En doğrusunu annem bilir!

Kimse anneliği bilerek çocuğunu dünyaya getirmiyor. Ama zamanla nasıl bir yol izlemesi gerektiğine kendi doğruları üzerinden karar veriyor… Tüm annelerin hikayesi aynı çözümde buluşuyor. Sizler için hazırladığımız bu yazıda, en yakın hissettiğiniz kelimeye tıklayarak tıpkı sizin gibi annelerle yaptığımız röportajları izleyebilirsiniz.

En doğrusunu annem bilir!

Endişeli, acemi, uykusuz, sosyal, dijital, sezgisel… Her annenin öne çıkan özelliği birbirinden farklıdır. Yine de değişmeyen bir şey varsa o da ne kadar fedakar olduğunuzdur.

Fedakar anneler!

Annelik “başkası” için yaşamaktır. Üstelik kim olduğunu, kim olacağını bilmeden. Bir sürpriz için yorulmak, direnmek, fedakarlık yapmaktır. 9 ay ona kavuşacağınız anın yolunu gözlemektir. Tabii bunu anne olmadan anlamak mümkün değil bu da annemizden en çok duyduğumuz sözdür: ‘’Hele bir anne olun da anlarsınız.’’ Muhtemelen bu durum gerçekten de böyle nasıl bir anne olacağımızı bilemeyiz bunu ancak bize zaman gösterecektir…

Uyku, biraz uyku!

Çocuğunuz olmadan önce nasıl da uyuyordunuz mışıl mışıl. Şimdi o günleri çok arar oldunuz. Ne huzurlu bir uyku ne tam anlamıyla bir dinlenme artık önemli olan bebeğinizin uykusunu alıyor olması…

Endişeye gerek yok her şey kontrolünüz altında!

Bebeğinizin ilk aylarında endişe ve acemilik yaşıyor ve ne yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz ama endişe yaşamanıza gerek yok. Zamanla onun gelişiminde en doğru kararı sezgileriniz ve araştırmalarınızla yine siz alacaksınız. Kimi anneler ilk çocuğunda sergilediği acemiliği ikinci çocuğunda üzerinden atarak daha doğru yöntemleri uygulamaya başlıyorlar.

Elinizi kolunuzu sallayarak gezmek artık o kadar rahat olmayacak!

Gezmeyi çok seven bir anneyseniz artık bu planlarınıza bebeğinizi de dahil etmeniz hatta planlarınızı ona göre kurgulamanız gerekecek. Birlikte çok eğleneceğiniz bir düzeni kuracağınızdan şüpheniz olmasın!

En doğru kararı siz bilirsiniz!

Eskiden nesilden nesile aktarılan bilgileri dikkate alırken artık çocuğunuzu yetiştirirken uygulayabileceğiniz en doğru yönteme yapacağınız araştırmalar sonucunda ulaşabilirsiniz. Teknoloji çağında öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler bir tık uzağınızda!

Çalışan fedakar anneler!

Hem çalışıp hem çocuğunuza vakit ayırmak hiç de kolay değil ama siz onun da üstesinden gelirsiniz!

Her şey bir yana doğallık bir yana!

Bebeğiniz sizin için en doğalını hak ediyor. Onu hayatının her alanında sadece doğal ürünler kullanarak büyütmek en sağlıklı gelişimi sergilediğini görmek istiyorsanız Bepanthol Baby pişik kremini de hayatınızın bir parçası haline getirmeye başlayabilirsiniz!

Acemi, uykusuz, sosyal, sezgisel, çalışan, dijital, doğalcı, endişeli ya da aday anneler sizi tanımlayan en iyi özellik hangisi bilmiyoruz ama bebeğiniz için en iyisini istediğinizi biliyoruz. Bepanthol Baby pişik kremi ile bebeğinizin cildi pamuk gibi olsun, sizin de içiniz rahat olsun

bepanthol

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler