HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Epic Games indir: Epic Games nasıl ve nereden indirilir?

Oyun dünyasında yaşanan yenilikler sayesinde birçok farklı oyun hayatımıza girmiştir. Oyun geliştiricilerin her geçen gün yeni bir oyunla karşımıza çıkması sonucu dijital oyun sayısı da epey artmaktadır. Günümüzde birçok oyun sever Epic Games denilen dijital oyun uygulamasını kullanmakta ve bu uygulama üzerinden oyun oynayarak keyifli vakitler geçirmektedir. Bu oyun platformunun en önemli özelliği bilgisayarlara indirilebilir olmasıdır. Peki, Epic Games nasıl ve nereden indirilir?

Epic Games indir: Epic Games nasıl ve nereden indirilir?

İnternet ortamında kullanıcılara sunulan ve hizmet veren birçok farklı oyun platformu bulunmaktadır. Kimi oyun platformlarında üye olmak ve oynamak ücretli iken kimi platformlarda ise ücretsiz bir şekilde üyelik işlemi yapılabilmektedir. Epic Games oyun platformu da bu platformlardan biri olmakla birlikte kullanıcılara ücretsiz oyun oynama imkânı da sunmaktadır. Ayrıca üyelik işlemleri de hem kolay hem de ücretsizdir.

Epic Games indir

Epic Store oyun platformu internet ortamında oyun severlere diledikleri gibi oyun oynama olanağı tanıyan popüler bir platformdur. Milyonlarca oyun sever bu platforma üye olmakla birlikte ücretsiz bir şekilde birçok farklı avantajdan faydalanmaktadır. Bu oyun platformuna giriş yapıp oyun oynayabilmek için bir bilgisayara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu uygulama şimdilik yalnızca Mac ve Windows bilgisayarlara destek vererek çalışmaktadır.

Platform içerisinde hem oyun severler hem de oyun geliştiriciler bulunmaktadır. Uygulamaya giriş yapıldığında kullanıcılar oyun oynamanın yanı sıra oyunları geliştirme yönünde katkıda sağlayabilir. Epic Games Store uygulamasına ücretsiz bir şekilde üye olmak mümkündür. Ayrıca bu uygulamayı dilerseniz bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Epic Games nasıl indirilir?

Epic Games dijital oyun platformunu cihazlarına indirip oynamak isteyen birçok kullanıcı olabilir. Bu noktada Epic Games in uygulaması var mı konusu karşımıza çıkabilmektedir. Bu dijital oyun platformu aynı zamanda bir uygulama olarak da tanımlanabilir. Kullanıcılar isterse bu uygulamayı bilgisayarlarına yükleyerek de oyun oynayabilir. Bilgisayarlarına yüklemeden oynamak isteyenler ise platforma üye olduktan sonra uygulamaya giriş yaparak seçtikleri oyunları oynayabilir veya satın alarak cihazlarına indirebilir. Epic Games başlatıcısı uygulamasını bilgisayarlarına indirmek isteyen kullanıcıların izlemesi gereken adımlar ise şu şekildedir:

  • Kullanıcıların öncelikli olarak bu platformun resmî sitesi olarak bilinen https://www.epicgames.com/site/tr/home sitesine giriş yapması gerekir.
  • Siteye giriş yapıldığında sağ üst köşede “indir” butonu yer alır.
  • Bu butona tıklandığında indirme işlemi gerçekleşir.

Epic Games nereden indirilir?

İnternet ortamında birçok farklı oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan dijital oyun platformu bulunmaktadır. Epic Games platformu da bu oyun uygulamalarından biri olarak bilinmektedir. Bu dijital oyun uygulamasını bilgisayarlara indirmek için yapılması gereken tek şey resmî sitesini ziyaret etmek ve site içerisinde yer alan indir butonuna tıklayarak, uygulamayı cihaza indirmektir.

Express

En Çok Aranan Haberler