Firariyken de rahat durmamış: Messenger'dan aradı, 'Sana ceza kestim' dedi

Ataşehir’de kız kardeşini öldürüp kaçtıktan 260 gün sonra yakalanan zanlı Timuroğlu’nun yakalanmadan 1 ay önce bir mekana silahlı saldırı düzenlediği ortaya çıktı.

İstanbul Ataşehir'de geçen yıl 28 Şubat'ta kız kardeşi Ceylan Timuroğlu'nu uykudan uyandırıp öldüren ağabey Erhan Timuroğlu, firardayken de rahat durmadı. Firarından 260 gün sonra yakalanan Timuroğlu'nun, yakalanmadan bir ay önce tehdit ettiği Ertan K.'yı silahla vurdurduğu ortaya çıktı. Polise konuşan Ertan K., "Messenger üzerinden aradı ve beni 'Sana ceza kestim' diyerek tehdit etti. Beni Medeni D. adlı adamı kurşunladı" diye ifade verdi.

Kız kardeşinin arkadaşlarının kendisine söylediği "Kız kardeşine ve iş ortağına sahip çık" sözleri ve ortağının kız kardeşine gönderdiği 10 bin TL nedeniyle cinayeti işlediğini iddia eden ağabey Timuroğlu firardayken de Ataşehir'de oto galerisi bulunan M.İ.'den 200 bin TL haraç istediği alamayınca da M.İ.'nin iş yeri ve evini kurşun yağmuruna tutmuş, Bekir T.'ye silahlı saldırı düzenlemişti.

(Sabah)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Onun bunun halk arasında ( ELALEM TİM) in laflarına bakarak kardeş katili olmana ve ceza evinde yıllarını geçirmene değdimi bak o sana ileri geri knuşan elalemler gülüyo eğleniyo yiyor içiyor tatile gidiyo seni düşünmüyorlar bile. Keskin sirke küpüne zarardir.Öfkeyle kalkan zararla oturur.Lütfen arkadaşlar neler oluyor bize böyle adam öldürmek yaralamak iyice sıradanlaştı bu ne neya kimse kimseye yan gözle bakamaz oldu yanlışlıkla çarpamaz oldu cezası hemen kesiliyo kimse boş gezmez oldu tabanca silah kolaylıkla taşınır oldu
şimdi hakim ve savcıların iyi düşünmesi lazım bu adamın tetrar toplum içine dönmesi yine birilerinin ölmesi demek
kesin bu dangalak kız kardeşini nam salmak için öldürmüştür
Diğer Haberler