, genç beyinlere ihtiyaç var artık.
@samil_dogan_1980 bu gune kadar yaptıgı bı tane olumlu bır sey soylermısınız kızmadan kufur etmeden ..
Allah uzun ömür, sağlık versin. Lakin yaşayan bilir ki bu görüntü iyi değildir. Annesi babası, yakını bu durumları yaşayanlar durumu kestirebilir. Bakın deniz baykal, bakın mehmet ali şahin. çekil kenara kafanı dinle
sizin duanızla doğmadık ki beddıanızla ölelim..haaaahaaa
BİTMİŞ OKEYE DÖNÜYOR !
Bırakmak kolay değil Baykala bak.
@maslan_1980_giphi memleket ne zaman krize girse altından bahçeli çıkıyor boşuna yıllarca bahçelinin peşine gittik. yazık oldu bize( mhp) yi ayrı tutuyorum.
Seveni vardır, sevmeyeni vardır ama işini severek yaptığı gözlerinden anlaşılıyor. Oraya resmen hasret kaldığını hissettirdi fotoğrafı. Geçmiş olsun Devlet Bahçeli.
tamamen parasal iş sevgisi bide koltuk..
karikatür gibi olmuş:)
@kayaa_2017 aynadaki halin için mi diyosun
ön kamerayı kapat bir daha bak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler