HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Evde, okulda veya iş yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz en iyi kalemlik modelleri

Kalemlik seçiminde stilden ve fonksiyonellikten ödün vermek istemiyorsanız, şık ve kullanışlı kalemlik modelleri ile çalışma alanınızı kişiselleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sizin için farklı malzemeden üretilmiş, çeşit çeşit renk ve desene sahip, her zevk ve ihtiyaçlara uygun kalemlik modellerini bir araya getirdik. Gelin, hem yetişkinlerin hem de çocukların bayılacağı kalemlik çeşitlerine birlikte göz atalım.

Evde, okulda veya iş yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz en iyi kalemlik modelleri

İçindekiler

  • 1. Kullanışlı tasarımı ile: Gözde Proje Suni Deri Koyu Gri Kalem Kutusu
  • 2. En çok tercih edilen kalemlik markası: Eastpak Oval Single
  • 3. Şeffaf bir kalemlik isteyenlere: Faber-Castell Mesh Dosya Kalem Tipi, Gri
  • 4. Göze çarpan dizaynı ile: Serve Hoop Kalem ÇanTaşi Fosforlu Mavi
  • 5. Kız çocuklarının bayılacağı: Kaukko Bright Üç Gözlü Simli Sırt Çantası Şekilli Pembe Kalemlik K2121
  • 6. Her öğrencinin ihtiyacını karşılayabilir: Wellsell İki Gözlü Kalemlik - Kalem Çantası (Siyah)
  • 7. Geniş kapasitesi ile: Kalem Kutusu Astronot Uzay Galaksi Kawai Organizer Kalemkutu Vegan Deri Üç Bölmeli Kalemlik
  • 8. Sportif öğrencilerin ilgisini çekecek: PUMA Patch Pencil Case Unisex Yetişkin Kalem Kutusu, Black
  • 9. Sade ve şık tasarımı ile: Coral 22235 High Kalem Çantası
  • 10. Eğlenceli tasarımı ile: TCJJ Kalem kutusu, kızlar için 3D EVA kalem kutusu, su geçirmez kırtasiye seti

Hem okulda hem ofiste hem de evde rahatlıkla kullanabileceğiniz en güzel kalemlik modelleri ile tanışmaya hazır olun. Seçkimizde; kalem, silgi, kalemtıraş, cetvel, makas ve boya kalemleri gibi birçok kırtasiye malzemesini bir arada taşıma imkânı sağlayan en iyi kalemlik modellerini bulabilirsiniz. İşte birbirinden şık ve kullanışlı kalemlik modelleri!

1. Kullanışlı tasarımı ile: Gözde Proje Suni Deri Koyu Gri Kalem Kutusu


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi kalemlik arayanları sevindirecek bir kalemlik önerisi ile geldik! Gözde Proje Suni Deri Koyu Gri Kalem Kutusu, kullananların beğenisini topluyor. Bu pratik kalemlik, kaliteli içeriğe sahip suni deriden imal edildiği için uzun süre kullanılan kırtasiye ekipmanlarının arasında yer alıyor.

Rahat açılıp kapanabilen fermuarı ile kullanım kolaylığı sağlayan ürün, ince ve zarif tasarımı sayesinde her çantaya kolaylıkla sığar. İçine yaklaşık 20 kadar uçlu kalemin sığabileceği bu kullanışlı kalemliği incelemek ister misiniz?

Ürünü İncele

2. En çok tercih edilen kalemlik markası: Eastpak Oval Single


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Kaliteli ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir kalemlik arayışındaysanız Eastpak Oval Single tam da size göre bir kalemlik! En iyi kalemlik markaları arasında sıklıkla tercih edilen bu harika ürünü satın alarak daha düzenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Tek fermuarlı olan kalemliğin iç kısmında kalemlerin takılabileceği halkalı ana bölme, oldukça avantaj sağlıyor. Lastikten üretilen bu halkalar sayesinde en çok kullanılan kalemler diğerlerinin arasına karışmadan muhafaza edilebilir. Her yaştan kişinin severek kullanacağı bu fonksiyonel kalemliğe bir göz atmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

3. Şeffaf bir kalemlik isteyenlere: Faber-Castell Mesh Dosya Kalem Tipi, Gri


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

En iyi kalemlik markaları arasında bulunan Faber-Castell, kaliteli kalemlik modelleriyle farkını ortaya koyuyor. Faber-Castell Mesh Dosya Kalem Tipi, şık ve sağlam kalemlik modelleri arasında yerini alıyor. Göze çarpan tasarıma sahip bu ürünün birden fazla renk seçeneği bulunuyor.

Tek fermuarlı bir bölmeden oluşan ürün, bütün eşyaları aynı yerde bulmanıza yardımcı olur. Kolay açılıp kapanabilen fermuarı ve geniş hacmi sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde güvenle muhafaza etmenize olanak tanır. Pratik kullanım deneyimi sunan bu orijinal kalemliğe bir şans verebilirsiniz!

Ürünü İncele

4. Göze çarpan dizaynı ile: Serve Hoop Kalem ÇanTaşi Fosforlu Mavi


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Fosforlu renkleri ile öğrencilerin dikkatini çeken Serve Hoop Kalem ÇanTaşi, temizlenebilir silikon malzemeden üretildiği için kullanım kolaylığı sağlar. Herhangi bir kirlenme ya da mürekkep lekesini ıslak bir bezle kolayca çıkartabilirsiniz. Kauçuk elcikli yüksek kalitedeki fermuarı uzun yıllar açılıp kapanmaya karşı dayanıklılık gösterir.

Büyütülebilir körüklü tasarıma sahip kalemlik, birbirinden canlı diğer renk seçenekleri ile de öğrencilerin severek kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Sıradan kalemliklerin aksine vakumlu tabanı bulunan ürün, masanın üzerine sabitlenebilir şekilde tasarlanır. Bu fonksiyonel kalemliğe bir şans verebilirsiniz!

Ürünü İncele

5. Kız çocuklarının bayılacağı: Kaukko Bright Üç Gözlü Simli Sırt Çantası Şekilli Pembe Kalemlik K2121


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Pembe ve simli modeli ile kız çocuklarının beğenisini kazanan Kaukko Bright Üç Gözlü Simli Sırt Çantası Şekilli Pembe Kalemlik, onların okul stillerine uyum sağlar. Okulda en çok kullanılan kalem, silgi, kalemtıraş ve kalem ucu gibi malzemeleri kaybolmadan bir arada tutmaya yardımcı olur.

Üç bölmeli geniş kapasitesi ile pek çok okul gerecini kapasitesine alabilen bu kullanışlı kalemlik, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Pratik formu sayesinde okul çantalarında çok fazla yer kaplamadan kalemlerin düzenli bir şekilde bir arada kalmasına olanak tanır. Kolay açılıp kapanabilen fermuarı ise konforlu bir kullanım sunar.

Ürünü İncele

6. Her öğrencinin ihtiyacını karşılayabilir: Wellsell İki Gözlü Kalemlik - Kalem Çantası (Siyah)


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Kalemlikler kırtasiye ekipmanları arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Her kullanıcının ihtiyacını karşılayacak Wellsell İki Gözlü Kalemlik - Kalem Çantası, iki bölmeden oluşan geniş kapasiteli kalemlikler arasında bulunuyor. Sade ve modern tasarımı ile düzenli bir çalışma ortamı oluşturmaya yardımcı oluyor.

Su geçirmez kaliteli kumaşı sayesinde içinde bulunan malzemeleri korur. Kalemlik, yaklaşık 24 kalem ile birlikte kalemtıraş ve silgiyi de içerisine sığdırabilir. Pratik ve kullanışlı dizaynı ile dikkat çeken bu harika ürün diğer canlı renk seçenekleri ile okul hayatına renk katıyor!

