HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Her derde deva olan en iyi lavanta yağı ve markaları

Lavanta yağı, güzel kokusu ve rahatlatıcı özelliğiyle kullananları kendine hayran bırakmayı başaran aromaterapi yağlarından biri. Saymakla bitmeyen faydaları sayesinde özellikle son yıllarda epey rağbet görüyor. Geniş kullanım alanı da lavanta yağını iyice cazip hâle getiriyor. Haydi gelin, her derde deva olan lavanta yağı çeşitlerini hep birlikte yakından inceleyelim.

Her derde deva olan en iyi lavanta yağı ve markaları

İçindekiler

  • 1. Şehir hayatının stresini geride bırakmak isteyenlere: Onka Farma Lavanta Yağı
  • 2. Katkı maddesi içermeyen bir ürün arayışında olanlara: Arifoglu Lavanta Yağı
  • 3. Hayvan dostu bir ürün isteyenlere: RAQUN %100 Saf ve Doğal Lavanta Uçucu Yağı
  • 4. "Pratiklik en büyük önceliğim" diyenlere: Lavendrose Difüzör İçin %100 Saf Lavanta Yağı
  • 5. Her daim doğal ve temiz içerikli ürünlerden yana olanlar için: TALYA Lavanta Yağı
  • 6. Katkı maddesi içermeyen bir ürün daha: Shiffa Home Lavanta Yağı
  • 7. Çok amaçlı kullanım isteyenlere: Gardone %100 Saf ve Doğal Lavanta Yağı
  • 8. UV ışınlarına karşı koruyucu, özel cam şişeli: Mindivan Lavanta Uçucu Yağı
  • 9. Bütçe dostu lavanta yağı arayanlara özel tavsiye: Pupul Ana Saf Lavanta Yağı
  • 10. Tercihini doğallıktan yana kullananlara: Nine Mine Doğal Yaşam Canlandır Işığını Lavanta Uçucu Yağı

Özellikle son yıllarda alternatif tıbba merak salanların artmasıyla lavanta yağı gibi doğal yağlara olan ilgide de artış görülüyor. Gerek mis gibi kokusu gerek faydalarıyla lavanta yağı en çok tercih edilen yağlar arasına girmeyi başarıyor. Bu doğal yağ, cilt bakımından uyku sağlığına geniş bir alanda kullanılabiliyor. Meraklandıysanız "Peki, en iyi lavanta yağı markaları neler?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Öyleyse gelin, lavanta yağının faydalarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak ürünlere beraber bakalım.

1. Şehir hayatının stresini geride bırakmak isteyenlere: Onka Farma Lavanta Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Aromaterapide gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Onka Farma Lavanta Yağı, şehir hayatını geride bırakmak isteyenler için özenle hazırlanıyor. Kullanıcılar için ham madde hâlinden şişenin içine girinceye kadar GC/MS cihazlarında titizlikle test ediliyor. Lavanta yağı; uyku problemlerinin, stresin ve cilt sorunlarının hafiflemesine yardımcı oluyor. Fakat ürünü ciltte kullanmak için mutlaka zeytinyağı ve tatlı badem yağı gibi sabit yağlarla seyreltmeniz gerekiyor. Aksi takdirde ciltte alerjik reaksiyonlar ve tahriş görülebiliyor. Cildinizde hâlihazırda tahriş varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmayı unutmayın.

Ürünü İncele

2. Katkı maddesi içermeyen bir ürün arayışında olanlara: Arifoglu Lavanta Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Aldığı yorumlarla kalitesini kanıtlayan Arifoglu Lavanta Yağı da güzel kokusuyla kullananların beğenisini kazanan ürünlerden biri. "Lavanta yağı nasıl kullanılır?" diye merak ediyorsanız ürünü seyrelterek cildinizde kullanabileceğinizi, ayrıca koklamak için yastığınıza damlatabileceğinizi veya difüzöre koyabileceğinizi söyleyebiliriz. İçerisinde hiçbir koruyucu katkı maddesi bulunmayan ürünü cildinize uyguladığınızda teninizi nemlendirebilir ve besleyebilirsiniz. Yüzey temizliği yapmak için yağı su ile karıştırıp bir sprey şişesine koyabilir, ardından temizliğe koyulabilirsiniz. Saf lavanta yağını 100 mililitrelik şişesi sayesinde uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Hayvan dostu bir ürün isteyenlere: RAQUN %100 Saf ve Doğal Lavanta Uçucu Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Tamamen saf ve doğal olarak üretilen RAQUN %100 Saf ve Doğal Lavanta Uçucu Yağı, hayvanlar üzerinde test edilmeden imal edilen ürünlerden biri. Paraben, SLS, silikon ve alüminyum gibi zararlı bileşenler ve koruyucu madde içermiyor. Lavanta yağının üretimde buhar distilasyonu yöntemi tercih ediliyor.

Uykusuzluk ve stres gibi sorunların azaltılmasına yardımcı olan lavanta yağını cilt bakım rutininize ekleyebiliyorsunuz. Lavanta yağını geniş kullanım alanı sayesinde temizlikte de kullanabiliyorsunuz. Hücre yenileyici özelliğine sahip olan ürün, kendinizi duygusal ve fiziksel olarak dengede hissetmenize yardımcı oluyor.

Ürünü İncele

4. "Pratiklik en büyük önceliğim" diyenlere: Lavendrose Difüzör İçin %100 Saf Lavanta Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Kolay kullanım avantajı sunan ürünleri seviyorsanız Lavendrose Difüzör İçin %100 Saf Lavanta Yağı'nı muhakkak incelemeniz gerekiyor. Damlalıklı tasarımıyla pratiklik vadeden yağın içinde Akdeniz Bölgesi'nden özenle toplanan lavanta özleri bulunuyor. "Lavanta yağı nasıl yapılır?" diye merak edenler için bu soruyu da cevaplayalım. Kaliteli bahçelerden özenle toplanan lavantalar öncelikle kaynatılıyor. Bu işlemden elde edilen buhar, soğutma tankında sıvı hâline getiriliyor ve ortaya lavanta yağı çıkıyor. Kontaminasyon riski oluşmaması için her ham madde değişiminde lavantalar özel yıkama işleminden geçiriliyor. Sizler için özenle hazırlanan lavanta yağı uykusuzluğa, cilde iyi geliyor ve stres gibi rahatsızlıkların hafiflemesine destek sağlıyor.

Ürünü İncele

5. Her daim doğal ve temiz içerikli ürünlerden yana olanlar için: TALYA Lavanta Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Cildinizin daha sağlıklı ve güzel görünmesini istiyorsanız TALYA Lavanta Yağı ile tanışmanız gerekiyor. Kozmetik amaçlı üretilen lavanta yağını sabit yağlarla seyreltmek koşuluyla cildinizde gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz. "Tohumdan Rafa" politikasını benimseyen firma, yağın imalatından şişeleme sürecine kadarki tüm aşamalarını özenle kontrol ediyor. Kalite ve hizmet standartlarına uygun olarak üretilen lavanta yağının Amerika Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayına, Helal Sertifikası'na, İyi Üretim Uygulamaları Belgesi(GMP)'ne ve TSE onaylı ISO 22000 ile 9001 Belgeleri'ne sahip olduğunu da belirtelim.

Ürünü İncele

6. Katkı maddesi içermeyen bir ürün daha: Shiffa Home Lavanta Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

%100 doğal ve temiz içeriğe sahip Shiffa Home Lavanta Yağı'nın içinde silikon, paraben, SLS ve renklendirici gibi koruyucu katkı maddeleri bulunmuyor. Lavanta yağı; baş ağrısı, stres ve saç dökülmesi gibi şikâyetlerin azaltılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca aromaterapide masaj yağı olarak da kullanılabiliyor. Hoş kokular eşliğinde keyifle vakit geçirmeyi seviyorsanız ürünü difüzörde kullanabilir, difüzörün yaydığı hoş kokuyla mest olabilirsiniz. Ayrıca gece yatmadan önce yatağınıza ve yastığınıza birkaç damla lavanta yağı dökerek uykuya rahatça dalabilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Çok amaçlı kullanım isteyenlere: Gardone %100 Saf ve Doğal Lavanta Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Lavanta yağında çok amaçlı kullanım isteyenlerin Gardone %100 Saf ve Doğal Lavanta Yağı ile muhakkak tanışması gerekiyor! En iyi lavanta yağı markası yorumlarında adı mutlaka geçen üründen neredeyse dilediğiniz her alanda yararlanabiliyorsunuz. Lavanta yağı; stres ve uykusuzluğun giderilmesinde, baş ağrıları ile migrenin hafifletilmesinde sizlere destek sunuyor. Bunlar dışında temizlikte ve böcekleri uzak tutmada da etkili çözümlerden biri oluyor. %100 saf ve doğal içeriğe sahip ürün hiçbir koruyucu katkı maddesi içermiyor.

Ürünü İncele

8. UV ışınlarına karşı koruyucu, özel cam şişeli: Mindivan Lavanta Uçucu Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Haydi gelin, sizleri tüm toksinlerden ve koruyucu katkı maddelerinden uzak bir şekilde hazırlanan Mindivan Lavanta Uçucu Yağı ile tanıştıralım! Özel cam şişesiyle zararlı UV ışınlarının lavanta yağına etki etmesini önleyen ürün bu sayede uzun süre bozulmuyor. Ürünü kremlerde, losyonlarda, mumlarda, banyoda, masajda ve temizlikte kullanabiliyorsunuz. Ürünü masaj yapmak için kullanacağınızda sabit yağlarla karıştırmanız gerekiyor. Ardından yağı masaj yoluyla cildinize uygulayarak bedeninizi rahatlatabilirsiniz. Eğer uykusuzluk, stres ve kaygı gibi ruhsal sorunlar yaşıyorsunuz lavanta yağından destek alabilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Bütçe dostu lavanta yağı arayanlara özel tavsiye: Pupul Ana Saf Lavanta Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Uygun fiyatıyla ilgi çeken Pupul Ana Saf Lavanta Yağı, doğal ve temiz içeriğe sahip ürünlerden biri. Lavanta yağının sağlık üzerinde birçok faydası var. Saç dökülmesi, baş ağrısı, migren ve stres gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca cilt bakımında, temizlikte ve uykusuzluk yaşadığınız durumlarda da üründen faydalanabiliyorsunuz. Ürünün güzel kokusuyla sakinleşmek için difüzör kullanabilir veya yatağınıza birkaç damla yağ damlatabilirsiniz. Doğal içerikli lavanta yağını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Tercihini doğallıktan yana kullananlara: Nine Mine Doğal Yaşam Canlandır Işığını Lavanta Uçucu Yağı


Her derde deva olan lavanta yağı ve çeşitleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

İçerisinde hiçbir koruyucu katkı maddesi bulunmayan Nine Mine Doğal Yaşam Canlandır Işığını Lavanta Uçucu Yağı'nın üretiminde kullanılan lavantalar üretici tarafından doğal olarak yetiştiriliyor. Daha sonra distilasyon metodu ile lavanta yağı üretimi yapılıyor. "Lavanta yağı ne işe yarar?" diye merak ediyorsanız eğer doğru yerdesiniz! Lavanta yağını cilt bakımında, masajda, baş ağrısı ve migren gibi rahatsızlıklarda, duşta, uykusuzlukta ve daha pek çok yerde gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz. Yağ sayesinde rahatlama ve ruh hâlinizi dengeleme fırsatı buluyorsunuz.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler