HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul'da öğrenci servisini kaçırmıştı! Ankara'ya gidip Cumhurbaşkanlığı Külliyesine girmeye çalışmış... Detaylar akılalmaz, suç dosyası kabarık

Kadıköy'de öğrencilerin olduğu servis minibüsünü kaçırıp Pendik'te bırakan şahsın sonrasında Ankara'ya gidip Cumhurbaşkanlığı Külliyesine girmeye çalıştığı öğrenildi. Kapıda Cumhurbaşkanlığı korumalarınca durdurulunca "Ben buraya gelmek için okul servisi kaçırdım" şeklinde konuşması üzerine gözaltına alındığı öğrenildi. Daha önce aralarında mala zarar verme, açıktan hırsızlık, iş yerinden hırsızlık, uyuşturucu madde bulundurma suçlarından 13 kaydı olduğu belirlendi. Şahıs, adliyeye sevk edildi.

Kadıköy, Zühtüpaşa Mahallesi, Özalp Sokak'ta, dün sabah saatlerinde, Tuzla'da bulunan özel bir okula ait servis aracı bir sitenin önünden öğrenci aldıktan sonra bir kişi tarafından kaçırılmıştı. Yaya olarak aracın yanına yaklaşan ve aracın arka lastiğinde bir sorun olduğunu söyleyerek şoförü araçtan indiren şüpheli, daha sonra direksiyona geçerek içindeki çocuklarla birlikte aracı kaçırmıştı. Şüpheli bir süre sonra serviste bulunan öğrenciler ile hostesi "Sizinle bir işim yok. Bana araba lazım." diyerek araçtan indirmişti. Olayın duyulmasının ardından polis alarma geçerken, gasp edilen servis minibüsü, Pendik Dumlupınar Mahallesi'nde terk edilmiş olarak bulunmuştu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

KADIKÖY’DE ÖĞRENCİ SERVİSİ KAÇIRAN ŞÜPHELİYLE İLGİLİ AKILALMAZ DETAYLAR

En Çok Aranan Haberler