Whatsapp Web Haberleri Ve Son Dakika Whatsapp Web Haberleri

Whatsapp Web Haberleri Ve Son Dakika Whatsapp Web Haberleri

WhatsApp Web dünyanın en çok kullanıcıya sahip mesajlaşma uygulamasının internet tarayıcısı üzerinden kullanılamasını sağlar. Kullanıcılar web.whatsapp.com adresinde yer alan kare kodu (QR kod) telefonlarında yüklü olan Whatspp uygulaması ile tarattıklarında Whatsapp internet tarayıcısında açabilirler. Özellikle gün boyu bilgisayar başında çalışan kullanıcılara pratiklik sağlayan WhatsApp Web ile normal WhatsApp uygulaması ile yapılabilen hemen her şey yapılabilir. Sncak bunlara sesli veya görüntülü arama dahil değil. Yani WhatsApp Web ile resim, dosya paylaşabilir, mesaj gönderebilir ama bağlantılarınızla görüntülü veya sesli arama yapamazsınız, bunun için telefonunuzdaki uygulamayı kullanmanız gerekmektedir. Klavye ile yazma kolaylığı da kullanıcıların WhatsApp Web’i tercih etmesinin önde gelen nedenlerindendir. WhatsApp Web’i Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge gibi modern tarayıcılar ile kullanabilirsiniz.

Whatsapp Web Haberleri

WhatsApp Web QR kod okumuyor sorunu ve çözümü nedir? WhatsApp Web QR kod okumuyorsa ne yapılır?

WhatsApp tarafından geliştirilen WhatsApp Web birçok kullanıcı için bilgisayar üzerinden pratik bir kullanım sağlıyor. Ancak zaman zaman karşılaşın QR kodu okumama sorunu, kullanıcıları sinir edebilir. Kişiler QR kod okumama sorunuyla karşılaşıyorsa bu sorunu kolaylıkla çözebilirler. Takip edilecek birkaç pratik adım ile WhatsApp Web QR kod okumuyor sorunu çözülebilir. WhatsApp Web QR kod okumuyor ise çözüm nedir, WhatsApp Web QR kod nasıl açılır?

Haber 26-04-23 15:31

WhatsApp Web giriş yap ekranı: WhatsApp Web'e QR kod ile nasıl giriş yapılır?

Anlık mesaj uygulamaları arasında en çok kullanıcısı olan uygulama WhatsApp uygulamasıdır. Yapılan geliştirmelerin ardından cep telefonları dışında kullanılmaya da başlamıştır. WhatsApp uygulamasına masaüstü bilgisayarlardan da kolaylıkla ulaşılabilir. WhatsApp Web'e QR kod ile nasıl giriş yapılır? WhatsApp Web giriş için hangi yol izlenir?

Haber 10-10-22 15:25

WhatsApp Web telefon uzaktayken çalışır mı? WhatsApp Web telefon kapanınca açık kalır mı?

Günümüzde milyarlarca kullanıcısı olan WhatsApp uygulaması artık yalnızca mobil cihazlarda kullanılmıyor. Masaüstü bilgisayarlarda da açılabilen uygulama telefonda kullanılan tüm özelliklerini web sürümünde barındırıyor. Peki, WhatsApp Web telefon uzaktayken çalışır mı, telefon kapalıyken WhatsApp Web'e giriş yapılır mı?

Haber 10-10-22 15:25

WhatsApp Web görüntülü konuşma adımları: WhatsApp Web'de görüntülü arama nasıl yapılır?

Milyarlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Whatsapp uygulaması masaüstü bilgisayarlarda kullanılan web sürümü ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar uygulamanın telefondaki tüm özelliklerinden masaüstü bilgisayarlarında da yaralanabiliyor. WhatsApp Web'de görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Haber 10-10-22 15:25

Whatsapp Web

Whatsapp Web Hakkındaki Haberler Mynet'te. Whatsapp Web Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

WhatsApp Web tablette nasıl kullanılır? SIM kart takılı olmayan tabletten WhatsApp Web'e giriş yapılır mı?

WhatsApp dünyaca kullanılan bir iletişim uygulamasıdır. WhatsApp ile kullanıcılar birbirleri ile anlık olarak mesajlaşabilmekte, videolar ve görüntüler gönderebilmektedir. Yapılan birçok güncelleme ile birlikte kullanıcılar, telefon harici tabletten de WhatsApp Web’e erişim sağlayabilmektedir. WhatsApp Web tablette nasıl kullanılır, nasıl giriş yapılır?

Haber 09-10-22 12:23

WhatsApp Web'de bildirim kapatma nasıl yapılır? WhatsApp Web mesaj bildirimleri nasıl kapatılır?

WhatsApp, tüm dünyada birçok kişi tarafından kullanılan bir iletişim aracıdır. WhatsApp kullanıcılarına arasında birbirleri ile anlık olarak mesajlaşabilme imkanı sağlamaktadır. Hem iş hem de özel yaşamımızda sık sık kullandığımız WhatsApp'ın, kullanıcılarına erişim kolaylığı sağladığı pek çok özellik mevcuttur. WhatsApp Web de bu özelliklerden bir tanesidir. Peki, WhatsApp Web bildirimleri nasıl kapatılır?

Haber 09-10-22 12:23

WhatsApp Web'den nasıl çıkılır, kendi kendine kapanır mı? WhatsApp Web'den çıkış yapıldığı nasıl anlaşılır?

Tüm dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan WhatsApp, en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformudur. WhatsApp kullanıcılarına; mesajlaşma, video ve fotoğraf paylaşma, görüntülü veya sesli arama yapma imkanı sağlar. Yeni güncellemelerle birlikte uygulamaya, mobil WhatsApp hesabı ile bilgisayar veya tabletten erişim imkanı da vardır. WhatsApp Web olarak adlandırılan bu özellikle ilgili yanıtı merak edilen sorulardan bir tanesi olan "WhatsApp Web'den nasıl çıkılır?" sorusunu yanıtladık.

Haber 09-10-22 12:20

WhatsApp Web görüntülü konuşmada ön kamera kullanma: WhatsApp Web'de görüntülü konuşma için ön kamera nasıl açılır?

WhatsApp uygulaması, kişiler arası iletişimin anında yapılabildiği bir platformdur. WhatsApp, kullanıcıların hem iş hem de sosyal çevresiyle mesajlaşabildiği, ayrıca sesli veya görüntülü arama ile konuşabildiği bir uygulamadır. Güncellemeler ile WhatsApp'a sadece telefondan değil aynı zamanda bilgisayar ve tabletten de erişim sağlanabilmektedir. Peki görüntülü görüşmek isteyenler için WhatsApp Web ön kamera kullanma nasıldır? WhatsApp Web'de ön kamera nasıl açılır?

Haber 08-10-22 19:51

WhatsApp Web giriş yapan cihazlar nasıl görülür? WhatsApp Web hesabıma hangi cihazlardan giriş yapılmış?

WhatsApp uygulamasının en çok kullanılan özelliklerinden biri olan WhatsApp Web, kullanıcılara bilgisayar üzerinden mesajlaşma imkanı sunar. Kullanıcıların WhatsApp Web'in hangi bilgisayarlarda açıldığını bazı adımları takip ederek görmesi mümkündür. WhatsApp Web giriş yapan cihazları görmek için ne yapmalı? WhatsApp Web’i kullanabilmek için izlenmesi gereken adımlar nelerdir?

Haber 26-09-22 19:27

WhatsApp Web giriş yöntemleri nelerdir? WhatsApp Web'e tarayıcıdan farklı giriş yöntemleri var mı?

WhatsApp Web giriş yöntemleri, WhatsApp mesajlaşma uygulamasının kullanıcıları arasında en çok araştırılan konuların başında geliyor. Uygulamanın sunduğu özellikler bakımından benzerlikler olsa da WhatsApp Web giriş yöntemleri, iOS ve Android tabanlı akıllı cihazlarda farklı yöntemlerle uygulanıyor. WhatsApp Web giriş yöntemleri nelerdir? WhatsApp Web kullanım şekli nedir, farklı giriş yöntemleri var mıdır? Bilgisayardan WhatsApp Web'e giriş için izlenmesi gereken adımlar nelerdir?

Haber 26-09-22 19:27

WhatsApp Web'in açık olduğunu nasıl anlarız? WhatsApp Web'in başka bir bilgisayarda açıldığı anlaşılır mı?

WhatsApp Web uygulamasını kullanan kullanıcılar, başka bir bilgisayardan online olduğunu görmek için mobil cihazları üzerinden bazı sekmeleri kullanabilir. Bu sekmeler aracılığı ile bilgisayarda ne zaman aktif olduğunu da görebilir. WhatsApp Web'in açık olduğunu nasıl anlarız? WhatsApp Web'in başka bir bilgisayarda açıldığı nasıl anlaşılır?

Haber 26-09-22 19:27

WhatsApp Web karanlık mod nasıl kullanılır? WhatsApp Web karanlık mod nasıl yapılır?

WhatsApp, geçtiğimiz günlerde duyurduğu WhatsApp Web karanlık mod özelliğini kullanıma sundu. WhatsApp Web karanlık mod sayesinde, tıpkı WhatsApp iOS ve WhatsApp Android uygulamasındaki gibi WhatsApp Web kullanıcıları da gözlerini rahatlatabilecek.

Haber 10-07-22 12:54

WhatsApp hangi telefonlarda çalışmayacak? WhatsApp hangi tarihten itibaren, hangi cihazlarda çalışmayacak?

WhatsApp hangi telefonlarda çalışmayacak? sorusunun yanıtı sosyal medyada yapılan paylaşımlar ile basında yer alan haberlerin ardından merak konusu oldu. Kullanıcılar bunun üzerine, "WhatsApp hangi telefonlarda çalışmayacak?", "WhatsApp hangi tarihten itibaren, hangi cihazlarda çalışmayacak?" sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte konuya ilişkin detaylar...

Haber 29-04-22 08:28

WhatsApp'ta yeni dönemin ayak sesleri!

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, görünüşe göre kullanıcıların kendi çıkartmalarını oluşturmasına izin vermek çalışıyor. Böylelikle, en azından masaüstünde çıkartma oluşturmak için üçüncü taraf uygulamalara ihtiyacınız olmayacak.

Haber 24-11-21 14:10

Beklenen oldu: Telefonsuz WhatsApp geldi!

WhatsApp'ın masaüstü versiyonu WhatsApp Web'te beklenen oldu. Pek çok kişinin merak ettiği telefon olmadan mesajlaşma özelliği WhatsApp Web kullanıcılarına sunuldu. Böylece masaüstünden telefonunuzun internet bağlantısına gerek kalmadan WhatsApp kullanımı gerçeğe dönüştü.

Haber 05-11-21 16:15

WhatsApp hesabınız elden gidebilir! WhatsApp'ta gelen bu koda dikkat...

WhatsApp kullanıcılarının çokça dikkat etmesi gereken pek çok konu bulunuyor. Özellikle uygulamalarda yaşanan güvenlik açıkları birçok hesabın hackerların eline geçmesine sebep olabiliyor. Son zamanlarda değiştirdiği gizlilik sözleşmesiyle adından sıklıkla bahsettiren WhatsApp uygulamasının kullanıcılarını yakından ilgilendiren önemli bir uyarı yapıldı. İşte WhatsApp'ta dikkat etmeniz gereken o kod...

Haber 24-05-21 15:05

WhatsApp gizlilik sözleşmesi son tarih geldi mi? WhatsApp gizlilik sözleşmesi nedir, son durum ne?

Mesajlaşma uygulamaları arasında lider konumda olan WhatsApp'ın kullanıcılara yollamış olduğu gizlilik sözleşmesi için verilen süre dolmak üzere. Sözleşmeyi onaylamayan kullanıcılar, WhatsApp uygulamasını kullanıp kullanamayacaklarını merak ediyor. Peki WhatsApp gizlilik sözleşmesi son tarih geldi mi? WhatsApp gizlilik sözleşmesi nedir, son durum ne? İşte yanıtı...

Haber 15-05-21 11:49

WhatsApp gizlilik sözleşmesi nasıl onaylanır? WhatsApp gizlilik sözleşmesi nasıl kabul edilir?

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın daha önce kullanıcılara yollamış olduğu zorunlu yeni sözleşmesi için verdiği süre bugün 15 Mayıs tarihinde doluyor. Sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcılar, WhatsApp uygulamasını ilk etapta kısıtlamalı olarak kullanacak. Sözleşmeyi kabul etmemiş olan kullanıcılar "WhatsApp sözleşmesi nasıl onaylanır?" sorusunu araştırıyor. Peki WhatsApp gizlilik sözleşmesi nasıl onaylanır? WhatsApp gizlilik sözleşmesi nasıl kabul edilir? İşte yanıtı...

Haber 15-05-21 11:04

WhatsApp Web için yeni dönemden önemli sinyal!

Telefondan internet bağlantısı zorunluluğu olmadan çalışabilen WhatsApp Web gerçek oluyor. Böylece telefonunuzun internete bağlı kalmasına gerek kalmadan WhatsApp Web'i kullanabileceksiniz.

Haber 22-03-21 14:05

WhatsApp Web biyometrik kimlik doğrulama özelliği kazandı, tartışma konusu oldu!

WhatsApp, WhatsApp'ın masaüstü sürümü olan WhatsApp Web'e biyometrik kimlik doğrulama özelliği getirdiğini resmen duyurdu. Fakat geçtiğimiz günlerde yeni gizlilik sözleşmesi ile gündeme gelen WhatsApp'ın yeni masaüstü özelliği, yine gizlilik tartışmalarını beraberinde getirdi. WhatsApp yaptığı duyuruda bu konuya da değindi.

