Diyarbakır Bağlar'da 4 erkek çocuğu taciz eden sapığa akılalmaz plan!

Diyarbakır’da erkek çocukları taciz ettiği iddia edilen şahıs, mahalleli tarafından tekme tokat dövüldü. Şahıs, daha sonra olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi 232’nci Sokak’ta yaşandı.

İddiaya göre, sosyal medyada adı Fırat E. olan şahıs, buradan iletişim kurduğu 4 erkek çocukla görüştü. Çocuklara ilk başta para verip elbise alan şahıs, iletişimini de sürdürdü. Yazışmalarına devam eden şahıs, çocuklarla cinsel ilişki kurmak istedi. 14 yaşındaki bir çocuğun durumu mahallelilere anlatması sonrası bir grup vatandaş, şahısla çocukmuş gibi mesajlaşıp yanlarına gelmelerini sağladı. Teşhis edilen şahıs, öfkeli kalabalık tarafından tekme tokat dövüldü. Öfkeli grubun arasından zorla çıkarılan şahıs, olay yerine gelen güvenlik güçlerine teslim edildi. Şahıs, hastanedeki işlemlerin ardından çocuklar ve aileleri ile birlikte karakola götürüldü.

taciz

MAHALLELİ TACİZCİYİ YAKALAMAK İÇİN PLAN YAPTI

Yaşanan olayla ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulunan mahallelilerden Ramazan Akan, sokaklarında yaşayan bir çocuğun yanlarına geldiğini ve bir kişinin kendisine pis mesajlar attığını söylediğini kaydetti. Akan, “Biz de kendisine mesajlaşmaya devam etmesini ve evde kimsenin olmadığını söylemesini istedik yanımıza gelmesi için. Sokakta gördüğümüz sırada bütün mahalleli üstüne düştü ve öldüresiye dövdü. Erkek çocuğu hepsi, mesajlarda gel sana para vereyim, elbise alayım, bundan pişman olmazsın gibi yazılar vardı. Bizde buna dayanamadık ve dövdük. Daha sonra polise teslim ettik” dedi.

Volkan Kaya isimli mahalleli ise, tacize uğrayan çocuğun kendi sokaklarında yaşadığını söyledi. Kaya, mesajlarda ağza alınmayacak şeyler yazdığını, şahsı yakalayıp polise teslim ettiklerini dile getirdi. 14 yaşındaki Ramazan D. isimli çocuk ise, şahsın Facebook’taki isminin Fırat E. olduğunu ifade ederek, “Gerçek ismi Servet, bize aşkım diyordu para veriyordu. Biz bunu ağabeylerimize söyledik ve buraya çağırıp polise teslim ettiler” diye konuştu.

Okuyucu Yorumları 9 yorum
Diyarbakır hakkını vermiş her zaman ki gibi kadim şehir
ulan ülkenin haline bak be ne hale geldik
her ile genel ev şart yoksa bu olayları çok duyacaz cinsel açlik var ülkemizde
güzel taktik cinsel açlığı uğruna tuzağa düşüyor tek zaafları bu olsa gerek çoğuna böyle tuzak kurup canlarını yakmak gerek
Bu olaylar neyin alt yapısı bilin bakalım?
@clbre_57 hadi inşaAllah.
1-Biribirlerinin telefonlarını nasıl elde ediyorlar. 2-Bu çocukların aileleri önceden pislik için yargı-polise neden gitmez.Bu husus ülkede ADALET SİSTEMİMİZİN GÜVEN PROBLEMİNİ ORTAYA KOYMUYORMU. 3-AHLAKSIZA yapılanı bir manada desteklerken düşündüren husus şu.Yarın husumet olanlar intikamları için bu yolu kullanırsa işin sonu nerelere varır. KISACA ORTALIK PROBLEM DOLU,ÇÖZECEK MERCİLER İSE DERİN UYKUDALAR.
Memleket yangın yeri,toplum olarak bir yıkımla karşı karşıyayız ve uçuruma doğru sürükleniyoruz,ya kanatlanacağız ya çakılıp kalacağız
kıyamet alametleri bunlar sapkinlik cogaldi.
Diğer Haberler