HABER

Direksiyonu söküp arkadaşına verdi, kurbağacık anahtarla aracı kullandı

Bartın’da, kurbağacık anahtarı direksiyona bağlayan sürücü, tehlikeye aldırış etmeden otomobili kullandı. Sürücünün, direksiyonu yan koltukta oturan arkadaşına verip, kurbağacık anahtarla otomobili kullandığı anlar, sosyal medyada tepki çekti.

Bartın’da, köy yolunda ilerleyen sürücü, kurbağacık anahtarı direksiyonun bağlantı yerine geçirerek otomobili kullandı. Kurbağacık anahtarı direksiyona bağlayan sürücü, "Arabayı mı sürmek istiyorsun sen? Al bari sür" diyerek direksiyonu yan koltukta oturan arkadaşına verdi. Arkadaşı da "Direksiyon elimizde kaldı" diyerek güldü. Sürücü, bu arada bağlı olan kurbağacık anahtarla direksiyonu hareket ettirdi.

97ed80eb357e55a05a51b12a0720c1ef

Araçta bulunanlar ise sürücüyü yavaş gitmesi konusunda uyarırken, sık sık güldü. Virajlı olan köy yollarında tehlikeye aldırış etmeyen sürücü, kurbağacık anahtarla aracı kullanırken, cep telefonu kamerasıyla çekilen bu anlar ise paylaşıldığı sosyal medyada tepki çekti.

0926e78f7415d2ee003b3488a4183432

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
ya gerçekten bizim milletimizde bir kesimde akıl yoksunluğu var. yaptın madem ne diye paylaşıyorsun tüm türkiye ile. suç olduğunu bile bile. :-))
Bu millet herseye müstehak. Ülkede hukuk yok adalet yok huzur yok.... Avrupada bir türk polise gösetrdim. cezasi... 5 yil ehliyet alamaz, 5000 Euro cezalandirilir, 3 ay mutlak hapis yatar dedi. Adaletini sevdigimin Avrupasi...
adamlar bu şekil zevk alıyor.Allah akıl fikir versin
@acar7667 bi bitmedi gitti şu avrupa sevdanız.
bu aptalları anlayamıyorum. bu tür trafik veya kanun ihlallerini kaydedip yayınlayalar istisnasız tespit edilip ceza kesiliyor. ama akıllanan yok.
Egitim şart, denetim şart, cehaletle uğraşmak şart
Geri Dön