\Ürünü İncele

7. Geniş kapasitesi ile: Kalem Kutusu Astronot Uzay Galaksi Kawai Organizer Kalemkutu Vegan Deri Üç Bölmeli Kalemlik


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Gezegenler, roketler ve astronotlar! Uzaya merakı olan çocuklarınızın bu mükemmel kalemlik ile tanışmasını istemez misiniz? Kalem Kutusu Astronot Uzay Galaksi Kawai Organizer Kalemkutu Vegan Deri Üç Bölmeli Kalemlik, astronot olmak isteyen çocukların hayallerini süslüyor.

Bu kullanışlı ürün, çok bölmeli kalemlik arayanlar için ideal seçenekler arasında bulunuyor. Ayrı ayrı üç bölmeden oluşan kalemliğin her bölmesinde kalemler için özel olarak tasarlanmış lastikli tutucular bulunur. Bu sayede kalemler hem zarar görmez hem düzenli bir şekilde muhafaza edilir. Kolay temizleme imkânı sunan fiber deriden üretildiğini de belirtmeden geçmeyelim!

Ürünü İncele

8. Sportif öğrencilerin ilgisini çekecek: PUMA Patch Pencil Case Unisex Yetişkin Kalem Kutusu, Black


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Sade ve şık rengi ile severek kullanılan Puma Patch Pencil Case Unisex Yetişkin Kalem Kutusu, iki bölmeden oluşur. Dope dye teknoloji ile üretilen bu kalemlik aynı zamanda %20 geri dönüştürülmüş malzemeden imal edilmiştir ve sağlık için zararlı maddeler içermez.

Yüksek kaliteli kumaşı ve rahat açılıp kapanabilen fermuarları ile kolay ve konforlu bir kullanım deneyimi yaşatır. Geniş kapasitesi sayesinde pek çok kırtasiye ürününü kalemliğin içerisine sığdırabilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Sade ve şık tasarımı ile: Coral 22235 High Kalem Çantası


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Okulda, ofiste ve evde sıklıkla kullanılan kalem, silgi ve kalem ucu gibi birçok kırtasiye malzemesinin kaybolmadan uzun süre kullanılabilmesini sağlayack ürünler arasında kalemlikler yer alıyor. Şık ve zarif tasarımı ile okul ekipmanlarının bir arada güvende kalmasını sağlayan Coral 22235 High Kalem Çantası, sağlıklı ve kaliteli malzemelerden üretilir.

Tarzınızı yansıtacak renk kombinasyonları ile üretilen ürün, her ortam için kullanışlı kumaştan üretilir. Su geçirmez özelliği sayesinde içinde bulunan malzemeleri dışsal etkenlere karşı korur. Kolay silinebilen dış yüzeyi pratik bir kullanım sunar. Kalemlerinizin kaybolmadan uzun süre size eşlik etmesini istiyorsanız bu ürüne göz gezdirebilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Eğlenceli tasarımı ile: TCJJ Kalem kutusu, kızlar için 3D EVA kalem kutusu, su geçirmez kırtasiye seti


Yeni öğretim yılında çocuklarınızın bayılacağı en iyi kalemlikler

Tek boynuzlu at desenli bu muhteşem ürün, özellikle kız çocuklarının gözdesi olmaya aday! TCJJ Kalem kutusu, kızlar için 3D EVA kalem kutusu, çocukları için kalemlik seti arayan ebeveynler için harika bir seçenek oluşturuyor! Tek boynuzlu at desenine sahip kalem kutusu; kalemler, postit notları, kalemtıraş ve silgiden oluşan bir set biçimde satışı sunulur.

Bu set, fonksiyonel özelliği ile çocuklarınızın okul gereksinimlerini karşılayabilecek birçok malzemeyi barındırıyor. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen kalemlik, aşınmaya ve düşmeye karşı dayanıklılık gösterir. Çok geniş bir kapasitesi bulunan ürün ile pek çok okul ekipmanını tek bir yerde taşıyabilirsiniz!

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler