HABER

Dünya yıldızından Nokia'ya kazık!

Nokia'nın gelmiş geçmiş en iyi telefonu Lumia 900'ün tanıtımını yapan dünyaca ünlü yıldızdan beklenmedik bir hareket geldi.

Dünya yıldızından Nokia'ya kazık!

Nokia'nın yeni Windows Phone'u Lumia 900, üç gün önce Times Meydanı'nda görkemli bir gösteri ve Nicki Minaj konseriyle tanıtıldı. Son yılların parlayan yıldızlarından Minaj, Lumia 900 tanıtımı için 30.000'den fazla kişiye yeni albümünden şarkıları seslendirdiği ücretsiz bir mini konser verdi.

HotMobilePress.com sitesinde yer alan bir habere göre konserden sonra heyecanını hayranlarıyla paylaşmak için Twitter'a yazan Nicki Minaj, tweet atarken tanıtımı için büyük paralar aldığı Lumia 900 değil, kendi Blackberry telefonunu kullandı.Nicki Minaj'ın bu hareketi Nokia'ya atılmış büyük bir kazık olarak değerlendirildi.

Nokia ve Microsoft işbirliğinin en önemli telefonlarından olan Lumia 900, Amerika'da satışa çıkan ilk 4G LTE desteğine sahip Windows Phone.

Zarar ederek düşüşe geçen RIM Blackberry'nin yerine geçerek Android ve iOS'un ardından en çok kullanılan mobil işletim sistemi olan Windows Phone, yerini sağlamlaştırmak için Nokia'nın yeni Lumia serisine güveniyor.

Lumia 900 tanıtımı için hiçbir masraftan kaçınmayan Nokia ise Blackberry kullanan Nicki Minaj'la anlaştığına pişman olacak gibi görünüyor.

[

](http://hotmobilepress.com/telefon/nokiadan-gorkemli-lumia-900-tanitimi/)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler