HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Güçlü ve karizmatik erkeklerin kokusu: Versace Oud Noir indirimde

Versace'nin eşsiz ve sofistike kokularından biri olan Oud Noir, karizmatik ve güçlü erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Oud, amber ve deri notalarının muhteşem uyumuyla ön plana çıkan bu parfüm, kendine güvenen erkeklere özel bir imza kokusu sunuyor. Kısa süreliğine indirime giren bu parfüme sahip olmak isterseniz acele edin, detaylar içeriğimizde...

Güçlü ve karizmatik erkeklerin kokusu: Versace Oud Noir indirimde

Evden çıkmadan sıktığınız parfümünüz birkaç saat içinde, sanki hiç sıkmamışsınız gibi uçup gidiyorsa doğru yerdesiniz. Çünkü size şimdi önereceğimiz bu parfüm, bu zamana kadar kullandığınız en kalıcı parfümlerden biri olmaya aday! Karizmatik ve güçlü erkeklerin favori kokularından biri olan Versace Oud Noir'a bir şans vermenin şimdi tam zamanı! Çevrenizi kokunuzla etki altına almak, gün boyu misler gibi kokmak isterseniz indirimiyle yüz güldüren parfüme bir şans vermeye ne dersiniz?

Güçlü ve karizmatik erkeklerin kokusu: Versace Oud Noir Pour Homme EDP 100 ml Erkek Parfüm


Adsız tasarım - 2024-03-14T154753.698

Güçlü ve karizmatik bir kişiliğe sahip erkeklerin bir numarası olan Versace Pour Homme Oud Noir, baş döndürücü aromalarıyla öne çıkıyor. İçeriğinde parfümörlerin en iyi içeriklerinden biri olan ud yağını barındıran parfümün dip notalarında deri, ağar ağacı, paçuli bulunuyor. Portakal, neroli, karabiber, kakule, safran, aromatik reçine gibi kalıcı notaların yer aldığı bu parfüm, çevrenizdekileri kokunuzla etkiniz altına almak için harika bir seçim.

Kullanıcılar ne diyor?

  • "Uzun süre kalıcı ve lüks kokan bir koku."

  • "Versace Oud Noir parfüm; deri ve baharatların sofistike karışımıyla büyüleyen enfes bir koku. Uzun süren kalıcı kokusu zarafet yayarak onu özel günler için mükemmel kılar. Şık şişesi koleksiyonuma lüks bir dokunuş katıyor. Gerçekten kalıcı bir izlenim bırakan beş yıldızlı bir deneyim benim için."

  • "Yoğun bir koku."

  • "Uzun süren sevgi dolu bir koku."
Ürünü İncele

Bu içerik 28 Mart 2024 tarihinde güncellenmiştir. İçerik güncellendikten sonra listelenen ürünlerin indirim oranlarında ve fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler