HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Eski sevgilisini av tüfeğiyle katletmişti! İfadesi ortaya çıktı: 'Gitsin diye ateş ettim...'

Ankara'da M.A., yanında 2 kişi ile evine gelen eski sevgilisi Ayşegül Çınar'ı (44) av tüfeği ile vurarak öldürdü. M.A.’nın savcılık ifadesi ortaya çıktı. M.A. ifadesinde, “O akşam Ayşegül kapıma geldi. Ayşegül'ün yanında 2 kişi daha vardı, gelenleri tanımıyorum. Ayşegül, kapıya vurunca ben de 'gitsin' diye kapıyı araladım ve aradan 2 el ateş ettim” dedi. İşte detaylar...

Eski sevgilisini av tüfeğiyle katletmişti! İfadesi ortaya çıktı: 'Gitsin diye ateş ettim...'

Ankara'nın Çankaya ilçesi Yaşamkent Mahallesi'nde 26 Ocak’ta, M.A., yanında 2 kişi ile evine gelen eski kız arkadaşı Ayşegül Çınar'a av tüfeği ile ateş etti. Çınar, olay yerinde hayatını kaybetti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

3656764_64c0c607b01bf9b623c820ba79bfd07a

Çınar, Konya'da toprağa verilirken, olayın ardından kaçan M.A., Sincan'da saklandığı gecekonduda polis tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen M.A., nöbetçi hakimlikçe 'kadına karşı kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

2ea3faecefcc1bd0ce8d7748e355a1b7

'GİTSİN DİYE ATEŞ ETTİM'

M.A.'nın savcılıkta verdiği ifade ortaya çıktı. M.A., Ayşegül Çınar'ın eski sevgilisi olduğunu söyleyerek, "O akşam Ayşegül kapıma geldi. Ayşegül'ün yanında 2 kişi daha vardı, gelenleri tanımıyorum. Ayşegül, kapıya vurunca ben de 'gitsin' diye kapıyı araladım ve aradan 2 el ateş ettim. Kurşunlardan biri Ayşegül'e denk gelmiş. Benim öldürmek gibi bir amacım yoktu. Korkutmak ve 'kapımdan gitsin' diye ateş ettim. Pişmanım" dedi.

(DHA)Bu içerik Şahin Alp tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler