'Evde kal' çağrısını umursamadılar, deniz kenarlarına akın ettiler

Antalya'da koronavirüs uyarılarını dinlemeyen onlarca kişi Manavgat ilçesindeki deniz kenarına akın etti. Kimsenin zorunlu kalmadıkça dışarı çıkmaması uyarılarının yapıldığı kentte, ortaya çıkan manzara 'pes' dedirtti.

Korona virüsten korunmak amacıyla alınan önlemler ve yapılan uyarılar birçok il ve ilçede sokakların boşalmasına neden olurken, Manavgat’ta sahildeki yoğunluk ’Pes’ dedirtti.

Virüs nedeniyle alınan önlemler kapsamında mesire yerleri kapatılırken, Manavgat’ta yaşayan ve büyük bölümünü gençlerin oluşturduğu çok sayıda insan Sorgun Boğaz mevkiine akın etti. Boğaz mevkiinde deniz sahilinde araçlar için park yeri kalmazken, insanlar sosyal mesafeyi korumaksızın eğlenip vakit geçiriyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ya insanlar yasaktan anlar mı sizce? Böyle kuaförleri kapatarak kafeleri kapatarak taksit taksit iş yaprak sadece esnafı zor durumda bırakıyosunuz başka birşey değil . ya komple sokağa çıkma yasağı yap çok yayılmadan kurtulalım yada herşeyi geri aç . kamudakiler evlerinde yatarken biz işe gidiyoruz sen istediğin kadar az insan çalıştır eşitlik sağla önce
iyi ediyorlar Ümreye gidip dönen İLK İKİ KAFİLEYİ veya kumar oynamaya bilmem nereye gidenleri dönüşte 15 gün karantinaya almayan ümrecileri kutsal topraktan geliyor ayağından yobaz düşüncesiyle yurda dağıtan hükümet 1 ay içinde ölümler 1.000 i buldumu ne yapacak bilme Sonra da gece karanlığında camilerden hoperlörlerle dua etirirler Duyanda kurtuluş savaşı var sanacak Akıllılar bu iş dua ile din ile oluyorsa o zaman mekkede virüs olmaması gerekir Oysa arap pisliği çin pisliğinden aşağı kalmaz ÖĞRENİN bu iş ilim işi fen işi Dangalakca bu işe ALLAH'ı karıştırmayın
Yahu sokağa mı çıkmasın insanlar, yoksa kalabalık alanlara mı? Burda insanlar arasında en az 40 metre var.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler