Yasa Teklifi Haberleri

Son dakika: Memur ve emekli maaşlarına yüzde 30 zam teklifi TBMM'de kabul edildi

Son dakika haberine göre, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda memur ve emekli maaşlarına yüzde 30 zam öngören düzenlemeleri de içeren yasa teklifi kabul edildi. Bu düzenleme ile en düşük emekli maaşı 5 bin 500 TL olurken, işverene destek primi 400 TL seviyesine çıkacak.

Finans 09-01-23 20:28

Son dakika: En az 5 bin 500 lira olacak! AK Parti'den emekli maaşı hamlesi... Yasa teklifi TBMM'ye sunuldu

Son dakika haberi: Türkiye'nin gündemini iki gündür meşgul eden emekli ve memurların zam oranında yeni bir gelişme yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan zam oranını dün yüzde 25, bugün de yüzde 30 olarak duyurmuştu. Zamlara ilişkin bir son dakika gelişmesi geldi. AK Parti, emekli maaşının alt sınırını 5 bin 500 TL yapan düzenlemeleri de içeren yasa teklifini TBMM Başkanlığına sundu. İşte son dakika zam haberinin detayları...

Finans 04-01-23 20:51

Son dakika: AK Parti'nin başörtüsü teklifi Meclis'e sunuldu! Özlem Zengin duyurdu

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Talimatı verdim" sözleriyle duyurduğu ve Türkiye'nin gündeminde geniş yankı uyandıran, başörtüsüne ilişkin Anayasa teklifi AK Parti tarafından TBMM Başkanlığına sunuldu.

Haber 09-12-22 15:46

Son dakika: AK Parti'den cemevleri ile ilgili yeni yasa teklifi! Meclis'e sunuldu...

Son dakika gelen habere göre AK Parti, cemevlerinin elektrik ve su giderlerinin karşılanmasını da içeren yasa teklifini TBMM Başkanlığına sundu. Büyükşehir belediyeleri, belediyeler ve büyükşehir ilçe belediyeleri gerektiğinde Alevi-Bektaşi kültürü ve erkan hizmetlerinin yürütüldüğü cemevlerinin yapım, bakım ve onarımını gerçekleştirebilecek, malzeme desteği sağlayabilecek.

Haber 20-10-22 18:37

Yasa Teklifi

Yasa Teklifi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yasa Teklifi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.