Haber 29-01-21 09:27

Google arama sayfasında ortaya çıkan WhatsApp hatası şaşırttı!

WhatsApp Web Google arama sayfasında yaşanan bir hata kullanıcıları şaşkınlığa uğrattı. Zira WhatsApp'ın masaüstü sürümü WhatsApp Web'i İngilizce Google arama sayfasında arayanların karşısına WhatsApp değil 'WhatApp' çıkıyor.

Haber 04-01-21 12:14

Whatsapp hizmeti artık bilgisayarda: Whatsapp Web

Akıllı telefon kullanıcılarının bir numaralı sosyal mesajlaşma uygulaması Whatsapp Messenger, kurulduğu ilk yıldan itibaren kullanımda bir ivme yakalamış durumda. Telefon uygulaması olan Whatsapp Messenger’a bilgisayar üzerinden de erişim mümkün. Whatsapp Web nedir sorusunun cevabı şimdi sizlerle…

Haber 21-12-20 16:26

WhatsApp Web görüntülü arama özelliğine kavuşuyor!

WhatsApp Web görüntülü ve sesli arama özelliği için harekete geçti. Mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın web sürümü ile birlikte artık görüntülü ve sesli aramalar gerçekleştirilebilecek. Ancak önemli bir nokta var.

Haber 18-12-20 11:05

WhatsApp Web yeni özelliklere kavuştu

Kullanıcıların uzun bir süredir beklediği WhatsApp masaüstü güncellemesi sonunda çıktı. Akıllı telefonlara biraz fazla önem gösteren uygulama şimdilerde masaüstü özelliklerini geliştiriyor.

Haber 15-12-20 09:28

WhatsApp Web Microsoft Edge'in eski sürümü ile çalışmıyor

WhatsApp Web Microsoft Edge desteği için görünüşe göre önemli bir karar verdi. Mesajlaşma uygulamasının web sürümü için çıkan bir uyarıya göre WhatsApp Web artık Chromium tabanlı olmayan Microsoft Edge tarayıcısına destek vermeyecek.

Haber 17-11-20 15:58

WhatsApp süreli mesajlar özelliği detaylarıyla çok şaşırtacak!

WhatsApp süreli mesajlar özelliği bu kez bir ekran görüntüsüyle ortaya çıktı. WhatsApp süreli mesajlar özelliği, alınan ekran görüntüsüne bakılırsa WhatsApp iOS, Android, Web ve masaüstü kullanıcıları için çok şaşırtıcı özelliklere sahip olacak. Üstelik süreli mesajlar özelliğini WhatsApp da internet sitesinde yer vermiş durumda. İşte WhatsApp süreli mesajlar özelliğinin detayları.

Haber 02-11-20 14:38

WhatsApp Web yeni özelliği ile Zoom'a rakip olabilir!

WhatsApp Web, WhatsApp tarafından güncellenmeye devam ediyor. WhatsApp'ın WhatsApp PC sürümü WhatsApp Web için yayınladığı son sürüme göre WhatsApp Web, sesli ve görüntülü arama özelliğini tıpkı Zoom uygulaması gibi bilgisayarlara getirecek.

Haber 20-10-20 15:38

WhatsApp’ın yeni özeliği nasıl çalışacak?

WhatsApp Web parmak izi ile güvenliği sağlamak için kolları sıvadı. Peki, bu özelik nasıl çalışacak? İşte detaylar.

Haber 19-09-20 09:49

Şimdi oldu: WhatsApp Web parmak izi özelliği kazanıyor!

WhatsApp Web parmak izi girişine izin verebilir. WABetaInfo'nun aktardıklarına göre WhatsApp Web'e giriş için parmak izi taraması yetecek. Bu özellik, WhatsApp'ın masaüstü sürümü WhatsApp Web'te daha güvenli bir deneyim sağlayabilir.

Haber 17-09-20 17:35

WhatsApp Web nasıl kullanılır?

WhatsApp Web sürümünü kullanmak için çeşitli tüm çözümleri sizler için bir araya getirdik. Bakalım WhatsApp Web nasıl kullanılıyormuş?

Haber 15-09-20 12:03

Almanya'dan korkutan iddia: WhatsApp mesajlarımız güvende değil!

WhatsApp mesajları okunuyor mu? Alman basınının iddialarına göre bu sorunun cevabı evet. Alman basını, Alman Federal Emniyet Teşkilatı'nın (BKA) şifreli WhatsApp mesajlaşmalarına ulaşabildiğini iddia etti. WhatsApp mesajlarını okumak için Alman polisin kullandığı tek araç ise WhatsApp Web.

Haber 22-07-20 09:34

Whatsapp'taki bu yeni özelliklere çok şaşıracaksınız! Gelişmiş video...

Dünya çapındaki anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler olan WhatsApp, kullanıcıları için iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Yaptığı değişiklikler ve geliştirmelerle kendisini her geçen gün ileriye taşıyan uygulamanın yakın zamanda yeni bir sürümü çıkacak. Biz de WhatsApp’ın yeni sürümüyle ilgili bilgileri sizler için bir araya getirdik.

Haber 06-07-20 09:59

WhatsApp 'hareketli' özellikler ile güncelleniyor!

WhatsApp, iOS ve Android için yeni bir güncelleme hazırlıyor. WhatsApp Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile WhatsApp'a gelecek yeni güncellemenin detaylarını paylaştı. İşte WhatsApp'a gelecek yeni özellikler!

Haber 01-07-20 18:31

WhatsApp Web karanlık modu daha yayınlanmadan deneyin! WhatsApp Web karanlık mod nasıl yapılır?

WhatsApp, WhatsApp Web'e karanlık mod seçeneği eklemek için hazırlanıyor. Fakat ufak bir değişiklik ile WhatsApp Web karanlık mod özelliğini daha yayınlanmadan deneyebilirsiniz. İşte WhatsApp Web'i karanlık modda kullanmanın yolları...

Haber 20-05-20 18:30

WhatsApp Web nasıl kullanılır?

Facebook‘un 2014 yılında 19 milyar dolar ücret ödeyerek satın aldığı WhatsApp, mesajlaşma platformları arasında en çok kullanılan uygulama olma özelliğini hala koruyor. iOS ve Android platformlarında yer alan WhatsApp, eski işletim sistemleri olan BBOS ve Symbian‘dan desteğini çekmişti.

Haber 03-01-20 09:41

WhatsApp Web nasıl kullanılıyor?

Facebook‘un 2014 yılında 19 milyar dolar ücret ödeyerek satın aldığı WhatsApp, mesajlaşma platformları arasında en çok kullanılan uygulama olma özelliğini hala koruyor. iOS ve Android platformlarında yer alan WhatsApp, eski işletim sistemleri olan BBOS ve Symbian‘dan desteğini çekmişti.

Trend 26-11-19 10:13

Telegram kurucusu: WhatsApp'ı silin

Telegram kurucusu Pavel Durov, mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın güvenlik sorunları nedeniyle kullanılmamasını önerdi.

Haber 21-11-19 17:10

WhatsApp çıkartmalar WhatsApp Web’e de gelebilir

Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda iOS ve Android platformlarında sticker yani çıkartma özelliğini kullanıma sunan WhatsApp, bu yeniliği ile büyük beğeni toplamıştı.

Trend 07-08-19 08:53

WhatsApp Web bağımsız mı olacak?

WhatsApp Web üzerinden mesajlaşma özelliğini kullanmak için telefona bağlı kalma şartını kaldıracağı söyleniyor.

Trend 29-07-19 09:00

WhatsApp web nasıl çalışır? WhatsApp Web masaüstü hakkında bilmeniz gerekenler!

WhatsApp Web, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamasının en sevilen özelliklerinden biri. Whatsapp Web özellikle bilgisayar başında çok vakit geçiren kişiler tarafından tercih ediliyor. Peki Whatsapp Web nasıl aktifleştirilir, nasıl kullanılır? İşte Whatsapp Web kullanımı ile ilgili merak ettikleriniz...

Haber 20-08-17 21:06

WhatsApp Web nasıl kullanılır?

WhatsApp web uygulaması ile artık telefonunuzdaki uygulamaya bilgisayar üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Peki ya WhatsApp Web nasıl kullanılır? İşte tüm detaylar haberimizde!

Haber 08-07-16 10:18

WhatsApp Web nasıl kullanılır ve girilir?

WhatsApp Web nasıl kullanılır, nasıl girilir sorusuna yanıt aranıyor. Kullanıcılar masaüstü için hizmete sokulan WhatsApp Web hakkında kafalarındaki soru işaretlerine yanıt arıyor.

Haber 30-04-16 17:04

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, PC'lerde kullanılmaya başlandı

Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp artık P'lerde de kullanılabilecek. Ancak WhatsApp'ın PC'lerde kullanımında bir takım kısıtlamalar devam ediyor.

Haber 22-01-15 14:24