Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hastaneden yenidoğan bebeği kaçırdı! Spor çantasının içine koyup kaçmaya çalıştı... Güvenlik kamerasına yansıdı

  Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki bir hastanenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler ülke gündemine yerleşti. 19 yaşındaki Cuane Malaquias hastaneden yenidoğan bebeği kaçırmak için girişimde bulundu. Spor çantasının içine 1 günlük bebeği koyarak hastaneden çıkmayı başardı. Malaquias evinde yakalanarak tutuklandı.

  19 yaşındaki Cuane Malaquias'ın Brezilya'daki bir hastaneden yeni doğmuş bir bebeği kaçırmakla suçlandı. Ravi Cunha isimli bebek kaçırıldığında sadece bir günlüktü ve 19 yaşındaki Cuane Malaquias ailesinin yanından kaçırmayı başardı. Ravi'nin 27 yaşındaki annesi Nıvea Rabelo doğum yaptıktan sonra uyuyordu.

  KİMSE FARK ETMEDİ

  2

  Hastane yetkilileri, gencin büyük ihtimalle tesisin arazisine balkondan tırmanarak girdiğini ve ardından üçüncü odaya gizlice girdiğini söyledi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Malaquias'ın çantasında bebekle hastaneden geçerken fark edilmeden ön girişten kaybolduğu görüldü.

  3

  Polisler komşudan gelen bir ihbar üzerine Malaquias'ı evinde tutukladı. Polisler bebeği bulduktan sonra anne ve babasına kavuşturmak için aceleyle hastaneye gitti. Ebeveynler kısa sürede bebeklerine kavuştu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler