HABER

'FETÖ'de operasyon sırası siyasetçilere geldi'

Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk, FETÖ operasyonlarının siyasilere uzanacağını yazdı: "Fethullahçılara dönük operasyonlar, görevden almalar hızlanınca, sıranın siyasetçilere geldiği de sıkça konuşulur oldu. Önümüzdeki ayın ilk günlerinde bazı siyasetçilerin gözaltına alınacağı belirtiliyor, isim isim sıralanıyor. Bunlar arasında son dönemde ismi sıkça gündemde olan kadın politikacının adı da geçiyor."

'FETÖ'de operasyon sırası siyasetçilere geldi'

Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk'ün "Operasyon sırası siyasetçilere geldi" başlıklı bugünkü yazısının ilgili kısmı şöyle:

Fethullahçılara dönük operasyonlar, görevden almalar hızlanınca, sıranın siyasetçilere geldiği de sıkça konuşulur oldu. Önümüzdeki ayın ilk günlerinde bazı siyasetçilerin gözaltına alınacağı belirtiliyor, isim isim sıralanıyor. Bunlar arasında son dönemde ismi sıkça gündemde olan kadın politikacının adı da geçiyor. TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu'nun raporunun geciktirilmesinin bir nedeni olarak da, bazı siyasilere dönük operasyonun beklenmesi, onların da raporda yer almasının sağlanması olarak gösteriliyor.

"BELKİ DE FOTOĞRAF YÜZÜNDEN CEZALANDIRILAN BİR TEK DOĞAN HOLDİNG'İN ANKARA TEMSİLCİSİ BARBAROS MURATOĞLU'DUR"

Fethullah Gülen'i ABD'de ziyaret eden, birlikte hatıra fotoğrafı çektiren siyasetçilerin bırakın bugüne kadar cezalandırılmasını, bunlar ve yakınları hep ödüllendiriliyor. Belki de fotoğraf yüzünden cezalandırılan bir tek Doğan Holding'in Ankara Temsilcisi Barbaros Muratoğlu'dur. O yapılarla bağının olmadığını, Hürriyet'te çalışan herkes bilir.


Geri Dön