HABER

Hilmi Cem İntepe kimdir? Hilmi Cem İntepe, Survivor 2018 All Star kadrosunda!

Hilmi Cem İntepe Survivor 2018'e dahil oldu. Acun Ilıcalı, önümüzde sene düzenlenecek Survivor All Star - Gönüllüler yarışmasına katılacak adayları teker teker açıklamaya devam ediyor. Acun, son yaptığı açıklama ile Hilmi Cem İntepe'nin Survivor 2018 All Star kadrosunda olduğunu açıkladı. Böylece yarışmaya katılacak 8 aday belli oldu. Peki Hilmi Cem İntepe kimdir? Hilmi Cem İntepe kaç yaşındadır? Daha önce hangi Survivor yarışmalarına katıldı?

Hilmi Cem İntepe kimdir? Hilmi Cem İntepe, Survivor 2018 All Star kadrosunda!

Hilmi Cem İntepe, Survivor 2018 All Star - Gönüllüler yarışmasına katılacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. 2018 Mart ayında başlayacak olan Survivor 2018'de yarışacak adaylar teker teker belli olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı, bu sefer üç isim daha açıkladı. Bunlar Hilmi Cem İntepe ile birlikte Adem Kılıççı ile Hakan Hatipoğlu. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan ve Survivor 2018 kadrosunda yer alacak isimler şunlardı; Nagihan Karadere, Merve Aydın, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Murat Ceylan. Bunlara Hilmi Cem İntepe ile birlikte 3 isim katıldı ve açıklanan isim sayısı sekize çıktı. Peki Hilmi Cem İntepe kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce kaç kez Survivor yarışmasına katıldı?

HİLMİ CEM İNTEPE KİMDİR?

Hilmi Cem İntepe kimdir, Hilmi cem İntepe, 19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla‘da Yenice’de doğmuştur. Anne ve babası ilkokul öğretmenidir. İstanbul‘da yaşayan bir ablası vardır. 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşadı. Bodrum lisesinden mezun oldu. Küçük yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşan Hilmi Cem İntepe, Muğla üniversitesinde (BESYO)Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda okumaya devam etmektedir.

Hilmi Cem İntepe, Muğla’da kurmuş olduğu “Allstar Dance Academy” adında bir dans ve spor okulu sahibidir. Bu okulda dans eğitmenliğine devam etmektedir. İngilizce ve Rusça bilen Hilmi Cem İntepe Bodrum’da ikamet etmektedir. 2012 yılında Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını yapıp sunduğu “Yetenek sizsiniz Türkiye” yarışmasına da katılmış yarı finale kadar gelebilmişti.

Survivor Hilmi Cem İntepe, 2013 yılında Panama‘da yapılan, Acun Ilıcalı‘nın Hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı ve ilk defa bir gönüllü olarak finale adını yazdıran şampiyon oldu.

Survivor Hilmi Cem İntepe, 2013 yılında Panama‘da yapılan, Acun Ilıcalı‘nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı. Hilmi Cem İntepe’nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

Hilmi Cem İntepe, Survivor sonrası dizi film teklifleri alınca “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile oyunculuğa başladı. Yavuz adında Şehzade Mustafa‘nın bir silahtarı rolündeydi. 120. bölümde senaryo gereği öldürülerek diziden ayrılmıştır.

Hilmi Cem İntepe, 2014 yılının Ocak ayında, yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca‘nın, senaristliğini ise Sevgi Yılmaz‘ın üstlendiği Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı romanından uyarlanan, başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit‘in paylaştığı “Çalıkuşu” dizisinde Yusuf karakterini canlandırdı.

Hilmi Cem İntepe, 2014 yılında 12 Ekim’de vizyona giren ve yönetmenliğini Eray Koçak‘ın yaptığı, Naz Elmas, Lemi Filozof ile Abidin Yerebakan‘ın oynadığı “Stajyer Mafya” adlı komedi filminde başrollerde oynadı.

Hilmi Cem İntepe, 2015 yılında yapılan Survivor All Star yarışmasına Gönüllüler takımından katıldı ve yarışmayı 3. sırada tamamladı.

Filmleri :

2013 – 2014 – Muhteşem Yüzyıl (Tv dizisi)
2014 – Çalıkuşu (Tv dizisi)
2014 – Stajyer Mafya (Sinema Filmi)
2014 – Çılgın Dersane 4 – Ada (Sinema Filmi)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön