Erdoğan'dan İstanbul için yeni çılgın proje: Olimpiyat Stadı çevresine dev spor adası

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Olimpiyat stadı çevresindeki yaklaşık 3 milyon metrekare alanın futboldan güreşe, okçuluktan at binmeye kadar her sporun yapılabileceği dünya çapında bir spor adasına dönüştürüleceğini açıkladı.

Erdoğan'dan İstanbul için yeni çılgın proje: Olimpiyat Stadı çevresine dev spor adası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Başakşehir 6. Olağan İlçe Kongresi'nde konuştu. İstanbullulara 3 milyon metrekarelik dev bir spor adası müjdesi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar:

"ÜÇ BEŞ YAZARIN GAZ VERMESİYLE İKTİDAR HAYALİ KURDULAR"

  • AK Parti'nin yorulmasını, tökezlemesini, pes etmesini bekleyenler şimdiye kadar hep hüsrana uğradılar. Bizim saldırılar karşısında geri adım atacağımızı, yılacağımızı düşünenler, yanılmaktan bir türlü usanmadılar.

  • AK Parti'yi engellemek için kırk takla atanlar, ilke, ahlak, değer, ne kadar kutsal varsa hepsini de ayaklar altına alanları evelallah bugüne kadar bozguna uğrattık, bundan sonra da bozguna uğratacağız. Medya operasyonlarıyla milletten, hayattan, Türkiye'nin gerçeklerinden kopuk, üç beş köşe yazarının gaz vermesiyle iktidar hayali kuranları inşallah bir kez daha sandığa gömeceğiz.

OLİMPİYAT STADI ÇEVRESİNE DEV SPOR ADASI

  • Siyaset simsarlarının üç benzemezleri biraraya getirerek AK Parti'nin karşısına çıkaranların hesapları 2019'da bir kez daha bozulacak.

  • Olimpiyat stadı çevresindeki yaklaşık 3 milyon metrekare alanda gerçekleştirilecek proje ile futboldan güreşe, okçuluk ve at binmeye kadar her sporun yapılabileceği dünya çapında bir olimpiyat ve spor adası oluşturacağız.

KONGRE ÖNCESİ HALKA HİTAP ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongre öncesi dışarda bekleyen halka yaptığı konuşmada ise şunları söyledi:

  • Afrin'de durdular mı, kaçtılar mı? Kuyruklarını iki bacaklarının arasına alıp kaçtılar. 4200 terörist etkisiz hale getirildi. Şehadete yürüyenler kovalıyor, onlar kaçıyor. 81 milyon tek milletiz. Yaradılanı Yaradan'dan ötürü severiz. Makam mevki için değil yalnızca bizi yaradan Allah onları sevdiği için severiz.

  • Bizim Türkiye Cumhuriyeti devletinden başka devletimiz yok. Paralel devlet nerede? Pensilvanya'da. Onlara gitmek isteyenler buyursunlar gitsinler. Yol paralarını da biz veririz. Bizim bu vatan için canını feda edebilecek kardeşler topluluğuna ihtiyacımız var.
Okuyucu Yorumları 37 yorum
ilk önce asgari ücreti yülkset.alım gücünü artıttır.milletin parasıyla şov yap.ekonomi tarım dipte uyan artık türkiye......
Doğru söylemiş, 1600 tl asgari ücreti sindirmek için park lazım....
yeşil alan bırakmayın yandaş mütahitlerinizi abat edin
Ülke artık proje mroje istemiyor anası ağladı milletin benzin oldu 6 tl
SEN ÖNCE SPOR AKADEMİLERİ AÇ,SONRA SPOR ADASI YAP..
Benzin 10 liraya doğru gidiyor. Yerli araba bu gidişle at arabası olarak çıkacak.
bir kaç yıl sonra bu ülkeyi çok büyük ekonomik sıkıntılar bekliyor...ekonomiyi düzeltecek geleceğe yatırım yapan bir politika şu an yok çünkü...bu gidişle ne dolar düşer nede vergiler...bundan sonraki günlerde daha çok zamlar göreceğiz bu kesinleşti...eğer bu millet aklını başına alıp seçimlerde akp yi devirmezse bedelini bu milletin kendisi ödeyecek...
Bir şeyi büyütmek güçlendirmek,çoğaltmak için;bina ,harfiyat, altyapı iñşaat ,beton yapilmaz(bunlar müteahit kazansın diye )kültürü önce oluşturulur.En çok yapilan yata bu ülkedeki bina var ama içi Yokkkkk.
reise can feda, havlayan Ke Mal senin tırnağın olamaz. alayı sana kurban olsun. yürü be Reis , kim tutar seni.
Şeker fabrikalarını sattı nasılsa . Ordan gelen parayla ok atıcak yerler yapar . Ok mu kaldı atçılık mı kaldı bu zamanda . Çıkın bu osmanlı halifeliği kafasından . Ülke battı battı
senin her müjden bizi batırdı bitirdi. bi gittt!!! müjde falan istemiyoruz. yollarını tünellerini ne yaptıysan al git. biz ahlaklı onurlu huzurlu yaşamımızı istiyoruz. bizi amerikanın uşağı sömürüsü yaptın her şeyimizi sömürdün sattın sattın. önce amerika sinsice bu ülkde vardı sayende açıkça var açıkça sömürüyor. ayağımızdaki donu da vermeden bi git. bu ülkeye en büyük müjden gidişin olacaktır.
akşam,sabah evine işine güçlükle gidip gelen asgarî ücretliler binicilik sporunu özlemle bekliyorlar,hele işsizler sevinçten bayıldılar.Bu gün bayramdır!
Sayın Cumhurbaşkanı kredi kartı ve kredi borcu çıkmaza girmiş binlerce bodrolu çalışan var sizin yiyici zenginlere bunların borçlarını ödetiversen ne olur sanki seni kırmazlar böylece herkes kazanır
Türkiye birden büyüktür sayın Cumhurbaşkanı Mardin’deki esnafı İzmir’deki çaycıyı Ankara’daki çiftçiyi unuttunuz. Artık sağa oy yok
Uyan güzel Türkiyem uyan milletin hali ortada Allah rızası için sandığa giderken elinizi vicdanınıza bırakıp öyle oy verin yeter artık yeterrrr
mahalle yanarken saç tarama olayını hatırlattı...gündem değiştir yine kendi yandaş yobaz müteahitlere iş çıkar..dolar 5 euro 6 lira oldu..haberin varmı tayyip...
sen zaten normal proje yapmazsın ki.... ille de çılgın olacak.... bütün çılgınlıklar niye istanbulda yapılıyo başka yer yok mu..bi çılgınlık da bize yapsana...şaka..şaka dokunma bize... istanbulu mahvettin be..
emekliyi yıllardır süründür ama eşe dosta para kazandırmaya devam et.
imamhatipler kapatılsın
imamhatipler kapatılmasın
Ak Koyunlar Partisi genel başkanı atıp tutuyor gene benzin 6 lirayı geçmiş dolar 4 lirayı geçmiş daha konusuyo boş beleş recep
önemli olan tesis yapmak değil sporcu yetişmiyor futboldan örnek verelim küçük avrupa ülkeleri 17 20 yaşındaki çocukları 40 50 milyon eurolara satılıyor biz 5 milyona o yaşta bir çocuk satmadık o yaşta a takımda oynayacak oyuncu yetistiremiyoruz
İstanbul içi,n çılgın proje:İstanbula milyonlarca ağaç dikmektir. Yoksa ayranı yok içmeye at ile gider sıçmaya olur.
Reklamlarda 2+1 335 bin tl diyor. Yada 3+1 500 bin tl diyor. Asgari ücret 1600 tl. Ev kirası 1000 tl. Gaz kişin 250 tl Elektrik 150.tl. Su 100.tl 4 kişilik sadece aylık ekmek parası 150 tl Genel toplam ise 1650.tl Asgari ücret geçti. Bu aile ne yer ne içer utanmadan reklamlarda şu paraya bu paraya ev satanlar kime neyi satıyor. Yazıklar olsun. Size oy veren cahil zihniyete. Millet aç susuz perişan Avrin mi suriye yemiş. Önce kendi vatanını düşün. Katili tecavüzcusu çocuk istirmarcilari aldi başını gidiyor. AKP oy veren aptalla aklinizi başınıza alın. Amin... Allah ıslah etsin sizi.
* SAYIN ERDOĞAN BU OPERASYON MÜBAREK KANDİL GECESİ SÜRİ̇YEYE DEĞİL O KURŞUN BOMBALAR BİZE ATILDI BİLMİŞ OL Bu operasyon, benim vicdanıma tercüman falan olmadı! DIŞİŞLERİ Bakanlığımız sabahın köründe haykırdı dev puntolarla!Dedi ki:“Tüm insanlığın vicdanına tercüman olan bu operasyonu, memnuniyetle karşılıyoruz” .
AĞAÇ KESECEKLERDİR DERTLERİ O.
ORIYA HARCIYACAAN PARAYLA ANADOLUDA KAÇ TANE İL İHYA OLUR ! AMACINIZ TÜRKİYE NUFUSUNUN % 50 SİNİ İSTANBULA DOLDURMAK HER HALDE. YAHUDİ 3 . DÜNYA SAWAŞI NI ÇIKARTMAYA ÇALIŞIYO ÜLKE NÜFUSUNU Bİ YERE DOLDURMAYA ÇALIŞIYONUZ GAVUR 1 NÜKLEER SALLASA NÜFUSUN % 50 Sİ GİTTİ DEMEK AĞZINI DEĞİL GÖZÜNÜ AÇ !!!
söylemek istediklerimi millet yazmış....artık sürünmeden yaşamak mucize oldu...
HELAL OLSUN VATANDAŞ KURŞ7N BOMBA GELDİKÇEE YANI BAŞIAN UYANMAYA BAŞLAMIŞ HELAL.
Reklamlarda 2+1 335 bin tl diyor. Yada 3+1 500 bin tl diyor. Asgari ücret 1600 tl. Ev kirası 1000 tl. Gaz kişin 250 tl Elektrik 150.tl. Su 100.tl 4 kişilik sadece aylık ekmek parası 150 tl Genel toplam ise 1650.tl Asgari ücret geçti. Bu aile ne yer ne içer utanmadan reklamlarda şu paraya bu paraya ev satanlar kime neyi satıyor. Yazıklar olsun. Size oy veren cahil zihniyete. Millet aç susuz perişan Avrin mi suriye yemiş. Önce kendi vatanını düşün. Katili tecavüzcusu çocuk istirmarcilari aldi başını gidiyor. AKP oy veren aptalla aklinizi başınıza alın. Amin.
önce emeklilik de yaşa takılanların hakkını ver
Öncelikle mülteci sorununa ve ekonomiye bir çözüm bulun.
yaşa takılanların hakkını verin önce
kitlere verdiğiniz kadro sözünü tutunuz
Türkiye sadece istanbuldan ibaret değil, anadolu da birkac tane daha istanbul yaparsan istanbula göcü de kesersin. sehir adeta trafik çöplüğü, ayrıca spor adası gibi saçmalıklar yerine fabrikalar ve teknoloji adaları yapıp, milleti uyutmak yerine ürettirebilirsin, elde ne varsa sattınız şeker fabrikaları da gitti bari gidenin yerine yenisini koyun. hakikaten ülkeyi düşünüyorsanız tabi. bu kadar cari açık dış borç stadyum la havaalanı ile kapanmaz
,,,,,,,,,,, turgut özal ın Anap ı Irak ı --- recep tayyipin Akp si Suriye yi ----- parçaladılar böldüler ------ BÜYÜK İSRAİLE e hizmette yorulmadı/ tökezlemedi / pes etmediler
Sen önce birinciyi hallet ikincisi ötede dursun, Ekonomi olmuş allk bullak döviz desen cumhuriyet tarihinde görmediği seviyede, 1 Ocak 2005 tarihinde paradan altı sıfır attığında dolar 1,34 Tl idi 100 Tl'ye 75 dolar alıp cebimize koyuyorduk bugün 100 Tl'ye 24,39 dolar ala biliyoruz 100 Tl'lik bir alış verişte 50 dolarımızı kim çaldı? hani o beğenmeyip de kendi meşrebinizce tuvalet benzetmesi yaparak küçümsediğiniz 1 milyon var ya işte biz o bir milyon liraya 2000 yılında 100 bin Tl olan ekmekten 10 tane alıyorduk bugün ekmek 1 Tl kim çaldı bizim 9 ekmeğimizi???
Diğer Haberler